Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

#285
Чи вдавалося вже комусь виловити MUX-8 з Польщі? Судячи по теоретичних картах - повинно далеко долітати, але мішають 6 і 12 ТВК зі Львова...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

dxman

Щось з польских мультиплексів зараз приймається у Львові? В темі Волинської обл писав про те що в колега з Гродно писав що стало гірше йти цифра причому з усіх передавачів що там приймаються (див відповідну тему)
  •  

Vova.UA

#287
Цитата: dxman від Березень 09, 2018, 17:06:33
Щось з польских мультиплексів зараз приймається у Львові? В темі Волинської обл писав про те що в колега з Гродно писав що стало гірше йти цифра причому з усіх передавачів що там приймаються (див відповідну тему)
У мене на схід від Львова більш-менш приймається тільки МХ-3 з Перемишля, і то тільки в темну пору доби... але останнім часом якось не було можливості постійно моніторити. Десь минулих вихідних пробував о 9 вечора, то лише деколи сигнал появлявся. Завтра може ще перевірю.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

dxman

Ок. Просто цікавить як є зараз, бо як було я читав і тут і навіть сам моніторив на Гашика (5 поверх)
  •  

anatolli1966

#289
Я приймаю Польське ТБ у Львові в районі вул. Садова з Тарнаватки (відстань 90 км.). МХ-2 - 53 ТВК приймається стабільно і круглодобово. МХ-3 - 36 ТВК проходить гірше ніж МХ-2, приймаю зазвичай вечорами. МХ-1 - 53 ТВК проходить досить рідко, в залежності від проходження. Антена в мене 25 елементна "Ягі" (пасивна) без підсилювача, пробував підключати підсилювач, результат - взагалі нічого не приймається. В мене пряма видимість на телевежу, яка в свою чергу дає великі завади на приймання польских МХ. Чекаю на відключення аналогу, це має значно покращити якість приймання. Приймання МХ-8 навіть не пробую, поки 12 ТВК буде в аналоговому ефірі. Замітив і загальне погіршення (пост dxman від 9 березня) я думаю що це сезонне.
P.S. Доречі, сьогодні в 9:00 приймаю усі три МХ в хорошій якості на вбудований Т2 тюнер телевізора LG.





  •  

Polyvko V.

#290
Ще невдавалось прийняти сигнал з Тарнаватки, Львів вул. Широка, антена Dipol 19/ 21-69 на даху 9-ти поверхівки. Приймається вночі-зранку і то тільки під час проходжень Перемишль 26 ТВК і 43 ТВК.

59 ТВК ще ніколи не подавав признаки життя, повертаючи на Підбуж цілодобово приймається 50 ТВК.
  •  

dxman

Останнього разу коли був у Львові то з Тарнаватки приймав МХ 2 та 3 , але часто бувало що хоч сигнал і є навіть 25-40% а картинка сиплеться. Перемишль  йшов краще, хоча антену треба не лише повертати на передавач, що логічно, але й шукати інше місце. Бо там де й де Замость  Перемишль нуль. А от у Дрогобичі в тестя йде 50 канал сигнал якість 50-75%
  •  

anatolli1966

Цитата: Левандівка від Березень 13, 2018, 10:55:43
Ще невдавалось прийняти сигнал з Тарнаватки, Львів вул. Широка, антена :wink: на даху 9-ти поверхівки.     Приймається вночі-зранку і то тільки під час проходжень Перемишль 26к. https://d.radikal.ru/d12/1803/4e/b207860fbb2c.jpg і 43к. 59к ще ніколи неподавав признаки життя, повертаючи на Підбуж цілодобово приймається 50к.
Для антени Dipol 19/ 21-69 не вистачає підсилення для Тарнаватки. Варто спробувати Dipol 25/21-69. Левандівка лежить в мене на трасі між Тарнаваткою і Садовою. Антена на 3 м. мачті на даху 5 поверхового будинку. На Широкій та ще й на 9 поверсі з прийманням на антену з підсиленням 18 дЦб проблем не повинно бути, можна попробувати слабенький підсилювач типу SWA-1 хотя би для компенсації втрат в кабелі. Та дочекатись відключення аналогу.
  •  

Polyvko V.

