ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

RadioS

З приймача,але поки що без РДС
  •  

velychko.op

Цитата: admin від Вересень 12, 2015, 12:23:14
звідки інфа?
сам щойно перевірив . Є Галичина . Тест наскільки я розумію. Звук не такий ще добрий і РДС поки теж немає
  •  

Evgeniy

Цитата: mikhail від Вересень 12, 2015, 12:22:59
а РДС немає... бо значок мигає а не суцільно світиться , якщо ви на якійсь кнопці зберігали люкс то і рдс зберігся але приймач не отримуючи його сигналу переналаштовується .... ну це магнітола кенвуд
Я как-то тестировал автомагнитолу (из новых) Kenwood - немного глючный у него РДС-декодер, на некоторых станциях в упор не видел RDS.
  •  

velychko.op

В мого приймача все чудово) раніше на люксі завжди був рдс) це зараз коли канал 24 йде він зник. На Галичині поки львівська реклама

Tapatalk

  •  

pavlo_r

Як підказує досвід прослуховування станції в Тернополі: львівську рекламу на FM Галичина ви ще довго будете чути. Після неї, або під час неї в ефір влітатиме місцева реклама. Вихід з місцевого ефіру теж відбуватиметься як попало. В Тернополі таку точність місцевих врізок спостерігав не один раз. Не знаю, може вже зараз навчилися правильно ставити рекламу, давно в Тернополі не був.
  •  

Andreyko

Перевіряв в Дубно "FM Галичина". По якості сигналу на 3 -ку. З Луцька краще і значно голосніше  і якісніше. От цікаво, а як вони сигнал до станціі досталяють?
  •  

pavlo_r

Доставка сигналу через супутник
  •  

Andreyko

Через супутник у форматі ComStream? А я думав релейкою. Тоді чому ж така якість звуку? Надіюсь що це лише тест
  •  

velychko.op

Думаю скоро налагодять

Tapatalk

  •  

Andreyko

Сьогодні зранку на 89.5 "FM Галичина" якість звуку помітно покращився, попрацювало десь до 10-і і передавач вимкнули. Наразі мовлення відсутнє. Нічого дивного - тест.
  •  

RadioS

Люкс фм відновив мовлення на 90.9,(видно пульт привезли з Києва), але з низьким рівнем звуку та без рдс
  •  

velychko.op

хочу зазначити що і мовила галичина не на всю потужність.... через телефон їх було важко слухати
  •  

velychko.op

а мовлення галичини на зараз немає
  •  

Andreyko

Цитата: mikhail від Вересень 18, 2015, 23:14:46
а мовлення галичини на зараз немає
Ще з 14.09 мовлення відсутнє. Адмін, зробіть поправочку до Рівного. Надіємось скоро відновлять, але це "скоро" може довго тривати, Вже "скоро" тиждень :oops:
  •