Косів FM

Автор Yuriy, Вересень 26, 2013, 13:14:43

Попередня тема - Наступна тема

Yuriy

25 вересня 2013 року на території Косівського району Івано-Франківської області Приватне підприємство «Телерадіокомпанія «РАІ» розпочала FM-мовлення на хвилі 100,6 МГц.



Адміністрація району та колектив «РАІ» у спеціальному радіозверненні привітали косівчан і відзначили, що початок трансляції радіопередач обласного мовника є для них знаковою подією. Адже досі територія гірського району не покривалася сигналом жодної місцевої та обласної радіостанції, через що його мешканці не мали доступу до оперативної інформації про події в районі та області.


Уведення в експлуатацію регіональної станції «РАІ-радіо» відкриває широкі можливості для розвитку інформаційного простору, поширення у всіх населених пунктах Косівщини актуальних повідомлень про події у громадсько-політичному, соціально-економічному й культурному житті краю, залучення місцевих журналістських кадрів та позаштатних кореспондентів. У найближчій перспективі ПП «Телерадіокомпанія «РАІ» відкриє у Косові кореспондентський пункт. Новини Косівщини відтепер будуть широко висвітлюватися у радіопрограмах і стануть невід'ємною частиною інформаційного простору Івано-Франківщини.

http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/20619.html
  •  

admin

Цікаво, а де саме передавач? може хто знає
  •  

admin

pavlo_r зараз у тих краях, каже що немає мовлення Карпат згідно розкладу
  •  

admin

Івано-Франківська обласна державна телерадіокомпанія «Карпати», яка володіє ліцензією на ефірне радіомовлення, у повному обсязі виконала умови ліцензії, розпочавши 5 вересня поточного року мовлення у м. Косів.
  •  

wasul20@meta.ua

Передавач  встановлений  на так званій  Міській Горі .Покриття сигналом  в Косівськім районі не спостерігаеться .Передавальна антенна оріентована  на східний напрямок.
  •  

admin

а що на схід від Косіва не Косівський район?
  •  

pavlo_r

Ще кілометрів з 10 Косівського району до Чернівецької області буде
  •  

admin

Значить у частині району приймається?
  •  

pavlo_r

Не знаю за Косівський район, але я в травні їхав залізницею до Чернівців - то на ділянці між Коломиєю і Снятином (це 21 - 35 км на схід, північний схід від Косова), місцями приймалося дуже добре, місцями прийому не було. Місцевість там мені не знайома, тому точно локалізувати прийом не зможу.
  •  

admin

Трохи оффтопу.
Робив карти прийому та візуального обхвату міста Косів.
Шешори та Дебеславці у Косові мають бути взагалі по нулям.
Більша частина міста має прийом з Вижниці, менша з Річки. Також частина міста має прийом сильних сигналів з Чернівців.

З іншого боку можливо сигнал Косів ФМ дістається Вижниці.
  •  

digitalif

Якось улітку був у Шешорах, Косів точно не приймався, але було порівняно багато радіостанцій із Франківська і Дебеславці приймались. Село має велику протяжність, і я радіо (на телефоні) включив лише в одному місці.
  •