#293
Цитата: anatolli1966 від Березень 13, 2018, 18:48:55
Для антени Dipol 19/ 21-69 не вистачає підсилення для Тарнаватки. Варто спробувати Dipol 25/21-69. Левандівка лежить в мене на трасі між Тарнаваткою і Садовою. Антена на 3 м. мачті на даху 5 поверхового будинку. На Широкій та ще й на 9 поверсі з прийманням на антену з підсиленням 18 дЦб проблем не повинно бути, можна попробувати слабенький підсилювач типу SWA-1 хотя би для компенсації втрат в кабелі. Та дочекатись відключення аналогу.
Навіть найслабший підсилювач /гибле діло\  з антеною носився по цілому даху і за ліфтову кабіну ховав. А на рахунок Тарнаватки здається 14-ти поверхівка закриває Широка 68, мій 81-й. https://maps.visicom.ua/c/23.96435,49.84362,17/d/u8c593k92r,u8bxktcbpv/e/1?lang=uk Та і профіль висот несприятливий.
  •  

Polyvko V.

#294
Пошукав телевежу в Тарнаватці і проклав маршрут до антени. Відстань 86 км. і Широка 68 незаважає? Google Карти не зберігає маршрут, зробив знімок:
  •  

dxman

#295
Хоч і не прихильник аналогу (особливо якості ) але о то часи були: пів-України і Білорусі накривали, а тепер така примхлива ця цифра: міліметр антену не так поставив і 0%. Як вирублять аналог тоді варто знову пробувати. Хоча з MX-8 з Польщі все-таки можуть бути проблеми. Колеги з Гомеля пишуть (там він приймається теж на 12 ТВК), що ледве тягне. Правда там збільшили тепер потужність.
  •  

anatolli1966

#296
Цитата: Левандівка від Березень 14, 2018, 19:03:52
Пошукав телевежу в Тарнаватці і проклав маршрут до антени. Відстань 86 км і Широка 68 незаважає? Google карти не зберігає маршрут, зробив знімок  https://screenshots.firefox.com/bwdgawAFI3pzGgit/www.google.com.
Ось бачиш, варто спробувати або антену з хорошим підсиленням або підсилювачем, але є ризик, що телевежа заб'є підсилювач своїм суперсигналом. А може і ні, якщо антена з підсилювачем буде задом (рефлектором) до вежі. В мене вежа б'є по антені з правого боку з відстані 4 км. Підсилювач для мене, це марна праця і гроші.
А тепер на рахунок профілю висот, в мене такий же самий профіль як і у тебе, та й траса моя пролягає саме через твій будинок. Перевага в тебе 100% і по висоті 9 поверх (в мене 5 поверх) так і по відстані 86 км. (в мене 89 км.)
  •  

Polyvko V.

#297
Виміряв відстань від антени до телевеж: Перемишль - 86,53 км. Тарнаватка - 86,09 км. Плюс перевага Тарнаватки в потужності, повернув антену на Тарнаватку - всі три мультиплекси на нулю. Чекаю проходження.
  •  

anatolli1966

#298
На сайті http://www.dvbtmap.eu вказано що з Перемишля сила сигналу 20 кВт ERP і направлення діаграми передавальної антени на захід (явно не в нашу сторону). А з Тарнаватки сигнал 50 КВт ERP і кругова діаграма направленості. З антеною проблем з прийманням не повинно бути.

Я її купував на радіоринку за 650 грн. Зараз яка ціна, не знаю, но думаю що в межах розумного.
P.S. Глянув на район Левандівка з карти сайту http://www.dvbtmap.eu. В твоєму районі якась яма, з Тарнаватки сигнал не проходить. А з Перемишля взагалі прозоре поле на всю Левандівку. Глянь сам. Хоча це може бути не критично з погляду на висоту піднятої антени. (все ж таки, 9 поверх + горище + мачта).
  •  

Polyvko V.

#299
Цитата: Левандівка від Березень 16, 2018, 17:42:27
Виміряв відстань від антени до телевеж: Перемишль - 86,53 км. Тарнаватка - 86,09 км. Плюс перевага Тарнаватки в потужності, повернув антену на Тарнаватку - всі три мультиплекси на нулю. Чекаю проходження.
За тиждень Тарнаватка нуль, щоб не грішити на антену - кабель повернув на Підбуж - сигнал стабільний 36 і 50 канали. 
До телевежі в Підбужі відстань 75 км, але не зрівняти потужності передавачів, зате перевага Підбужа в висоті.
  •