ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Ти звичайно правий. Для Волі Т2 - це буде якісно новий рівень, який допоможе взути ще досі недобитих конкурентів на ринку. Просто в мене по-особливому «ніжні» почуття до цієї компанії, які змушують скептично оцінювати будь-який її (навіть теоретичний) крок в переліку послуг, що надаються.
  •  

Ігор

Цитата: admin від Квітень 14, 2015, 16:32:57
32 безкоштовних це жирно.
Мав на увазі 28 загальнонаціональних.
  •  

admin

Я тебе розумію, але якщо комусь це і під силу, то мабуть тільки Волі.

Отправлено из tapatalk

  •  

admin

Цитата: Ігор від Квітень 14, 2015, 22:07:59
Мав на увазі 28 загальнонаціональних.
Теж жирно

Отправлено из tapatalk

  •  

Ігор

Знаю, що трохи перебрали.
Було б добре, щоб можна було обирати пакет, як в Екстра тв. Хотя і там не все ідеально. Чомусь Travel вони не вважають за пізнавальний канал.
  •  

admin

Вітання Кузнецовську та ОДТРК, буде 500 Вт.
  •  

velychko.op

Цитата: admin від Червень 13, 2015, 00:14:38
Вітання Кузнецовську та ОДТРК, буде 500 Вт.
а де інфу побачити? що буде у антополі і луцьку?
  •  

admin

у рішеннях НР. Якби я щось знав про інші міста то я б написав сюди
  •  

velychko.op

я вже зрозумів ... це про 101,1 в Кузнецовську ))) спочатку подумав про урізання потужностей частот аналогового ТБ
тим не менш у Антополі є частота 87,8 якій також мають збільшити потужність )))
  •  

vital-fm

Цікавить доля Кременця в світлі майбутнього конкурсу. От би збільшили.
  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Червень 13, 2015, 15:12:46
Цікавить доля Кременця в світлі майбутнього конкурсу. От би збільшили.
а що в Кременці?
  •  

vital-fm

#656
В Кременці УР на частоті, яку б можна було б перенести, в Тернополі конкурс.
Та збільшити б або потужність, або ж перенести в Тернопіль.
Тут якби питання, що з луцьком зроблять, чи перекинули б промінь на місце першого, а радіо "Луцьк" на 107.3 зробили мережею, розмови ж ніби як ходять, а остання навіть дуже добре в Кременці ловить.
Але поки що незрозуміло як будуть робити ту всю сітку, чи окремими програмами ОДТРК, чи ж паралельними з тим, що на проводах, у відрізки, що співпадають.
  •  

pavlo_r

  •  

hash67

Державна інспекція з питань захисту прав споживачів оштрафувала телерадіокомпанію «Рівне 1» за перевищення рекламної квоти протягом години мовлення на 1540 грн. Про це повідомляє сайт Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка надсилала до Держспоживінспекції результати позапланової перевірки ТОВ «ТРК "Рівне 1"».

8 квітня Нацрада провела планову перевірку ТРК «Рівне 1», під час якої виявила, що обсяг реклами в ефірі ТРК з 21:00 до 22:00 становив 32,1%, тобто 19 хв 16 сек. Це є порушенням частини 1 статті 13 закону «Про рекламу», згідно з яким обсяг рекламного часу протягом астрономічної години не має перевищувати 15%.

Оскільки законодавство про рекламу передбачає, що контроль за його дотриманням у частині захисту прав споживачів здійснює Держспоживінспекція, інформацію про зафіксоване порушення Нацрада надіслала до цього виконавчого органу влади. За недотримання встановлених законом вимог (перевищення на 10 хв 16 сек обсягу рекламної інформації на годину мовлення) на ТРК «Рівне 1» накладено штраф у розмірі 1540 грн.

http://www.telekritika.ua/pravo/2015-07-14/109181

коли є можливість у регіонального мовника заробити - всеодно не дадуть  :nosuper:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

velychko.op

звичайний місцевий  канал який багато років працює.... веде прямі трансляції богослужінь недільних з Покровського Собору в Рівному , Великодні богослужіння були , з Берестечка трансляція ... планують і на день Незалежності і день міста трансляції заходів
  •