ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

fm21

Пора починати Рівне! 


Громадська Рада при НР постановила про місцеві врізки реклами, але щось НР не поспішає брати до уваги. Взагалі тяжко забороняти те, що з самого початку не дозволено. Насправді біда для місцевого мовника, криза кинула всіх ще нижче в доходах, мережевики роялті потихеньку піднімають, т.з. представники на місцях учиняють страшенний демпінг щоб зібрати гроші на роялті вже двічі порушуючи закон. Місцевий ринок реклами обвалюється, страждають безумовно місцеві мовники, яким програмну концепцію на відміну від мережевиків треба виконувати буквально а грошей з реклами ...а податки, а зарплата, а так би мовити доходи все ж таки бізнес а не державні дотації...
  •  

fm21

претенденти на конкурс від 22.12.10 [file name=______________________.doc size=31744]http://ukrtvr.org/images/fbfiles/files/______________________.doc[/file]  
  •  

Rivne

fm21 написав(ла):
ЦитатаПора починати Рівне!
ЩО починати?!;) :silly:  Ви що, ніколи місцевого Рівне-1 не дивились чи Радіо Трек з Р.Край укупі не слухали? Чи ви в якісь глушині мешкаєте?:lol:  Якщо так - звиняйте...:laugh:  
  •  

RadioS

Сьогодні випадково помітив що у Рівному працює ТВІ на 62 каналі, і то помітив тоді коли з ремонту телевізор забирав , спитавши у майстра чи це часом не по кабельному транслюється на що він мені відповів " що у Рівному вже близько місяця показує тві ", мені стало цікаво чому майже кожен день скануючи Рівненський телепростір (сподіваючись знайти там цифру) я не помічав присутності каналу тві, та при моєму старанні сьогодні я знову його не знайшов, оказується,я проживаю в перед місті 5 км від Рівного, пряма видимість на антопільську телевежу (7 км),усі канали без зусиль показують відмінно а тві нема :( , потім ввечері попросив товариша який проживає в самому місті пошукати канал і вуаля він його знайшов, як потім я з'ясував що мовлення ведеться не з антополя а десь з мало потужного передавача в місті,знаходження якого мені не відомо.  
  •  

Lawyer

с ОРТПЦ им запретили вещать то...  
  •  

Vova.UA

10 ват по ліцензії, яка анульована )))))))))))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Цитата: "Lawyer" post=7283с ОРТПЦ им запретили вещать то...
а шо не с ОРТПЦ можно?  
  •  

vital-fm

Мені про TVI в Луцьку теж говорять - не вірю, точніше не вірив поки про Рівне не прочитав.  
  •  

admin

Цитата: "vital-fm" post=7311Мені про TVI в Луцьку теж говорять - не вірю, точніше не вірив поки про Рівне не прочитав.
шукай
  •  

Lawyer

Влад, ты же сам понимаешь, что частные башенки ради денег закроют глаза на многое.  П.С. У нас в Харькове ТВИ ради интереса на 64 канале поискал- нету. Может там, где станции-партнеры, они пиратить не хотят?  
  •  

Lawyer

кстати, в Луганске Нацсовет предложил на замену каналу Украина частоту 68 дмв, которую выигрывал ТВИ. Но те не захотели и просчитали себе другой. Интересно, что их смутило?  
  •  

admin

Цитата: "Lawyer" post=7336Влад, ты же сам понимаешь, что частные башенки ради денег закроют глаза на многое.  
я то понимаю, но как ты выразился - такое впечатление что запретили только на ОРТПЦ)))

Цитата: "Lawyer" post=7336ВМожет там, где станции-партнеры, они пиратить не хотят?
логично...зачем лишнее бабло тратить да геморрой на голову  
  •  

Lawyer

с другой стороны к примеру те же 103фм и 107фм в Харькове работают с ОРТПЦ, но прописаны на других вышках. Обычно без уже оформленной лицензии нацсоветом- телевышка вещание не запускала  
  •  

RadioS

Це виходить що маючи чи мало грошиків, можна купити передавач встановити його де завгодно, вибрати частоту, і мовити на всю, баз конкурсу без ліцензії і ніхто тобі нічого не зробить, :P  а як приїде УДЦР, башлянув, ;) і працюй далі, :)  щось мало віриться що вони на це так просто закривають очі та роблять вигляд що нічого нема, на певне це вигідніше ЇМ отримувати стабільний дохід, ніж раз оштрафувати,але чому ж тут дивуватись ми живемо в країні чудес Україні :silly:  
  •  

FMDX

День добрый! А сигнал слишком сильный или не очень? Ибо "меня терзают смутные сомненья" (с), что ТВи в Ривнэ на этом канале вещает БОЛЬШЕ месяца. Как мне говорили, достаточно сильный сигнал посредством сканирования диапазона приняли ещё месяца с два назад, но были уверены, что то - с кабельной Воли или Тэлсэта и он и по-прежнему неплохо принимается...  
  •