ТРМ у Києві

Автор sergioo, Жовтень 17, 2011, 11:40:00

Попередня тема - Наступна тема

sen

Сейчас вот принимается, на Левобережном массиве. Но принимается плохо (по киевским меркам), на смартфон ловится, но приходиться поискать положение чтобы чисто было, при том что в этом же самом месте 95% остальных киевских станций принимается идеально.
  •  

Crossovok

Это на земле? Или в квартире?
  •  

sen

В квартире, на невыском этаже, окна без вида на открытую местность - двор и дома.
  •  
    Подякували за цей пост: Crossovok

dynamo_fanKyiv

Доброго дня. А як давно на 41 ТВК на телеканалі 24 висить матрас?
  •  
    Подякували за цей пост: admin, corazon

vlad_lutsenko

#379
На 05.06.2021 відсутнє мовлення на 41-ому ТВК телеканалів 24 та ОЦЕ в цифровому мовленні - на їх місцях "матраси",
на 27-ому ТВК телеканалів Правду ТУТ Київ та Погляд Київщина в аналоговому мовленні - частота при скануванні не прописується взагалі.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Radiostyle

Kyiv live вже мовить на 33 кнопці в 5 мх в Києві

admin

Співпадає з аналогом на 56 ТВК?  Мовлення у цифрі на 41 ТВК триває?
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Червень 09, 2021, 12:22:49
Співпадає з аналогом на 56 ТВК?  Мовлення у цифрі на 41 ТВК триває?
не можу сказати,оскільки 41 твк не приймається також 56 не дивлюсь,краще у Ігора спитати
  •  

Ігор

У мене нажаль не приймається 41 ТВК вдома.
  •  

vlad_lutsenko

#384
Цитата: admin від Червень 09, 2021, 12:22:49
Співпадає з аналогом на 56 ТВК?  Мовлення у цифрі на 41 ТВК триває?
Перевірив! Мовлення співпадає і з аналогом на 56 ТВК, і з мовленням на 41 ТВК в цифрі, яке досі триває.
Цифрове мовлення в 16:9 та HD-якості як і в МХ-5, так і на 41-ому ТВКа.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

добре, дякую
HD, дивно?
дай знати як зміниться назва на "live"
  •  

kotenko.

Тропосферка зараз йде з Києва. Що там нашаманили на передавачі Армії ФМ, що в мене на 5 ловить тепер? І перевірте, чи не відключають на ніч Країну ФМ на 100.0.
#наташанемішай
  •  

sen

Проверил только что - не сказал бы что у Армии сигнал сильный. Например Маями, Рокс, Джаз - ловят на порядок лучше.

Проверял достаточно кустарным способом: так как в самом городе сейчас и сигнал всех станций сильный - включал на смартфоне без гарнитуры. И вот Армия шипит - без гарнитуры даже не прослушивается, а остальные которые я указал (думаю их больше, просто по всем не проверял) - хоть и с помехами, но отчетливо прослушивается
  •  

Radiostyle

хто може перевірити зараз 43 твк отв рвана картинка і нема звуку,8 канал проблеми з зображенням
  •  

UzUA108

Замість каналів «Оце», «24 каналу» та «Центрального» в мультиплексі «Ера продакшн» будуть мовити «Зоряний» (ТОВ «Телерадіокомпанія «Купол»), канал телемагазинів «Розпакуй ТВ» (ТОВ «Тайм Медіа Солюшин», м. Дніпро) та «Типовий Київ» (ТОВ «Канон Комунікейшн», м. Київ).
:unsure:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon