ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

ITV: ефірі програми "Голосу Америки" (Час Time), "FM TV" (Хіт парад з FM-TV), та відеоролики YouTube-блогерів (Історія без міфів, канал імені Т.Г. Шевченка, Загін кіноманів, Телебачення Торонто, Хащі)
  •  

kram2000

Результати цифрового конкурсу:

Дубно: Аверс та Рівне 1 (належать одному і тому ж самому власнику) :dash:  :dash:
  •  
    Подякували за цей пост: admin

IANDROCOM

#947
Цитата: kram2000 від Жовтень 28, 2021, 20:44:58
Аверс та Рівне 1
Cама м'якотка в тому що в тому ж етері Рівне 1 [після вересня 2020, тобто його покупки Палицею] я часто бачив саме проєкти Аверса (їх і зараз туди часто ставлять), більш того в них навіть спільне ранкове шоу було, де вони гралися в теле-радіоміст.
Тобто по факту це майже один й той самий мовник, бо інша сітка в них теж особливо не відрізняється.
Таким чином вони, можливо, економлять.
Upd: от саме головне і забув написати :lazy:
  •  

mikhail

Цитата: IANDROCOM від Жовтень 30, 2021, 03:31:34
Cама м'якотка в тому що в тому ж етері Рівне 1 я часто бачив саме проєкти Аверса (їх і зараз туди часто ставлять), більш того в них навіть спільне ранкове шоу було, де вони гралися в теле-радіоміст.
Тобто по факту це майже один й той самий мовник, бо інша сітка в них теж особливо не відрізняється.
Таким чином вони, можливо, економлять.
після того як Рівне 1 купив аверс і як пройшли вибори... А кандидат від палиці у рівному з тріском провалився, канал став в більшості каналом повторів старих зовсім ефірів +. Програми аверсу про здоров'я ну і + місцеві новини все ж виходять навіть у тих самих тайм слотах що новини на аверсі. Ведуть їх хлопці і дівчата вже 2000 року народження... От де є можливість зростати комусь... А вся креативна команда (ну не вся, а її частина) яка колись була на рівне 1, зараз успішно розвиває ITV
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

IANDROCOM

Цитата: mikhail від Жовтень 30, 2021, 10:17:05
Ведуть їх хлопці і дівчата вже 2000 року народження... От де є можливість зростати комусь...
Ну дак вони й раніше там були, і деякі з них ще до Палиці прийшли.
Цитата: mikhail від Жовтень 30, 2021, 10:17:05
А вся креативна команда (ну не вся, а її частина) яка колись була на рівне 1, зараз успішно розвиває ITV
Ну так Айтіві особливо то й розвивати не треба, в часи Ритму вони були непоганим мовником, зараз взагалі випереджають Рівне 1, який тримається тільки на назві та довірі.
Єдине що в ITV не так - це назва (вона недоречна і взагалі не має відношення до місцевого мовлення) і лого (три квадрати, у першому ще й буква мінускульна що ріже очі, плюс підпис "медіагрупа", яка там медіагрупа? маловідоме радіо з двома годинами мовлення і телеканал? Якісь нездорові понти)

До речі, дивно що Сфера взагалі не подавалася, шкода їх, як не як.  (чи може подавалася, а я щось пропустив.)
  •  

TV-Ukr

Цитата: IANDROCOM від Жовтень 30, 2021, 17:47:42
Єдине що в ITV не так - це назва (вона недоречна і взагалі не має відношення до місцевого мовлення)
Так, бо вона нагадує назву одного британського телеканалу.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

IANDROCOM
Місце в 5 МХ ще є - подадуться, а на цьому конкурсі тільки Дубно було, місцевий аналоговий канал анулювався і на цифру не йшов.
  •  

mikhail

Цитата: IANDROCOM від Жовтень 30, 2021, 17:47:42
Ну дак вони й раніше там були, і деякі з них ще до Палиці прийшли. Ну так Айтіві особливо то й розвивати не треба, в часи Ритму вони були непоганим мовником, зараз взагалі випереджають Рівне 1, який тримається тільки на назві та довірі.
Єдине що в ITV не так - це назва (вона недоречна і взагалі не має відношення до місцевого мовлення) і лого (три квадрати, у першому ще й буква мінускульна що ріже очі, плюс підпис "медіагрупа", яка там медіагрупа? маловідоме радіо з двома годинами мовлення і телеканал? Якісь нездорові понти)

До речі, дивно що Сфера взагалі не подавалася, шкода їх, як не як.  (чи може подавалася, а я щось пропустив.)
в часи ритму була розмита картинка і дешева студія... Тепер все по багатому і на щасливому
  •  

DrewUA

#953
Тим часом етер Радіо Промінь на 101.1 з Варашу вже третю добу мовчить  :boredom:

UPD: сьогодні після 14:00 мовлення було поновлено.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

У травні 2018 року ТОВ «Зеонбуд» було видано технічні умови для встановлення у смт. Зарічне цифрового передавача мультиплексу МХ-1. Станом на сьогодні передавач на цій вежі не встановлено.
   Одночасно залишається невирішеним питання добудови 110-метрової телевізійної вежі РТС «Копань» у Дубенському районі. Будівництво зупинилося у 2016 році на висоті 60 метрів. Нині вежу РТС «Копань» включено до переліку інвестиційних об'єктів Рівненської області.
             Єдиним ліцензіатом наземного аналогового мовлення на 44 ТВК
у 2021 році було ТОВ ТРК "Дубно" (м. Дубно). Але варто зазначити, що так би мовити лише на папері. З травня 2020 року ТРО призупинила мовлення
у зв'язку з відсутністю перспектив розвитку, а в 2021 році рішенням НР № 955 від 15.07.2021 року було підтримано ініціативу компанії анулювати ліцензію на мовлення.
  •  

Danill_ua

Щойно у Рівному лунала сирена - повітряна тривога.
Перевіряйте, будь ласка, канали телебачення у регіоні та радіомовлення (ФМ у місті) про повідомлення цього сигналу.
У мене є на UA:Рівне, Сфера та Рівне 1. Дякую.
  •  

mikhail

Цитата: Danill_ua від Березень 02, 2022, 17:44:33
Щойно у Рівному лунала сирена - повітряна тривога.
Перевіряйте, будь ласка, канали телебачення у регіоні та радіомовлення (ФМ у місті) про повідомлення цього сигналу.
У мене є на UA:Рівне, Сфера та Рівне 1. Дякую.
я тут живу. Скажу що на юа Рівне, Рівне 1 та ITV такі повідомлення уже є. Серед радіо то лише радіо трек виділю. А краще скачуйте додаток повітряна тривога і точно нічого не пропустите
  •  

IANDROCOM

Цитата: Danill_ua від Березень 02, 2022, 17:44:33
Щойно у Рівному лунала сирена - повітряна тривога.
Перевіряйте, будь ласка, канали телебачення у регіоні та радіомовлення (ФМ у місті) про повідомлення цього сигналу.
У мене є на UA:Рівне, Сфера та Рівне 1. Дякую.
Всі окрім Українського Радіо Рівне.
  •  

mikhail

В т2 на місці колись 112ого каналу почав роботу канал сфера. Рівне

Також за тою самою схемою має почати роботу канал ITV у Дубровиці і Вараші
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •