Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

DVB-T(2)

Коли буде збільшувати потужність DVB-T2 передавачем Підбуж (Дрогобицького району) гора Магура або Львів передавач, Високий Замок 9 ? Необхідність більшої потужності в західній частині передавача, з польського боку. Дайте відповідь, будь ласка.
  •  

admin

немає планів на збільшення потужності
  •  

DVB-T(2)

Чому? Де слабкого сигналу, прийом погано.
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Збільшення потужності хай і не планується, але перехід на вищу антену після відключення аналогу виглядав би логічним. Якщо переключать - то цілком можливо, що в західному напрямку прийом покращиться. Але суміваюсь, що в Польщі щось відчутно поміняється.
  •  

DVB-T(2)

І коли він поруч з вами в області аналогового ТБ Львові - дата, будь ласка? Що стосується цих передавачів на захід від Львова. Підвищення високі антени щогли може бути щось дати.
  •  

pavlo_r

Заплановано до червня цього року вимкнення, але чи буде переключено на найвищу антену поки що невідомо.

Wy możecie pisać czy dublować napisane tu po polsku albo po angielską. Jeśli wam tak będzie lepiej. Nie zawsze lekko zrozumieć co wy piszecie językiem ukraińskim.
  •  

admin

Там, окрім переносу висоти антени, ще може бути і збільшення Ку самої антенни. На львівській вежі є кращі антенни аніж ті що зараз у Зеонбуда. +деякі Львівські антенни, у зв'язку з непотрібністю, можуть бути перенесені на інші вежі.
  •  

DVB-T(2)

Мені шкода, що я пишу з помилками, але це те, що я пишу перекладачі в інтернеті і пишеш українською мовою. Я запитав хлопця, якщо ви перебуваєте в DVB-T2 декодерами? Тому що в наші DVB-T2 декодери вже купили 100 золотих, тобто для 720 гривень, вони не Irdeto декодери, але від того, що я знаю про вас, не так давно виключені Irdeto. Навіть у польських магазинах електроніки на кордоні з Україною (Карпатський, Люблін) легко купити такий декодер. З того, що я розумію, більшість з цих декодерів не українська мова, але він також дав російську мову ви б радитися з перекладом, бо це схоже на вашу мову. Приклади декодери:  http://www.cabletech.pl/pl/13584-tuner-cyfrowy-dvb-t2--hd-do-telewizji-naziemnej-cabletech  ,  http://www.cabletech.pl/pl/778-tunery-dvb-t   . Можливо, це дешевше в Польщі, ніж в Україні. Тому сказати, якщо вони знаходяться в, коли ви декодери DVB-T2?
  •  

pavlo_r

Nie czynię wymówki wam za błędy bo widzę, że tłumaczenie jest maszynowe. Toż i zaproponował wam pisać wygodnym językiem)))
  •  

DVB-T(2)

А що стосується ціни сет-топ боксів DVB-T2 хтось щось? : D
  •  

pavlo_r

  •  

DVB-T(2)

Якщо у вас є які-небудь питання, пов'язані з DVB-T з польськими, це запитати, я допоможу, як я міг. Наприклад, тут: http://www.dvbtmap.eu/mapmux.html;jsessionid=324652EE2E66B9D69C8EC3DEA6560A06  натисніть на регіони - Polish (Poland) і я наблизитися до кордону області польсько-української клацанням миші на передавачі і матиме інформацію про нього, канали їх потужності (кВт) та багато інших тут : http://old.radiopolska.pl/wykaz/polskadv.php  . Деякі новини про DVB-T з польськими чи що там запитати. З повагою: D P.S. О, я бачу, що у вас ціни DVB-T2 сет-топ бокси само, як і в Польщі.
  •  

DVB-T(2)

Я прошу Вас повідомити мене про ситуацію тут передавачі Підбуж (Дрогобицького району) гора Магура і Львів, Високий Замок 9. Я сподіваюся, що це буде збільшити потужність передавачів, буде загасання в напрямку Польщі і антеною системи буде вище. Повідомити мене про це. Спасибо.
  •  

Vova.UA

Досить часто в мене буває, що рівень сигналу на польських МХ достатній для роботи (більше 50%), але картинки нема, і канали не скануються. От зараз МХ3 з Перемишля - сила 56-57%, якість 84, але зображення нема. А буває, що рівень 52-53% - і зображення є з незначним розсипанням. В чому може бути причина ?
Доречі - з Соліни МХ2на 32 ТВК раніше завжди був менше 50%, а зараз по вечорах до 55 доходить, але теж не сканується ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •