ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

Цитата: Radio_2019 від Червень 08, 2019, 12:32:52
Скажіть будь ласка, хтось має контакти Радіо Трек?
ТОВ «Радіо Трек»
вул. Кавказька, 2
м. Рівне
33013
тел (0362) 63-10-60
телефон у студію – (0362) 62 11 11
Viber - +38(063)734 10 64

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

#811
Отож. Доганяючи сферу, рівне 1 змінив логотип (став більш округлим) та студію (таке враження що не на Д. Галицького вона, а десь в іншому місці) зі студією змінилися анонси та деякі заставки
в етері крутять проморолик "оновлених Новин", з нової заставки прибрали слово Рівне
та в студії (яка тепер на 1+1 та нюзван схожа) на телевізорах ззаду (тобто за камерами, видно це в новинах) крутять різні телеканали (Ні їхнього головного конкурента UA: Рівне, ні інших місцевих - немає)
Цікаво до чого ці зміни? до виборів та дебатів? чи просто оновлення, хоча якби оновлення то вони б до вересня дочекалися а там і 24 день народження каналу?
незнаю
  •  

Radio_2019

У всіх на 106,4 поганий звук?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

IANDROCOM

#813
Всі телеканали Рівного, окрім звісно суспільного - Джинсарі
https://4vlada.com/prodazhnyj-efir-meniu-rivnenskyh-telekanaliv

https://www.youtube.com/watch?v=qYJLn_ubcR8
  •  

Radio_2019

У Рівному на Радіо Трек також барахлить звук. І мова, і музика зі свистом, ніби телефон, на якому відтворюється музика поклали динаміком в стакан. Що це може бути? Чутливість порушена?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

igorit7

Це завжди з цим передавачем так. Ніби його десь у підвалі цей передавач робили. У сусідньої радіостанції Авторадіо звук набагато краще та і у всіх радіостанцій якість звуку хороша крім звісно Радіо Трек.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Цікаво, що зі звуком у Вараші...
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

igorit7

У Рівному стоїть передавач RVR Elettronica PJ 1000" (Італія), тому такий звук поганий, а у Вараші стоїть передавач "УРС TF-500" (Україна), тому звук хороший. Українські передавачі рулять!
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

DVB

Між студією та передавачем ще декілька ланок. Обладнання яке подає сигнал в мережу інтернет, обладнання яке бере з мережі сигнал. Ну і ще залежить від людей, які це все налаштовували та підключали. Так що, вірогідність, що проблема в передавачі, не висока.
В будь-якому випадку, якщо погана якість в обласному центрі, то керівництво станції це чує і мабуть їх все влаштовує.

Ігор

Слухав їх на вихідних коли проїзджав, через Рівне. Таке враження наче вони його загралися обробкою звуку, він має бути живішим і насиченішим. Але нічого поганого я там не чув.
  •  

RadioS

#821
Рівне поповнилося ще двома рдс на станціях Хіт ФМ та Релакс

http://youtu.be/PtG_ZqnkAbY

Radio_2019

#822
Буквально вчора-позавчора слухав - ще не було...
:super:
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Nevidomyy

Цитата: IANDROCOM від Червень 25, 2019, 17:15:26
таке враження що не на Д. Галицького вона, а десь в іншому місці

Не знаю, актуально це зараз чи ні, але Рівне 1 ще навесні чи влітку переїхав на Петра Могили.

  •  

IANDROCOM

#824
 :
Цитата: Nevidomyy від Жовтень 10, 2019, 13:36:58
Не знаю, актуально це зараз чи ні, але Рівне 1 ще навесні чи влітку переїхав на Петра Могили.
В Телепедії глянули? Переїхала в квітні, судячи з деяких програм

Цитата: Nevidomyy від Жовтень 10, 2019, 13:36:58
Не знаю, актуально це зараз чи ні, але Рівне 1 ще навесні чи влітку переїхав на Петра Могили.
UPD: з Данила Галицького 19 (Кол. Радіо завод, там вони один чи два поверхи орендовували), на Петра Могили 28A (в своє приміщення, яке я так зрозумів вони перебудовували під себе)
  •