ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

Igor47

Цитата: sen від Листопад 26, 2022, 09:50:13
102,1 - По-моеєму був марафон - але не певен - часу було мало, слухав буквально хвилину
Сьогодні вдень на 102.1 Промінь, на 106.9 марафон.
 •  

vital-fm

А 106,9 щось своє мало за час моніторингу?
 •  

Igor47

Цитата: vital-fm від Листопад 27, 2022, 22:50:41
А 106,9 щось своє мало за час моніторингу?
В 16:00-17:00 є місцева передача, ідентифікує себе як 106,9 FM
Вранці в 09:00-11:00 поки не мав можливості перевірити.
 •  

vital-fm

 •  

vital-fm

До опису 106,9: Радіо Городок - голос нашого міста.
 •  

admin

#320
Це слоган? а який в них там позивний зараз?

https://www.youtube.com/watch?v=dbYDW9LvYoE&ab_channel=4tvgorodok
 •  

V.T.5.N

В начале прошлой недели ещё было вещание Авторадио на 107.6 FM. Сейчас вещания действительно нет. Также не слышу и Городоцкий ТРПЦ на юго-западе Хмельницкого, видимо повернули антенну в сторону Тернополя.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

sen

 У Променя на 102,1 останнім часом значно покращився прийом. Стабільно приймаю в Старокостянтинові, на рвні Люкса або УР-1. До цього досить довгий час взагалі не міг прийняти.

 •  

2006

Like TV переоформилося на  мультиплекс на 40 ТВК у Шепетівці.
 •  

admin

31 березня 2022 - 1-ий Подільський отримав тимчасові дозволи на МХ-5 у Хмельницькому та Кульчіївцях
 •  

2006

4ГТБ переоформилося на МХ на 48 ТВК у м. Городок.
 •  

admin

#326
Ще один телемовник Хмельниччини отримав право мовити у цифровому форматі
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перехід від аналогового до цифрового мовлення ПП "Городоцький районний телерадіопресцентр" Gorodok Teleradioprescentr, м. Городок, логотип: 4ГТБ. Це дозволить телерадіокомпанії мовити на 3-й програмі 48 ТВК у м. Городок. Обсяг мовлення становитиме 4 години на добу.
Минулого року Національна рада ухвалила аналогічні рішення щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення ПрАТ "Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія", м. Кам'янець-Подільський, та ТОВ ТРК "ЛАЙК ТВ", м. Шепетівка. Таким чином, регулятор надав право мовити "у цифрі" усім телемовникам Хмельниччини, що досі працювали в аналоговому форматі, але бажають продовжити роботу в цифрому.


Нагадаю, що наприкінці грудня минулого року розпочали роботу три із семи місцевих мультплексів: у м. Хмельницький (47 ТВК), м. Волочиськ (48 ТВК) та м. Городок (48 ТВК).
https://www.facebook.com/100006259600080/posts/3351187105099910/?flite=scwspnss
 •  

admin

На жаль, у звітному році зменшилась кількість ліцензіатів, що працюють на Хмельниччині: у трьох ліцензіатів закінчився термін дії ліцензії, а ліцензії чотирьох ліцензіатів Національна рада анулювала за клопотанням самих компаній. Через фінансові труднощі одна радіостанція тимчасово припинила діяльність у двох населених пунктах області, а одній телекомпанії призупинив надання послуги з трансляції оператор телекомунікацій у зв'язку із заборгованістю за надані послуги.
Разом з тим, у телерадіопросторі області відбулися і позитивні зміни. Концерн РРТ розпочав роботи з побудови в області мережі МХ-7. Наприкінці року на Хмельниччині запрацювали три із семи місцевих мультиплексів:
у Хмельницькому, Городку та Волочиську. У 2021 році Національна рада визначила переможців у конкурсі на мовлення для 2-х програм у Городку та 3-х програм у двох інших містах. Проте станом на кінець 2022 року мовлення у всіх трьох населених пунктах розпочала лише одна ТРО.


