ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

Воля - це кабельне ТБ(колись РГМ)
вони запустили послугу цифрового ТБ

про ДВТ-2. Була інфа що наразі тестуються передавачі майже всюди... але я не можу перевірити бо у мене немає тюнера... питання : які відрази мають бути на тих ДМВ-частотах де має бути цифра щоб зрозуміти чи є там мовлення чи ні?  
  •  

RadioS

Это похоже на то:
 - ТЫ видиш суслика?
 - нет....
 - и я не вижу,а он есть :)  
  •  

RadioS

Просто аналізуючи попередні пости на рахунок появи цифри в тому чи іншому місті, багато згадується проте як при появі цифр сигналу погіршується якість аналогових каналів що по сусідстві з цифрою, тому скануючи  Рівненський ефір я не помітив  на сусідніх каналах погіршення якості, навіть на тих частотах де вона має бути нема ніяких ознак життя.  
  •  

admin

  •  

SFC

Владислав, ты не припоминаешь, в какой теме я писал как различить обычным телевизором наличие в эфире цифрового вещания? чтобы человек почитал.  
  •  

Ігор

  •  

SFC

все возможно. я не помню...  
  •  

admin

и я не помню....поиск вам поможет  
  •  

Ігор

Знайшов у темі DVВ-Т2
Цитата: "SFC" post=6314в любом случае, для проверки нужно отключить режим "синего экрана", иначе ты ничего не увидешь. затем настроить телевизор (в аналоговом режиме приема!) на 21твк (перед ут-1), 33твк (между тет и интер), 38твк (за тор), 42твк (перед нтн). если на вход приемника поступает cofdm сигнал, то на экране будешь наблюдать несколько групп светлых (сероватых, беловатых) строк.
  •  

SFC

дякую. пока ты искал, я уже забыл кому это было нужно...  B)  
  •  

Evgeniy

А я каких-либо строк не наблюдаю,это больше похоже на обычный шум, только такой пульсирующий и как горизонтальными штрихами просматривается   [img size=406 кБ]http://s017.radikal.ru/i443/1110/ef/8f08881bcb0c.jpg[/img]  
  •  

SFC

Цитата: "Evgeniy" post=8425А я каких-либо строк не наблюдаю,это больше похоже на обычный шум, только такой пульсирующий и как горизонтальными штрихами просматривается

у тебя явно видно, что близко работает аналоговый канал.  
  •  

FMDX

И ПО ТЕМЕ ;)  :evil:  супЄр-тест в Ривнэ сегодня вырубился где-то около 15:35, а после включенья минут через 5-10 слышимость улучшилась...  
  •  

Шурко

з вечора іде повноцінне мовлення "Рівне ФМ".
І судячи з усього вже цілодобово...
Паралельно дублюється і на 62,24
І теж після 00.00.... :blush:
Хоча ніби це вже час "Марії"?  :oops:  
  •  

RadioS

Мовлення Рівне фм розпочалось з вчорашнього дня з 13:00,йде у стерео режимі та в нормальній якості  
  •