ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Цитата: igorit7 від Квітень 10, 2020, 18:24:59
Може електроенергію економлять. І так через карантин збитки радіостанціям.
в мене тут на 9 поверсі пряма видимість на Антопіль то проблем нема. Завтра у Здолбунові перевірю
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

velychko.op

В Здолбунові якихось змін від тих що були в прийомі не помітив. Промінь працює як на 103.0 так і на 107.8 з острога
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Radio_2019

Радіо Релакс та Хіт FM у Рівному змінили номер телефону рекламної служби з 690-800 на (050) 4040-006.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

vital-fm

  •  

Radio_2019

Цитата: vital-fm від Квітень 17, 2020, 13:52:43
А наше?
На ньому не чув, але судячи по RDS, також змінили номер.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Мих. Думич

#890
Друзі, хто є з Рівненщини може розповісти, чи мовить радіо Шлях у Вараші, бо мовлення немає, а ліцензія на мовлення певно анулюють, бо закінчилась вона 11 лютого, тобто кілька місяців тому. Якщо немає, то є питання до НСТУ, чи планує мовити за тимчасовим дозволом ще 4 години на добу. Я про радіо "Промінь". Також є питання до радіо "Ритм", чому вона не відмовляється від ліцензії на 2 години радіомовлення і не стає місцевим продакшеним, який у тому ж обсязі виробляти контент для Люкс ФМ у Рівному? Є питання до радіостанцій "Полісся" (Дубровиця) та "Радіо Березне", чому вони не хочуть спільно з НСТУ виробляти контент для Дубровицького та Березнянського районів, відповідно і чому вони не хочуть давати додатковий час для місцевих врізок на УР 1 з Рівного та чому вони не беруть участь у конкурсах, аби в'язти собі окрему FM-частоту. Є питання і до радіо "Говорить Копань" щодо того, чи планує у випадку, якщо все ж виграє на конкурсі і почне мовлення у FM, ретранслювати УР 2, УР 3 чи Армію FM, яких у Копані немає. Є питання і до телеканалу з Дубна "ТРD". Чому цей канал не хоче відмовитись від прикрих 4 годин на день, аби цілодобово мовити у кабельного "Вільного слова з України", в інтернеті, IPTV та інших засобах телебачення. Є питання і до радіо "Марія", яка є на УКХ у РівномуЧому ця радіостанція не переходить в FM і ретранслює "Radio Mv". До речі, у мене є питання, чи припинилося мовлення "Radio Mv" у Рівному, бо УДЦР повідовляло про припинення мовлення цього радіо у Дубному, а що з частотою 95,5 МГц, де і мовить це радіо - не знаю. Є питання до місцевих проводових радіостанцій. Чому вони не хочуть вигравати радіоконкурси і переходити в FM з можливістю ретранслювати УР 2, УР 3 та Армію FM, яких у деяких містах і селах Рівненщини немає Є частоти у Антополі, Кортелісах, Стариках, Зарічному, Острозі, Сарнах, Вараші, Радивилові... Є можливість купити ліцензію на радіомовлення у Львівської хвилі, яка схоже у Цепцевичах не почне мовлення, бо до 10 травня, згідно умов ліцензії, мають почати мовлення, а щодо цього ще немає планів. А якщо тут не почнуть мовлення - їм заьеруть частоту і буде конкурс на радіомовлення.  Це риторичні питання.
  •  

admin

#891
Якщо є питання то краще звертатися до самих радіостанцій або до НР, бо дуже рідко хто з радіостанцій читає цей форум.

Питання про перехід з УКХ в ФМ якесь дурнувате (хоча і риторичне), хіба не відомо що потрібно проводити конкурс для ФМ? УКХ частота Марії ліцензійна, Radio MV мовить в ФМ без ліцензії. Як і весь ряд дурнуватих питань щодо чому  хочуть або не хочуть місцеві радіостанції ретранслювати НСТУ або Армію. Наче всі так і мріють їх ретранслювати.
  •  
    Подякували за цей пост: RadioS

vital-fm

Мих. Думич
ПО Рівному логіка проста, ритм давно хоче свою частоту, без неї свій ліцензійний відрізок не здасть.
По інших  питаннях те ж саме, якщо не йдуть на конкурс - значить їх влаштовує той ефірний розклад, який є на данний час.
Свого часу Марія йшла на фм конкурси - результат ніякий, тож вони сконцентрувалися на нижньому піддіапазоні.
Щодо початку мовлення - станції повідомляють регулятора про затримку початку мовлення, причина думаю відома, тож буде прийняте рішення з цього приводу.
  •  

velychko.op

Мдам... Я сам коли перший раз попав на цей сайт побачив таблиці з частотним планом.... Було таке собі вау.... І були питання а чо цей канал мовить там а не мовить тут.... 16 років було мені.... Як згадаю.... 2009 чи 10 рік....

То мені цікаво хто цей дядько який строчить стільки тексту?

А піратів на 95.5 здається уже немає.... Під час останньої перевірки мовлення не зафіксовано

Ритм представляє собою низькосортний на мою думку місцевий канал і радіо яке уже 10 років мовить по 2 години на добу.... Так хотіли.... Окрему частоту.... Але не давали.... Відповідно існують у тому вигляді в якому є
  •  

admin

Цитата: mikhail від Травень 08, 2020, 23:43:42
А піратів на 95.5 здається уже немає.... Під час останньої перевірки мовлення не зафіксовано
видалив
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

vital-fm

mikhail
В юності теж пропонував представнику НР в своїй області, щоб вимкнули 5 ТВК, та запустили більше радіостанцій, тоді про це й мови бути не могло і моя пропозиція звучала, як дитяча забавка, тепер вимкнули, а радіо ще почекає.
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Травень 08, 2020, 23:43:42
То мені цікаво хто цей дядько який строчить стільки тексту?
Я думаю що то не дядько, а звичайний хлопець 16 років.
  •  

admin

Ви не повірити, він поліз мені в фейсбук коментувати на теми ТРМ.....
  •  

admin

  •  

IANDROCOM

  •