• з кінця лютого ТОВ ТК «Проскурів», м. Хмельницький, та ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок, створюють власні марафони, а також транслюють загальноукраїнський телемарафон «Єдині новини». За погодженням Національної ради мовники розширили територію покриття та розпочали мовлення на вільних каналах у МХ-5: ТОВ ТК «Проскурів» – у Полонному та Білогір'ї, ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП» – Хмельницькому та с. Кульчіївці. У жовтні Національна рада видала мовникам дозвіл на тимчасове мовлення у зазначених населених пунктах. Термін дії дозволу – 1 рік. Крім того, за сприяння Укркосмосу з березня 2022 року ліцензіати ведуть мовлення на супутнику. Варто зазначити, що ТОВ ТК «Проскурів» на початку весни облаштував студію в укритті, а тому продовжує вести мовлення і під час повітряних тривог.

• ПП «Городоцький районний телерадіопресцентр», м. Городок, звернувся до Національної ради з проханням дозволити на період воєнного стану ретранслювати програми Українського радіо замість програм «Радіо Промінь», що передбачено ліцензією регулятора. Обсяг власного мовлення залишився без змін – 3 год/добу.

• ТОВ «ТРК «Львівська хвиля», м. Львів, мовлення у м. Полонне та м. Славута, та ТОВ «ТРК «ПОДОЛЯНИН TV», м. Львів, мовлення у м. Кам'янець-Подільський, у І півріччі ретранслювали програми Українського радіо з 19.00 до 07.00, решту часу з 07.00 до 19.00 транслювали власні передачі. Станом на кінець року ТОВ «ТРК «ПОДОЛЯНИН TV» повністю повернулося до власного мовлення

• ТОВ «ТРК «Львівська хвиля», м. Львів, повідомила Національну раду про тимчасове припинення мовлення у м. Полонне та м. Славута Хмельницької області з 12.07.2022 у зв'язку із фінансовими труднощами. Мовник здійснював оповіщення населення зазначених міст про оголошення повітряних тривог.
• фінансові труднощі виникли і в ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок, у результаті яких мовник заборгував за надані послуги ТОВ «ЗЕОНБУД», м. Київ, та Волинській філії Концерну РРТ. Відповідно мовлення ліцензіата було відсутнє у цифровій багатоканальній мережі МХ-5 у Білогір'ї та Полонному (мовлення здійснюється згідно з ліцензією Національної ради), а також у Хмельницькому та Кульчіївцях (мовлення здійснюється згідно з дозволом на тимчасове мовлення) у період з 04.11.2022 до 10.11.2022 через заборгованість перед ТОВ «ЗЕОНБУД» та з 01.12.2022 через заборгованість перед Концерном РРТ. Станом на 31.12.2022 Концерн РРТ не відновив надання послуги мовнику.
• 24.08.2022 ТОВ «ТРК «ВСІМ РАДІО», м. Хмельницький, розпочало мовлення у м. Калинівка Вінницької області (ліцензія від 22.12.2021). Таким чином, ліцензіат мовить у Хмельницькому та 3 населених пунктах Вінницької області.
• 19 грудня МКП «МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МІСТО», м. Хмельницький, розпочало мовлення у містах Хмельницький (47 ТВК), Волочиськ (48 ТВК) і Городок (48 ТВК). «МІСТО» стало одним з переможців конкурсу на місцеве цифрове мовлення, підсумки якого Національна рада підбила 28.10.2021. Це дозволило телерадіокомпанії розпочати мовлення у «цифрі» (до цього мовник працював в аналоговому стандарті), розширити територію покриття та збільшити обсяг мовлення з 2 годин на добу до 24 годин на добу. За умовами конкурсу телерадіокомпанія транслюватиме не менше 2 годин інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач місцевої тематики та повідомлятиме про оголошення повітряних тривог.
Загалом у Хмельницькій області місцеві мультиплекси мають розпочати роботу ще у 4 населених пунктах: м. Шепетівка, м. Полонне, м. Славута (Крупець) і с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району. Здійснювати мовлення у цих мультиплексах мають право 4 ТРО, які стали переможцями конкурсу 28.10.2021, а також 2 ТРО, які переоформили ліцензії у зв'язку з переходом з аналогового на цифрове мовлення.

