ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

admin

У звітному році так і не розпочало мовлення на частоті 103,3 МГц у смт Теофіполь ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок (відповідно до ліцензії ТРО мала розпочати мовлення до 21.05.2020).
ПрАТ «Кам'янець-Подільська ТРК», м. Кам'янець-Подільський, яка у 2020 році повідомила регулятора про тимчасове припинення мовлення, відновила трансляцію своїх програм і звернулася до Національної ради з проханням дозволити тимчасовий відступ від умов програмної концепції мовлення.
Станом на кінець 2021 року в області здійснюють аналогове телевізійне мовлення та не мають ліцензій на цифрове мовлення 3 ТРО: Городоцький районний телерадіопресцентр, м. Городок; ТОВ «ЛАЙК ТВ», м. Шепетівка (ТРО також визначена оператором телекомунікацій на 40 ТВК у м. Шепетівка); ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія», м. Кам'янець-Подільський. Обсяг мовлення цих ТРО становить 4 год/добу. Такий обсяг мовлення ліцензіати спроможні здійснювати і після переходу на цифрове мовлення.
Крім того, власники Деражнянської районної студії телебачення TV-43, м. Деражня, ТО «Полонський ТВ-канал», м. Полонне, ухвалили рішення про ліквідацію зазначених ТРО. Незабаром ліквідаційні комісії подадуть до Національної ради документи на анулювання ліцензій на мовлення
  •  

kram2000

Лише мені студія хмельницького телеканалу ТВ7 нагадує студію телеканалу НАШ?  :P  :P


  •  

Danill_ua

Зараз у Хмельницькому лунає сирена - повітряна тривога.
Перевіряйте, будь ласка, канали телебачення у регіоні та радіомовлення (ФМ у місті) про повідомлення цього сигналу.
У мене є на UA:Поділля та ТВ7+. Дякую.
  •  

Иваныч

Окей ФМ є сигнал відбій тривоги

Radio_2019

Вчора помітив, що в MX-5 з Білогір`я замість 112-Україна мовить телеканал TV7+. Параметри мовлення стандартні, якість - SD 576i.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

105,4 форматнули, там тепер знову зарубіжна з українською музика.
  •  

Radio_2019

#276
100.1, 102.1, 102.5 - немає мовлення з першої половини березня цього року.
66.14, 100.6, 101.2 та 104.6 працюють. Інші перевірити не можу через відсутність сигналу.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

prostoone

Цитата: Radio_2019 від Травень 11, 2022, 13:37:04
100.1, 102.1, 102.5 - немає мовлення з першої половини березня цього року.

Хто вам таке сказав? В якій частині міста ви не можете прийняти сигнал вищевказаних станцій?
  •  

Radio_2019

#278
Я не з Хмельницького, живу за 90 км від нього. Дані частоти моніторив особисто. Раніше їх було чутно завжди, тепер немає навіть натяку на сигнал, навіть при потужному тропо, і так ще з березня. Тому мовлення, скоріш за все, немає, або ж є, але з дуже малими потужностями.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

prostoone

Ааа, 90 км?
Тоді більше запитань у мене немає  :-)
  •  

prostoone

До речі, Країна ФМ не вимикається з 00 до 06 (працює цілодобово).
  •  

sen

Цитата: Radio_2019 від Травень 12, 2022, 08:00:33
Я не з Хмельницького, живу за 90 км від нього. Дані частоти моніторив особисто. Раніше їх було чутно завжди, тепер немає навіть натяку на сигнал, навіть при потужному тропо, і так ще з березня. Тому мовлення, скоріш за все, немає, або ж є, але з дуже малими потужностями.

Перевірив в Старокостянтинові. Не зміг прийняти 100.1, 100.6, 102.1, 102.5 Перевіряв на тому ж самому приймачі що і раніше, 102.5 особливо добре раніше приймався - зараз глухо.
З Хмельницького стабільно приймаю (не гірше ніж раніше) тільки 101,2 та 104,6
Полонне 102,3 - слабкий прийом як і раніше, 107.5 - є натяк на сигнал
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

sen

Вчора зміг прийняти 100,6, причому в приміщенні, працює НВ, як і має бути. Можливо раніше або була меньше потужнісь чи вимкнено, або то я не зміг нормально налаштуватись на прийом.
Рівень набагато нижче ніж 101,2 чи 104,6, але прийом є.
  •  

0-0-0-0

Частина працівників каналу «Донбас», які виїхали з Маріуполя в березні, тепер працює у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині. На початку квітня «Донбас» частково відновив прямоефірне мовлення у вечірньому праймі з новинами про події на Донбасі. Згодом налагодив співпрацю з телеканалами Хмельниччини.
https://detector.media/rinok/article/200126/2022-06-15-tysha-v-efiri-yaki-ukrainski-tele-i-radiokompanii-prypynyly-movlennya-cherez-viynu/
Цікаво, вони там самі студію облаштували чи мовлять на базі, скажімо, КтркП?
І можна перевірити наявність їх програм на місцевих каналах?
  •  

admin

#284
з рішень НР, у Нетишині немає можливості прийняти УА Поділля, 33 канал та 1 Подільський (підтверджено УДЦР)
ятр Білогір'я МХ-5 не приймається
  •