Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

ЧІЗ

Цитата: gorodok від Листопад 08, 2013, 11:26:28
Мені здається що краще ставити пасивну направлену антену без підсилювачів або з підсилювачами які будуть працювати від тюнера 5В...
:wink:
Це ідеальний варіант, якщо достатньо антени чи системи антен.
Але коли йде мова про дальній прийом, то необхідно на вході антенного підсилювача ставити фільтр (ФЗС), який вирізав би всі канали , кірм того, який потрібно прийняти. Тоді буде ефект. Інші варіанти - наперед програшні, бо ви підсилюєте сигнал Львівського телецентру і ще більше "забиваєте" слабий сигнал з Польщі. Зверніться за ФЗК і антенними підсилювачами на "Менс"- там хлопці грамотні і підберуть вам хороше обладнання. До такої справи кустарні базарні забавки не годяться !
  •  

ЧІЗ

Цитата: ЧІЗ від Листопад 08, 2013, 14:40:11
:wink:
Зверніться за ФЗК
:lol:
Звичайно, що мав на увазі ФЗС - фільтр зосередженої селекції. ОПИСКА.
  •  

Vova.UA

Ну але ж в Польщі 3 мультиплекси, а не 1... якщо вже приймати, то хотілося бі всі . Я думаю, в першу чергу треба пробувати підсилювач з подавленням метрового діапазону.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

gorodok

Пробував пыдключати стару радянську антену "Орбита 2" - результат практично нульовий  :-(
Неважливо чи Перемишль чи Замость - на каналах польських мульиплексів показує сигнал 10 і все...
В мене вже навіть таке враження що це нереально приймати тут...
  •  

ЧІЗ

Цитата: Vova.UA від Листопад 08, 2013, 15:55:03
Ну але ж в Польщі 3 мультиплекси, а не 1... якщо вже приймати, то хотілося бі всі . Я думаю, в першу чергу треба пробувати підсилювач з подавленням метрового діапазону.
Я вже раніше писав про це , що прийдеться вибирати і користуватися одним мультиплексом, або не приймати жодного. ДМ підсилювач нічого не дасть - сусідні канали (частоти) ДМД  зі Львова ідуть з рівнями приблизно 65-70 дб/мкВ на виході антени, а сигнал цифри з Польщі ( на 15-ти поверхівках) - максимум 25-28 дб/мкВ, а то і 18-20 дб/мкВ. От  і порахуй з яким С/Ш прийде до приймача сигнал після такого підсилюваяа і чи в тебе щось "відкриється" ! Не буду нікому нічого доказувати, я вже все описав по результатах річного дослідження - хто хоче , користуйтеся і діліться враженнями, хто не хоче - пробуйте проходити цей шлях самі . Щиро бажаю успіху !
  •  

Vova.UA

Цитата: gorodok від Листопад 10, 2013, 20:36:30
Пробував пыдключати стару радянську антену "Орбита 2" - результат практично нульовий 
В мене така ж антена + підсилювач на кабелі - сигнал є тільки на 26 ТВК, і тільки ввечері. Але я не у Львові живу. Я якщо вірити DVB-Map - то я на краю зони прийому. Антена на висоті десь 7-8 метрів.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Хлопці, це карта розповсюдження сигналу щодо рельефу, звісно 10 метрів висоти від землі і не менше 8 Дб антени. Сусідні ТВК, які давлять, тут жодним чином не вказані, як не вказані співпаданняТВК. Слухайте ЧІЗа, він правий.
  •  

gorodok

Цитата: admin від Листопад 11, 2013, 13:41:08
Хлопці, це карта розповсюдження сигналу щодо рельефу, звісно 10 метрів висоти від землі і не менше 8 Дб антени. Сусідні ТВК, які давлять, тут жодним чином не вказані, як не вказані співпаданняТВК. Слухайте ЧІЗа, він правий.
Висота на яку приблизно можу встановити антену - 13-14 метрів от лише яку антену вибрати. Чи круті антени типу http://funke.com.ua/products.php/Funke_ABM_4595 дадуть результат чи гроші в болото?
  •  

admin

Вам потрібна антенна з автоматичним підсиленням сигналу + окремий підсилювача для втрат у кабелі.
Або ставити фільтри.
  •  

gorodok

Цитата: admin від Листопад 11, 2013, 14:01:11
Вам потрібна антенна з автоматичним підсиленням сигналу + окремий підсилювача для втрат у кабелі.
Або ставити фільтри.
Що таке антена з автоматичним підсиленням сигналу - приклад?
  •  

admin

  •  

gorodok

Цитата: admin від Листопад 11, 2013, 14:21:24
http://www.televes.com/ru/node/8578
Недешево... Та ще й блок живлення окремо треба докупляти..
Окреме питання як цей блок живлення підключати - бо тюнер також видає 5В?
  •  

admin

#237
Нажаль, стабільний прийом телебачення, на великі відстанні, це завжди коштує.
Я б ще й спеціаліста, який може заміряти сигнали порадив би.

Щодо блока живлення то на тюнері 5В вимикаєш, а блок живлення антенни на коннектор який стоїть до підсилювача на кабелі (або мультибенда).

У мене стояла така схема

DIP-19+SWA       Антена 3-го діапазону
         |                          |
   БЖ SWA                 |
         |                          |
  спліттер                 |
    |         |                     |
  --------------------------------
| 4         5                     3    |
|                    In                  |
|       мультибенд         |
|                                          |
|                    Out               |
---------------------------------
                         |
                  2 спліттера
                |            |           |

далі по 30/40 метрів кабелю


  •  

gorodok

Цитата: Vova.UA від Жовтень 27, 2012, 22:02:36
Дали мені сьогодні "на растєрзаніє" отакий тюнер.

Підключив до антени, спрямованої на Перемишль (та й до сітки львівської теж ) - без результатів. Тепер думаю - чи то реально такий слабий сигнал з Польщі, чи може заміна антени/кабелю вирішити питання, чи може цей тюнер настільки китайський, що може приймати тільки сильний сигнал.
Чи цей тюнер таки приймає польські канали? - хочу спробувати залізти на дах з ноутбуком ))) чи є на нього драйвери під сімку? Ага і ще - як в нього пихати звичайний антенний штекер? )))
  •  

admin

знизу гніздо, туда перехідник для штекера вставляється.
  •