У березні з м. Маріуполь на Хмельниччину переїхала ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМУНІКАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СИГМА». Про зміну місця розташування студії ліцензіат повідомив Національну раду. 25 квітня ТРО відновили мовлення зі студії у Кам'янці-Подільському обсягом 2 год/добу, решту часу транслювали марафон «Єдині новини». 07.07.2022 регулятор переоформив ліцензію ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМУНІКАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СИГМА» у зв'язку зі зміною юридичної адреси з м. Маріуполь на м. Кам'янець-Подільський, проте 21.07.2022 ліцензію мовника було анульовано.
Крім того, у телерадіокомпаніях Хмельниччини працевлаштувалися журналісти, оператори, режисери з числа внутрішньо переміщених осіб. Так, до колективів МКП «МТРК «МІСТО», ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», ТОВ ТРК «ЛАЙК ТВ», ПП Городоцький районний телерадіопресцентр приєдналися колеги з Харкова, Ірпеня, Запоріжжя.


• унаслідок ракетного удару по м. Шепетівка 24.08.2022 було виведено з ладу частину обладнання ТОВ ТРК «ЛАЙК ТВ», що призвело до припинення надання послуг кабельного телебачення частині абонентів. Станом на 26.08.2022 надання послуги було відновлено.


У 2022 році продовжився перехід телемовників Хмельниччини з аналогового до цифрового мовлення. Національна рада відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору переоформила ліцензії ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія», м. Кам'янець-Подільський, і ТОВ ТРК «ЛАЙК ТВ», м. Шепетівка, у зв'язку з переходом від аналогового до цифрового мовлення. Це дозволить зазначеним ліцензіатам здійснювати мовлення обсягом 4 год/добу на 3-й програмі 47 ТВК у с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району та 40 ТВК у м. Шепетівка відповідно.
ПП «Городоцький районний телерадіопресцентр», м. Городок, подав на розгляд Національної ради аналогічну заяву з проханням погодити перехід від аналогового до цифрового мовлення. У разі задоволення цієї заяви регулятор надасть право мовити «у цифрі» усім телемовникам Хмельниччини, що досі працювали в аналоговому форматі, але бажають продовжити роботу в цифрому. Станом на кінець 2022 року на Хмельниччині ще два телемовники мають ліцензії на аналогове мовлення: ТОВ «ТРК «ФНБ», м. Дунаївці, та ТО «Полонський ТВ-канал», м. Полонне. Проте перший ліцензіат не має можливості здійснювати мовлення у цифровому стандарті, а другий ліцензіат перебуває у стані ліквідації.
Розпочати мовлення у цифровому стандарті ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія» та ТОВ ТРК «ЛАЙК ТВ» зможуть після запуску місцевих мультиплексів у с. Кульчіївці та м. Шепетівка. Переоформлення ліцензій місцевих мовників у зв'язку з переходом на цифровий стандарт мовлення дозволило зберегти ці ТРО та забезпечити потребу громад в отриманні інформації.

На Хмельниччині відповідно до таких дозволів розпочали мовлення: ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ (позивні: «Армія FM - військове радіо»), – на частоті 107,6 МГц у м. Хмельницький; ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок, – на вільних частотах в МХ-5 у м. Хмельницький і с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району, а ТОВ ТК «Проскурів», м. Хмельницький – у м. Полонне та смт Білогір'я. Окрім того, дві останні ТРО розпочали мовлення і на супутнику.
 •  

prostoone

Армія фм НЕ розпочала мовлення у Хмельницькому, ще раз кажу. Вона там знає, сидячи в Кам'янці, шо тут мовить у Хмельницькому?))) Дозвіл дали на тимачасове, вона й вписала його в звіт.
 •  

admin

Цитата: prostoone від Лютий 07, 2023, 13:02:11. Вона там знає, сидячи в Кам'янці, шо тут мовить у Хмельницькому?
а що має бути по представнику у кожному нас. пункті де є хоч якесь мовлення?))))
 •