ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

vitalik19

#630
Я тоже такого мнения дать путь в цифру местным региональным телекомпаниям-от этого и динамика поинтерестнее
и так ясно ресурс гружен только на 40% -место однозначно есть
  •  

Ігор

Цитата: mikhail від Квітень 12, 2015, 19:18:15
всього не треба.... я хочу якісні канали а не те що там є зараз на деяких кнопках
А якісні канали для кожного, це різне поняття. Я колись також думав купити собі Т2, і не було бажання ставити тарілку. Потім подумав і вирішив всетаки купити тарілку. Тепер дивлюся все, що хочу і не жаліюся про те, що мені потрібний певний канал у Т2.
  •  

vitalik19

А мне надо ВСЕ для етого и купил комбо ресивер!
  •  

velychko.op

ну питання стоїть лише в коштах... хто не хоче проводів по квартирі достатньо зараз мати лиш інтернет і приставку ОТТ... але от у звичайному ефірному ТБ не хочеться бачити шлак... і загальнонаціональний канал який заняв місце призначене для місцевого або регіонального каналу
  •  

Ігор

До того як він зайняв це місце, він не був загальнонаціональним ;) і чому Зік не купив "пустишку"?
  •  

velychko.op

видно тіньові власники 112-ого каналу (я взагалі не знаю хто такий "Подщипков") знали тіньових власників Аріадн тощо...
  •  

cat

Цитата: sergeydesh від Квітень 12, 2015, 01:24:25
Ближе к идеалу было бы 2 мультиплекса. Первый мультиплекс займут всеукраинские коммерческие/частные каналы (можно вместить от 10 до 15), второй мультиплекс займут каналы Суспільного мовлення и местные/региональные  каналы. Не исключается и дополнительный мультиплекс для местных каналов, только в том случае, если канал расположен в городе, где отсутствуют вышки для распространения двух мультиплексов. А упомянутые 2 мультиплекса пусть профинансируют КРРТ и каналы совместно
Рекламный рынок не потянет такого кол-ва каналов с единым покрытием. Всего 3-5 штук вообще - и больше не надо вообще никаких!
  •  

admin

Имхо, Воле стоит проработать возможность использования Т2 для подключения клиентов за городом. Это был бы прорыв. Пусть и не полный 100 канальный пакет, но каналов 30 платных было бы супер.
  •  

Ігор

30 платних і 32 безкоштовних  :super:
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Квітень 14, 2015, 12:17:07
Имхо, Воле стоит проработать возможность использования Т2 для подключения клиентов за городом. Это был бы прорыв. Пусть и не полный 100 канальный пакет, но каналов 30 платных было бы супер.
А хто їм дасть це зробити? Зеон теж хотів, так навіть в кращі для себе часи не зміг запустити платний пакет.
  •  

admin

Та ні, питання у грошах. А Волі простіше, пакети вже є. А який рекламиний ход може бути, ми до вас усюди!
  •  

pavlo_r

Треба ліцензію. У них вже для "ми до вас майже усюди" є ОТТ, але через проблеми в ліцензуванні підключають тільки в тих містах, де мають ліцензію на кабельне. Тобто, якщо я захочу собі їхнє ОТТ поставити в Буську чи в Бродах - треба оформляти на реальну адресу у Львові - інакше ніяк.
  •  

velychko.op

 в мене є Воля Смарт припейд... купував у Комфі... не реєструвався ніде і працює воно від інтернету Укртелеком в здолбунові
зараз навіть не плачу за основний пакет.... то робить 30 каналів... + окремо виявляється можна замовити Футбол у Хд якості... за 40 гривень... то плачу 40 грн/міс лише ... виходить Легкий+Футбол
  •  

admin

Я нічого не казав про бюрократію,але Воля, мені знається, може стати привабливою якщо вийде у Т2

Отправлено из tapatalk
  •