ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Зараз на "Кам'янець ФМ" мовить Армія ФМ (онлайн-мовлення, але може бути така ситуація і на ФМ)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Останні програми на радіостанції "Кам'янець ФМ" виходили ще 24 травня. Тоді, напевне, і розпочалась повна ретрансляція Армії ФМ
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Сайту радіо "Кам'янець ФМ" більше нема. Домен скінчився.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

  •  

pati

                      «Львівська Хвиля» придбала радіостанцію «Кам'янець – FM»
Радіостанція змінила логотип та програмну концепцію.
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію львівської компанії ТОВ «ТРК «Подолянин TV» (позивні «Кам'янець – FM») через зміну власника, логотипу та програмної концепції.
Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 1 липня.
У травні радіостанцію придбала мережа «Львівська хвиля», і кінцевим бенефіціаром став Мирослав Хом'як. Очолив радіостанцію замість Володимира Крушановського Юрій Хом'як.
Компанія змінила позивні і відтепер звучатиме як «Львівська хвиля – наше місто». Згідно зі змінами у програмній концепції збільшується частка власного виробництва: замість 8 годин – 24 години, музичних та розважальних програм: замість 4 годин – 12 годин.

За словами Юрія Хом'яка, радіостанція продовжить місцеве мовлення, яке становитиме 10-15%.

«У нас є місцеві журналісти, підписані договори з місцевої та районними радами, співпрацюємо  місцевими рекламодавцями», – сказав він.

Нагадаємо, на конкурсі у 2019 році «Подолянин TV» (ТОВ «ТРК "Подолянин TV"») отримав частоту – 105,7 МГц у Кам'янці-Подільському Хмельницької області.

Детектор медіа.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pavlo_r

Що ж... Коли дуже треба, то Нацрада бачить причини чому не можна переоформлятися. Але то коли дуже треба :)
ПС. Я не проти змін. Добре, що частота не буде простоювати. Просто відмічаю вибірковий підхід до прийняття рішень
  •  

admin

ще б знати точно коли розпочнеться мовлення
  •  

vital-fm

pavlo_r
Формально умови конкурсу виконані, перемогу ЛХ в конкурсі громад ж допускали попередники, мовлення не загальнонаціональних.
По суті, вони порушили встановлені вимоги, адже забороняли ретранс всіх, окрім суспільного та АРмії фм, тож відкрили ящик пандори, чому б тепер мовнику з Дніпра, не зазіхнути на Павлоград і т.д, прикриваючись цим переоформленням - запасаємось, може нас ще чекає яке переоформлення.
П.С. Даремно КОнотоп анулювався - якби ж знаття.
П.С2. Андрейкові на замітку - давно вони косяться на Житомирське 102.2.
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Липень 02, 2021, 09:53:26
ще б знати точно коли розпочнеться мовлення
Я думаю невдовзі. Раз так оперативно все змінили. Якщо розвідаю щось — дам знати
  •  
    Подякували за цей пост: admin

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Липень 02, 2021, 10:48:51
чому б тепер мовнику з Дніпра, не зазіхнути на Павлоград і т.д, прикриваючись цим переоформленням - запасаємось, може нас ще чекає яке переоформлення.
Оффтоп
Spoiler
Аби хтось на Радіо Кривбас позарився.
[close]
  •  

vital-fm

Цитата: BanderaTV від Липень 02, 2021, 18:48:42
Оффтоп
Spoiler
Аби хтось на Радіо Кривбас позарився.
[close]
Теж на правах офтопа:
Spoiler
Рудана не потягне.
[close]
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Липень 02, 2021, 22:01:23
Теж на правах офтопа:
Знову офтоп:
Spoiler
А Інформатор?
[close]
  •  

admin

НСТУ запросило прорахунок 5-ти частот: Хмельницький 1 кВт, Ізяслав, Чемерівці, Кам-Подільський та Шепетівка по 0.5 кВт.
  •  

vital-fm

BanderaTV ХАй пробує - він ж хотів.
  •  

admin

Білогір'я
у Зеона у ліцензії
вишка ТОВ «УкрТауер», смт Білогір'я Шепетівського району

ятр Укртелеком продав свою вежу
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019