Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

anatolli1966

#300
Цитата: Левандівка від Березень 23, 2018, 18:08:09
За тиждень Тарнаватка нуль, щоб не грішити на антену - кабель   повернув на Підбуж- сигнал стабільний 36 і 50 канали  https://d.radikal.ru/d04/1803/3b/2cac2dd568e3.jpg. До телевежі в Підбужі відстань75 км, але не зрівняти потужності передавачів, зате перевага Підбужа в висоті.
Ще один нюанс в прийманні - антена повинна досить точно бути направлена на передавач. З власного досвіду - трохи вліво, трохи вправо, сигнал на нулі. Та й моя мегаантена приймає на межі зриву, а твоїй практично не вистачає підсилення. Спробуй підсилювач. Останній тиждень і у мене не було проходження, але 53 ТВК постійно стабільний. Перевіряю раз на день увечері з ефіру, а так постійно та повсякденно я користуюсь "тіткою Шурою" там є всі канали і навіть більше.
  •  

Vova.UA

Мені здається - з Перемишля теж погіршився сигнал. Вчора ввечері радіостанції звідти досить чисто приймалися. А в цифрі лише на 26 твк іноді кілька % появлялося, але до появи зображення не доходило...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Vova.UA

Сьогодні вперше просканувалися канали на 32 твк з Соліни (108км) при працюючому СТБ за 16 км
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

anatolli1966

Сьогодні прохід гарний, в мене всі три МХ з Тарнаватки  шурують на повну.
  •  

Polyvko V.

Поміняв кабель на магістральний кабельного ТБ, щось на зразок РК 75-9-12 і повернув антену на Перемишль, сигнал на 26 і 43 каналах на рівні 7-8 %, на межі зриву.https://photos.google.com/photo/AF1QipPCUa1NgbzC2ylmIdLW25CVy9IIE1I6glbfPOvL.  1/8 вже переглянув по  TVP SPORT на живо.
  •  

Vova.UA

а до того Перемишль не приймався ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

mikhail

Цитата: Левандівка від Червень 30, 2018, 20:02:54
Поміняв кабель на магістральний кабельного ТБ, щось на зразок РК 75-9-12 і повернув антену на Перемишль, сигнал на 26 і 43 каналах на рівні 7-8 %, на межі зриву.https://photos.google.com/photo/AF1QipPCUa1NgbzC2ylmIdLW25CVy9IIE1I6glbfPOvL.  1/8 вже переглянув по  TVP SPORT на живо.
замість якого каналу tvp sport? Чи просто в додаток на час чемпіонату світу?
  •  

Polyvko V.

Деколи  вечорами і під-час проходжень приймався Перемишль 26 і 43 к, а також Соліна 29 і 52к. TVP SPORT замінив TVP Rozrywka.
  •  
    Подякували за цей пост: dxman

anatolli1966

Цитата: Левандівка від Червень 30, 2018, 20:02:54
Поміняв кабель на магістральний кабельного ТБ, щось на зразок РК 75-9-12 і повернув антену на Перемишль, сигнал на 26 і 43 каналах на рівні 7-8 %, на межі зриву.https://photos.google.com/photo/AF1QipPCUa1NgbzC2ylmIdLW25CVy9IIE1I6glbfPOvL.  1/8 вже переглянув по  TVP SPORT на живо.
Сигнал стабільний, незалежний від проходжень? Пробував на Тарнаватку крутити?
  •  

Polyvko V.

Цитата: anatolli1966 від Липень 07, 2018, 21:17:32
Сигнал стабільний, незалежний від проходжень? Пробував на Тарнаватку крутити?
Вдень  стабільно, потужність 6-9%, якість 15-30%, бувають чуть-чуть зриви  https://photos.google.com/album/AF1QipNUgJTfnDsbO8f3DZ-4bTLdI2CnIhN93_mN8nUR. Тарнаватка - гухий варіант, більше тижня провіряв, під-час дуже сильного проходження зловив хвилин на 10-15. Яма, перешкоди.
  •  

Vova.UA

Маю зараз тюнер Q-SAT на кілька днів. Перевірив якість прийому. Зі Львова звичайно що все ловить чудово як і вбудований тюнер в телевізорі Самсунг. А от поляків цей тюнер витягує краще, зараз обідня пора, зазвичай прийому на вбудований тюнер нема, а q-sat витягує досить стабільну картинку, лише деколи підсипає. На вбудованому тюнері в той же час - лише деколи появляється картинка і сильно глючить.
Це 26 твк, на 43 сигнал є , але чуть не хватає рівня  щоб просканувати, м. Пустомити , антена - радянська "хвильовий канал" + підсилювач на кабелі (5в від тюнера)


AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

dxman

Ну що Поляки в цифрі ефірній краще стали йти?
  •  

anatolli1966

#312
Як на мене, то краще. Приймаю з Тарнаватки до Львова - 96 км.  Антена 25 елементів, пасивна. 53 твк. завжди приймався стабільно бо не було поблизу завад аналогових каналів. 36 та 50 твк. приймались тільки в нічний час і то не все, були сильні завади з поряд стоящими укр. аналоговими каналами, телевежа знаходиться в прямій видимості на відстані 4 км. та стріляє по моїй антені збоку зправа. Після відключення аналогу дані канали приймаються практично стабільно та круглодобово.
  •  

Vova.UA

У мене теоретично перешкоди були на 6 і 59 твк. Але  зараз сигналу і далі нема. 26 і 43 йдуть як і раніше - тільки в нічний час. Прийом з Перемишля
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#314
У мене 17 елементів Орбіта з погоджуванням. Висота десь 375 метрів над рівнем моря по показниках Гарміна. По суті 4 поверх, але реально дах двоповерхового будинку.  Тюнер Q - 150. Все місто в ямі по суті. Місто Львів,район вулиці Садівничої. До Перемишля по прямій 96 км і виглядає той напрям самий сприятливий. До Замосці 95 км, тільки Замосць 100% буде Високим Замком глушитися.
Що скажете на такі параметри? Чи вартує докупити якогось підсилювача? Чи може ще щось підкажете по даному комплекті прийому? 
P.S. Комплект ше не встановлений.
  •  
    Подякували за цей пост: admin