ТРМ у Волинській області

Автор admin, Жовтень 16, 2011, 14:52:38

Попередня тема - Наступна тема

Panek

Минув тиждень...змін ніяких!  :dry:



Щогла ВФКРРТ в с.Підгайці Луцького р-ну.  
Glory to Ukraine!
  •  

Panek

Був сьгодні в Шацьку,на телевежі хлопці щось відкручували та спускали в низ.



 
Glory to Ukraine!
  •  

Vova.UA

Цитата: "Panek" post=10635хлопці щось відкручували та спускали в низ.
Крали серед білого дня  :lol:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Знайомий повернувся з відрядження у Луцьк. Іноді по роботі йому доводилось бувати в житлових будинках міста. Був серед них і Словацького 12. За його словами будинок житловий на 209 квартир. Два останні поверхи зайняті під ВФКРРТ і ТзОВ "Телемережі Волині". На дах їх (було двоє) звісно не пустили, але фото виду міста з верхніх поверхів його напарнику зробити вдалось. Ех, сумніваюсь, що він надасть мені їх (фото) для розміщення тут, та попросити при зустрічі спробую.  
  •  

SFC

волынский филиал, в отличие от всех остальных по украине, не расположен в областном центре. сам филиал расположен в ковеле. в луцке и пидгайцах расположены обычные пункты вещания.  
  •  

pavlo_r

Цього не знав. Напевне, Луцьк спочатку хотіли покривати з Ковеля, так як свого часу Хмельницький і Тернопіль з Волочиська....  
  •  

SFC

не хотели, а так и было. пункт вещания в луцке появился гораздо позднее. пункт вещания в ковеле - самый старый и самый большой (мощный) на волыни. вообще как отдельное предприятие оно стало уже при независимой украине. до этого были лишь разрозненные подразделения рурт.  
  •  

pavlo_r

Дивує більше факт розміщення телепередавачів на даху житлового будинку. Не те щоб випромінювання, яке в низ майже не потрапляє. А позиція самих мешканців дому, котрі (не знаю, може і не так) миряться з цим антенним полем. В нас якось один придурок кабеля БРМ пообрізав, бо бачте, в нього голова болить від підсилювача котрий стоїть двома поверхами вище і споживає 7 Вт/год. від електромережі. Не знаю, що дає на вихід у ватах, але вся ця потужність йде не в ефір, а в знову в кабель.
Також, коли в сусідньому з батьками селі Київстар встановив вежу, то люди ініціативну групу збирали, щоб цю вежу демонтували, бо це "радіація" - казав один учасник, не думаючи про джерело цієї так званої радіації, котре постійно лежить в штанах і підключене до того ж Київстару.  
  •  

zoz

Цитата: "pavlo_r" post=11716Цього не знав. Напевне, Луцьк спочатку хотіли покривати з Ковеля, так як свого часу Хмельницький і Тернопіль з Волочиська....
РТПЦ Ковель був побудований з-за географічних мотивів-центр Волинської області(більшого охопленням покриттям території області ) .Також із-за стратегічних мотивів-недалеко від РТПЦ знаходився найбільший в регіоні пункт системи ПВО, а як відомо польоти біля телеретрансляторів були заборонені.  
  •  

zoz

Цитата: "pavlo_r" post=11722Дивує більше факт розміщення телепередавачів на даху житлового будинку. Не те щоб випромінювання, яке в низ майже не потрапляє. А позиція самих мешканців дому, котрі (не знаю, може і не так) миряться з цим антенним полем.
Я наскільки памятаю то ретрансляційно-передавальний центр  там було розроблено в документації і збудовано  за всіма технічними правилами і нормами ,і я думаю люди які там получали квартири знали про це . Доречі, починали там жити і живуть не прості люди-, серед відомих знаю що там живе Народний артист України ,Герой України - Василь Зінкевич .  
  •  

zoz

Цитата: "pavlo_r" post=11629Знайомий повернувся з відрядження у Луцьк. Іноді по роботі йому доводилось бувати в житлових будинках міста. Був серед них і Словацького 12. За його словами будинок житловий на 209 квартир. Два останні поверхи зайняті під ВФКРРТ і ТзОВ "Телемережі Волині". На дах їх (було двоє) звісно не пустили, але фото виду міста з верхніх поверхів його напарнику зробити вдалось. Ех, сумніваюсь, що він надасть мені їх (фото) для розміщення тут, та попросити при зустрічі спробую.
Ось рік назад  

Uploaded with ImageShack.us  
  •  

Lawyer

Лучше дом там под офисы сдать, чем в нем жить. Излучение же неслабое  
  •  

SFC

все правильно. во-первых, изначально гиэ и пункт вещания располагались в одном месте. а позже, при постройке более высотного здания в него перенесли (в буквальном смысле, т.к. это с другой стороны центральной площади луцка) в это здание.  
  •  

sergiykovych

У цифровій мережі DVB-T2 появився канал Нова Волинь!  
  •  

sergiykovych

Цитата: "sergiykovych" post=13730У цифровій мережі DVB-T2 появився канал Нова Волинь!

знайшов підтвердження на офсайті каналу

http://voltv.com.ua/1-sichnya-vypovnyujetsya-20-rokiv-volynskomu-telebachennyu/  
  •