Перший Київський Телеканал - 56 ТВК (ex Купол)

Автор Radiostyle, Жовтень 14, 2011, 22:03:38

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

Lawyer

Телеканал «Купол» збільшив потужність передавача у 500 разів

09-11-2011    

Київське ТОВ «ТРК "Купол"» збільшила потужність свого передавача у 500 разів - з 10 Вт до 5 кВт. Також компанія перенесла передавач з вулиці Олегівської на вежу Київського телецентру (вулиця Дорогожицька, 10).

 

Такі зміни до ліцензії компанії внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 9 листопада, спираючись на висновки УДЦР.

 

«Купол» запитував в УДЦР дозволу збільшити потужність передавача у 500 разів іще влітку 2010 року.

 

Нагадаємо, що телеканал «Купол» придбала корпорація UBG, яка хоче на його частоті запустити телеканал UBC, 30% якого також належить їй. «Насколько мне известно, ему («Куполу». - ТК) принадлежит лицензия на эфирное вещание в Киеве и Киевской области. Целью было получить доступ к этой кнопке, мы ее получили. Надеемся, что вскоре Украинский бизнес-канал (UBC) будет вещать в Киеве. Мы так предполагаем», - говорив в інтерв'ю «Телекритиці» керівник медіанапряму корпорації UBG Артем Ткачов.

http://www.telekritika.ua/news/2011-11-09/67098

Странно, что логотип на UBC не меняли  
  •  

belov

Сейчас на сайте UBC открыл онлайн вещание, а идет Купол ))  
  •  

Lawyer

  •  

mr.skromnost

  •  

admin

а что нынешнее не работает? то что в списке онлайн?  
  •  

mr.skromnost

Те що в списку онлайн це телеканал купол, а я мав саме на увазы канал UBC ,без логотипу купола. Тим більше ефір купола не завжди співпадає з ефіром  UBC.  
  •  

Lawyer

Интересно, в связи с ребрендингом ЮБС- Купол аналогично переобзовут то?  
  •  

FMDX

Цитата: "Lawyer" post=12640Интересно, в связи с ребрендингом ЮБС- Купол аналогично переобзовут то?
Кста, Lawyer, а как Вам само это переименование? Нмсд, абсолютно тупое, уж простите меня за резкость- UBC так милозвучно было и удобно для произношения ведущими, а теперь как будет звучать - "Бусинэсс-ТВ"?! :lol:  
  •  

Lawyer

  •  

Radiostyle

Цитата: "Lawyer" post=13097это в эфире Купола с таким лого?
Онлайн вещание,за Купол незнаю.  
  •  

admin

Цитата: "Radiostyle" post=13098
Цитата: "Lawyer" post=13097это в эфире Купола с таким лого?
Онлайн вещание,за Купол незнаю.
чорт...я думав ти ефірне приймаєш  
  •  

Radiostyle

Цитата: "admin" post=13107
Цитата: "Radiostyle" post=13098
Цитата: "Lawyer" post=13097это в эфире Купола с таким лого?
Онлайн вещание,за Купол незнаю.
чорт...я думав ти ефірне приймаєш
Нажаль ні  :dunno:
Це так в онлайн заліз та натрапив  ;)  
  •  

Zheka

  •  

Vova.UA

Логотип схожий на збільшений червоний кружечой, який світиться підчас "страшних" фільмів =)))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •