ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

#НацРада
‼️На частоті 102.2 МГц у Рівному розпочало мовлення радіо «Сфера ФМ».
       Субʼєкт у сфері медіа ПП "Сфера ТВ", м. Рівне, був оголошений переможцем конкурсу на право отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на частоті 102,2 МГц у м. Рівному під час засідання Національної ради 8 квітня 2024 року.

З фейсбуку представника Нацради на Рівненщині.

Особисто від себе. Прийом є. Грає музика і є позивні. Рдс відсутній

Radio_2019

Якість сигналу середня, як в Роксу до вимкнення. Нормально, як для 250 Вт. Що стосується RDS, то він таки є, судячи з фото слухачів в коментарях під дописом представника НР.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

velychko.op

Цитата: Radio_2019 від Травень 10, 2024, 20:51:06Якість сигналу середня, як в Роксу до вимкнення. Нормально, як для 250 Вт. Що стосується RDS, то він таки є, судячи з фото слухачів в коментарях під дописом представника НР.
так є рдс
SFERA FM / і номер телефону для реклами. Щось важко його зловити і номер телефону відображається з помилками
  •  

Radio_2019

На 106,6 МГц в Дубровиці низька якість звуку. Перевантаження наче немає, але звук "гарчить", неначе воно є. Також присутній фоновий шум.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

jur_fm

На Світязі 92,6 є місцева реклама.
  •  

vovan123879

Телефон на сфері рдс: +380673870816. Зараз слухаю, якість звуку погана
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vovan123879

На сфері вже якість добра, як треба. На 105.7 Армія зависокий рівень звуку, звук "гарчить". Цікаво як швидко виправлять
  •  

Radio_2019

Звук на 105,7 виправлено.

На сторінку Радіо Світязь можна додати слоган: "Радіо Світязь - радіо твого краю!".
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Radio_2019

Цитата: Radio_2019 від Травень 11, 2024, 11:18:13На 106,6 МГц в Дубровиці низька якість звуку. Перевантаження наче немає, але звук "гарчить", неначе воно є. Також присутній фоновий шум.
Вже все виправлено.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

velychko.op

Щодо прийому локального мультиплексу з цумані у рівному то приймається він не тільки в районі луцького кільця особливо якщо антену направити у напрямку Луцька. Знайомий з північного налаштовував т2 і здивувався прийому волинських каналів і повідомив то мені
  •  

admin

Північний це де? десь на півночі? як краще описати прийом?
  •  

velychko.op

#1166
Цитата: admin від Червень 14, 2024, 17:43:51Північний це де? десь на півночі? як краще описати прийом?
я думаю частковий прийом по місту або просто слабкий сигнал. Північний це північна частина рівного, луцьке кільце чи ювілейний то більш західна. Рівень сигналу був щось на рівні 75 відсотків то думаю можна зловити по всьому місту якщо постаратися. Радіо аверс же ловиться хоч і слабко

Просто в мене, а я живу у східній частині міста і антена кімнатна і виходить вона на балконі прямо на антопіль то цумань не ловиться
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Radio_2019

#1167
Нещодавно писали, що 12 канал там мовить в HD 1080i, Конкурент та Аверс в HD 720p, тому пропоную додати відповідні помітки.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Цікаво чи це стосується лише МХ-5 або HD і у місцевих МХ?
  •  

Radio_2019

#1169
Мова йшла саме про місцевий MX у Цумані, за MX-5 та інше невідомо, може, ще хтось відпишеться.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin