ТРМ у Києві

Автор sergioo, Жовтень 17, 2011, 11:40:00

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Якщо не враховувати УТ1, УТ2, Інтер з ОДТРК, то чи решта каналів в аналозі всі мовили з Сирця на кінець 90х - початок 00х?
#наташанемішай
  •  

SzymonPL

88.4 Radio Pryamyy FM - PI Code: 6284
  •  
    Подякували за цей пост: admin

ProRadio

Цитата: kotenko. від Червень 13, 2024, 22:20:15Якщо не враховувати УТ1, УТ2, Інтер з ОДТРК, то чи решта каналів в аналозі всі мовили з Сирця на кінець 90х - початок 00х?

Ні. "Купол" (56 канал) у 90-х - на початку 2000-их мовив з власної (?) щогли на Борщагівці. Приймався в окремих районах міста в різній якості (в мене вдома, наприклад, "іноді трохи-трохи", а в бабусі, яка жила  за кілька зупинок від мене, але "географічно" трохи ближче до Борщагівки, трохи вище (на пагорбі) і вікна виходили в інший бік - значно краще). Ще був "Марс" (55 канал), мовив десь на лівому березі, не знаю, звідки, і не знаю нікого, хто його приймав з ефіру). Ще десь читав, що десь у першій половині 90-х ЮТаР мовив по 25 каналу з РаТелу, але особисто ніколи не приймав. Зрештою, влітку 1992 року вони казали, що "ось ось" починають мовити на 25 і 37 каналах. І на 37 вони тоді і з'явилися, а 25-ий я щотижня по кілька разів перевіряв - чека, але так ніколи нічого не ловив, думав, що і не мовили, а потім десь читав, що мовлення таки було, з РаТелу. І ніби транслювлася програма аналогічна тій, яку ЮТаР тоді транслював у своїх кабельних мережах. Але коли це було - не знаю, десь вочевидь у 1992-93, бо у 1994 на 25 каналі вже почав мовити ТОНІС з Сирця.
Коли Марс припинив мовлення - я навіть не знаю. Але знаю людину, яка живе (принаймні, тоді жила) на Русанівці, і у 1999 році їй провели кабельне. І майстер, що підключав, коли пояснював їй, що то за "додаткові" канали, сказав "А оцей (Марс) у вас має і на антену ловитися..." (тобто, у 1999 ще мовив виходить). А Купол - у 2000-х ще мовив з Борщагівки, а потім якийсь час мовив з РаТелу (і я його теж не приймав).
  •  
    Подякували за цей пост: kotenko.

kotenko.

Просто чого позавчора питання задав?

Бо передивлявся тогочасні програми передач і звернув увагу, що під час піврічних профілактик у травні та вересні УТ1,2,3 півдня не мовили. А в СТБ з самого ранку передачі вказані (фіг з ним, на супутнику вже ж мовили), дивишся на Тоніс, Гравіс, Ютар з Загравою, Тет з Києвом, Новий, ICTV- таке ж саме.
#наташанемішай
  •  

E.v.g.

#694
Змінився RDS на П'ятниці і відновився на Авторадіо:

RADIO / PIATNICA + RT: radiopyatnica.com.ua /  Reklama: 0 800 332 708

AVTO / RADIO + RT: avtoradio.ua / Reklama: 0 800 332 708
  •  

Radio_2019

Було: PIATNYCA ***** Pop Music + RT: Виконавець - Назва пісні (при новинах, рекламі змінюється на PIATNICA + RT: PYATNICA) ***** PI Code: 6211 + AF
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •