ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

на РТБ там о 15.00 випуск новин 10 хвилин і все ..... більше 24 я не бачив в них
  •  

hash67

Цитата: mikhail від Вересень 07, 2015, 17:31:16
на РТБ там о 15.00 випуск новин 10 хвилин і все ..... більше 24 я не бачив в них

Вірно, я раніше в темі писав, але ж лого 24 присутнє, хай і 10 чи 15 хвилин. Іде пряма трансляція, бо новини часом просто обриваються на половині - навіщо так прикалуватися??? :-)
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

RadioS

Сьогодні з ночі і цілий день,на частоті 90.9мгц(Люкс фм) йде звукова доріжка телеканалу 24,з врізками місцевої реклами люкс фм
  •  

velychko.op

  •  

RadioS

Ащо це така дрібниця яку ніхто не помічає,щойно по графіку працював Ритм фм,після чого знову пішла звукова доріжка тк24
  •  

DVB

Цитата: RadioS від Вересень 09, 2015, 21:03:53
Ащо це така дрібниця яку ніхто не помічає,щойно по графіку працював Ритм фм,після чого знову пішла звукова доріжка тк24
Може й помітили. Але ніхто з чергового тех персоналу КРРТ, не полізе в меню тюнера. По перше, якщо зроблять щось не так, звинуватять саме їх. По друге, якщо там звичайній тюнер, то скоріше за все пульта нема. Якщо на Скопусі приймають, то не знають як налаштувати. А місцевим рекламщикам до лампочки. Їхня реклама йде, от і добре.
Чекайте поки приїдуть хлопці з Києва, переключать звукову доріжку.
  •  

velychko.op

  •  

vital-fm

Тю, так це ж добре, замість Фешака послухати новини.
А поки ті хлопці приїдуть, то можна слухати і днів зо два.
  •  

pavlo_r

Я вважаю, що Рівному пощастило. В місті тепер є і Радіо 24 і канал 24. І все можна слухати на звичайний радіоприймач :)
  •  

velychko.op

Канал 24 треба на Донбас

Tapatalk

  •  

velychko.op

  •  

velychko.op

Щено своїми вухами чув канал 24 на 90,9. Рдс немає. Стерео світиться але звук зовсім не стерео

Tapatalk

  •  

RadioS

Цитата: mikhail від Вересень 11, 2015, 19:19:08
Щено своїми вухами чув канал 24 на 90,9. Рдс немає. Стерео світиться але звук зовсім не стерео

Tapatalk
Як нема РДС, в мене  в авто є,і до речі в Дубровиці на 106.6 теж мовчить УР1,йде несуча
  •  

RadioS

Ну що Рівняни ,з Галичиною Вас!!!
  •  

velychko.op

як вже? сьогодні зранку дивився

а РДС немає... бо значок мигає а не суцільно світиться , якщо ви на якійсь кнопці зберігали люкс то і рдс зберігся але приймач не отримуючи його сигналу переналаштовується .... ну це магнітола кенвуд
  •