Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Kuzen

Зображення як на мене  гірше (контрастність, чіткість), але це залежить від моделі тюнера та ціни. Може хтось і не замітить різниці.
  •  

Kuzen

       З Замостя на 38 каналі в стандарті DVB-T розпочалася трансляція польського мультиплекса MUX-4 (TV Mobilna) який належить Polsat. У мультиплексі транслюється 11 телевізійних каналів - Comedy Central, Kino Polska, Nickelodeon, Polsat Cafe, Polsat Comedy Central Extra, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Tele5, TVP Seriale та 11 радіостанцій - Antyradio, Radio Eska Rock, Radio MUZO.FM, Radio Plus, Radio RMF FM, Radio RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio VOX FM , Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Rock Radio. Ці теле та радіоканали кодовані. Для перегляду потрібний декодер та підписка на Polsat. Мій телевізор їх  просканував але ні на одному зображення та звуку  немає, з'являється повідомлення на екрані "Вставте СІ+ модуль" .
       Також в цьому мультиплексі транслюється в тестовому режимі канал Polsat News HD в стандарті HEVC. Він не кодується, і якщо телевізор підтримує HEVC то можна дивитись.
       Хто приймає сигнал з Польші зі сторони Перемишля може спробувати прийняти цей MUX-4 на каналі 35, але сигнал транслюється не з Перемишля а з Кросно. Відстань зі Львова до Кросно більша ніж до Перемишля але потужність передавача у Кросно 100 ERP - у Львові мав би  бути прийом (у мене у Львові мультиплекс  DAB+ з Кросно приймається на метрову антену, але його потужність біля 10 ERP).



  •  

mikhail

Цитата: Kuzen від Липень 11, 2021, 00:53:14
       З Замостя на 38 каналі в стандарті DVB-T розпочалася трансляція польського мультиплекса MUX-4 (TV Mobilna) який належить Polsat. У мультиплексі транслюється 11 телевізійних каналів - Comedy Central, Kino Polska, Nickelodeon, Polsat Cafe, Polsat Comedy Central Extra, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Tele5, TVP Seriale та 11 радіостанцій - Antyradio, Radio Eska Rock, Radio MUZO.FM, Radio Plus, Radio RMF FM, Radio RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio VOX FM , Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Rock Radio. Ці теле та радіоканали кодовані. Для перегляду потрібний декодер та підписка на Polsat. Мій телевізор їх  просканував але ні на одному зображення та звуку  немає, з'являється повідомлення на екрані "Вставте СІ+ модуль" .
       Також в цьому мультиплексі транслюється в тестовому режимі канал Polsat News HD в стандарті HEVC. Він не кодується, і якщо телевізор підтримує HEVC то можна дивитись.
       Хто приймає сигнал з Польші зі сторони Перемишля може спробувати прийняти цей MUX-4 на каналі 35, але сигнал транслюється не з Перемишля а з Кросно. Відстань зі Львова до Кросно більша ніж до Перемишля але потужність передавача у Кросно 100 ERP - у Львові мав би  бути прийом (у мене у Львові мультиплекс  DAB+ з Кросно приймається на метрову антену, але його потужність біля 10 ERP).
кросно то трохи є відстань. Десь до ста кілометрів і то лише від кордону) вони більше на жешув розраховані хоч там є і своя вишка)
  •  

DrewUA

Учора вдалось спіймати на 618 MHz пакет TVP (TVP Polonia HD, TVP Rozrywka SD, TVP Dokument, TVP Kobieta, TVP 4K) в HEVC. Але нажаль відкрити я їх не зміг... все таки мій тюнер не підтримує цей формат. Всі інші польські канали покищо приймаються.
  •  

Polyvko V.

