Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: "ЧІЗ" post=3521
 А що більш нема кому похвалитися прийомом DVB-T з Польщі ? [/quote
Усім пофіг  :dry: у Львові є кабельне )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

ЧІЗ

Цитата: "Vova.UA" post=3539
Цитата: "ЧІЗ" post=3521
 А що більш нема кому похвалитися прийомом DVB-T з Польщі ? [/quote
Усім пофіг  :dry: у Львові є кабельне )))
Кабельне не транслює TVP1,TVP2 і польські цифрові мультиплекси, і думаю, що не буде ніколи транслювати(це не дозволяється договорами з каналами - вони мають обмеження по національному покриттю). Тому ще раз звертаюся з пропозицією продовжувати цю тему.  
  •  

ЧІЗ

Цитата: "ЧІЗ" post=3652
Цитата: "Vova.UA" post=3539
Цитата: "ЧІЗ" post=3521
 А що більш нема кому похвалитися прийомом DVB-T з Польщі ? [/quote
Усім пофіг  :dry: у Львові є кабельне )))
Кабельне не транслює TVP1,TVP2 і польські цифрові мультиплекси, і думаю, що не буде ніколи транслювати(це не дозволяється договорами з каналами - вони мають обмеження по національному покриттю). Тому ще раз звертаюся з пропозицією продовжувати цю тему.
Друзі! Що ця тема нікому не цікава ? Чи у Львові вже ніхто віддаленим прийомом не бавиться?  
  •  

neekeri

Цитата: "ЧІЗ" post=4952Друзі! Що ця тема нікому не цікава ? Чи у Львові вже ніхто віддаленим прийомом не бавиться?

А що саме цікавить, чи приймаються польські мультиплекси у львівській області?

Певен, що приймаються і у Львові теж. Нажаль,  я зараз не маю ні практичної, ні технічної можливості цим займатись. Сподіватись на те, що тобі тут хтось відпишеться, теж, напевно, не варто, навряд хтось буде шукати за DVB-T тюнером якщо в скорому часі гряде українське DVB-T2 (така вже українська натура).
Тому, якщо тебе це і справді цікавить, то чому б тобі не спробувати самому прийняти, чи тобі потрібно розказати, як це зробити?  
  •  

admin

Цитата: "neekeri" post=4955якщо в скорому часі гряде українське DVB-T2 (така вже українська натура).
щось я не зрозумів щодо натури, прошу пояснити  
  •  

Vova.UA

Цитата: "ЧІЗ" post=4952Чи у Львові вже ніхто віддаленим прийомом не бавиться?
Я бавлюся, але в ФМ  :silly:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

neekeri

Цитата: "admin" post=4959
Цитата: "neekeri" post=4955якщо в скорому часі гряде українське DVB-T2 (така вже українська натура).
щось я не зрозумів щодо натури, прошу пояснити

маю на увазі те, що прихильників віддаленого прийому тут багато і з львівської області також, але я певен, що при всьому своєму зацікавлені польською цифрою ніхто з них навіть і 200гр не відасть за DVB-T тюнер, а буде з упертістю чекати тюнери DVB-T2, щоб "одним пострілом двох зайців". хоча, можливо, для тієї ситуації, яка зараз в Україні це і нормально  
  •  

Vova.UA

Цитата: "neekeri" post=4962навіть і 200гр не відасть за DVB-T тюнер
бачив на радіобазарі за 50  :whistle:  Але трохи потертий і без мпег4  :sick:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SFC

Цитата: "neekeri" post=4962я певен, що при всьому своєму зацікавлені польською цифрою ніхто з них навіть і 200гр не відасть за DVB-T тюнер, а буде з упертістю чекати тюнери DVB-T2, щоб "одним пострілом двох зайців". хоча, можливо, для тієї ситуації, яка зараз в Україні це і нормально

это не только нормально, но и очень правильно. я уже давно убеждаю воздержаться от покупок находящихся сейчас в продаже телевизоров. и это вовсе не "украинская натура", под которой ты подразумевал скупость. это разумность!  
  •  

admin

  •  

pavlo_r

SFC, +1 Щось таке ж хотів написати, та якось слів не підібрав.  
  •  

SFC

Цитата: "admin" post=4975вот и о том же

что-то мне кажется, ты пропустил букву я ;)  
  •  

neekeri

Цитата: "SFC" post=4973это разумность!

ну, що ж, переконали!  ;)  
  •  

SFC

Цитата: "neekeri" post=4986ну, що ж, переконали!  ;)

щось не переконливо... де +2 нам з Павлом? ;)  
  •  

sergiykovych

Ось 6 словацьких каналів в Ужгороді

 
  •