Цитата: Kuzen від Липень 11, 2021, 00:53:14
       З Замостя на 38 каналі в стандарті DVB-T розпочалася трансляція польського мультиплекса MUX-4 (TV Mobilna) який належить Polsat. У мультиплексі транслюється 11 телевізійних каналів - Comedy Central, Kino Polska, Nickelodeon, Polsat Cafe, Polsat Comedy Central Extra, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Tele5, TVP Seriale та 11 радіостанцій - Antyradio, Radio Eska Rock, Radio MUZO.FM, Radio Plus, Radio RMF FM, Radio RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio VOX FM , Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Rock Radio. Ці теле та радіоканали кодовані. Для перегляду потрібний декодер та підписка на Polsat. Мій телевізор їх  просканував але ні на одному зображення та звуку  немає, з'являється повідомлення на екрані "Вставте СІ+ модуль" .
       Також в цьому мультиплексі транслюється в тестовому режимі канал Polsat News HD в стандарті HEVC. Він не кодується, і якщо телевізор підтримує HEVC то можна дивитись.
       Хто приймає сигнал з Польші зі сторони Перемишля може спробувати прийняти цей MUX-4 на каналі 35, але сигнал транслюється не з Перемишля а з Кросно. Відстань зі Львова до Кросно більша ніж до Перемишля але потужність передавача у Кросно 100 ERP - у Львові мав би  бути прийом (у мене у Львові мультиплекс  DAB+ з Кросно приймається на метрову антену, але його потужність біля 10 ERP).
До 1-го липня Polsat News транлювався відкрито, без HEVC. В мене антена направлена на Перемишль, але за рахунок потужності передавачів з Кросно зранку і ввечері якість 100%.
  •  

Polyvko V.

#410
Перемишль і Кросно в одному напрямку.https://photos.google.com/album/AF1QipP0jFjPL39SeA9NNt1fdUU3aiqz4mIj9M8Hr4ts  Так що у Львові Кросно приймається тільки під час проходження.
  •  

admin

буває і навпаки
102,7 Старий Самбір
ЦитатаU Peremyslu jak misceve.
  •  

Vova.UA

Нуууу... там рельєф звичайно, сприятливий. Але щоб приймалось як місцеве - сумніваюсь
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

  •  

admin

хтось може перевірити
11А   MUX PR (Rzeszów)   8 E.R.P.   Przemyśl   Tatarska Gora         Polskie Radio 24 / Polskie Radio Chopin / Polskie Radio Czwórka / Polskie Radio для України / Polskie Radio Dzieciom / Polskie Radio Kierowców / Polskie Radio Jedynka / Polskie Radio Dwójka / Polskie Radio Trójka / Polskie Radio Rzeszów / Radio Poland

має прийматися у Львові, Самборі, Яворові  і тд
  •  

JohnTitty

На сході Львова нема, в мене поляки (польські мультиплекси ТБ і ФМ-радіо) ловляться хіба з вежі в Тарнаватці, і то тяжкувато. Але в мене приватний будинок, тож нема висоти.
  •  

mikhail

#416
Цитата: admin від Січень 05, 2023, 21:32:27
хтось може перевірити
11А   MUX PR (Rzeszów)   8 E.R.P.   Przemyśl   Tatarska Gora         Polskie Radio 24 / Polskie Radio Chopin / Polskie Radio Czwórka / Polskie Radio для України / Polskie Radio Dzieciom / Polskie Radio Kierowców / Polskie Radio Jedynka / Polskie Radio Dwójka / Polskie Radio Trójka / Polskie Radio Rzeszów / Radio Poland

має прийматися у Львові, Самборі, Яворові  і тд

Буду у Львові. Візьму приймач спробую шось зловити
  •  

Sergij86

#417
Пробував ловити польський  DAB з Перемишля, зісканувало всі станції, але стабільного приойму не має, постійно підриви
Напевно на кращий приймач та антену можна добитися стабільного приойму.
Район Автовокзалу, 9 поверх, західна сторона

https://www.youtube.com/watch?v=pj315NfWEAk
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

тоді удаляю з таблиці міста, дякую
  •  

Sergij86

#419
Прийом Fun rádio Slovensko 87.7 FM у Львові, прийом протягом доби дуже різний.
9 поверх район Автовокзалу

https://www.youtube.com/watch?v=KUotEpWhcSQ
  •