Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: Левандівка від Травень 01, 2021, 21:20:03
       
Мій  Samsung UE39F5500AK UA сьогодні в ручному пошуку при 100% якості не зберіг нічого, значить не підтримує даний формат.        Підтримувані формати    MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.
А хіба при трансляції в Н.265 канали не скануються ? Я думав - там буде як при переході на мпег4, канали сканувалися, звук йшов, але відео не було на тих старих тюнерах...
У мене з Перемишля сигналу нема. Але там потужність Т2 в 2 рази менша, ніж на інших мультиплексах у DVB-T
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

DrewUA

Цитата
А хіба при трансляції в Н.265 канали не скануються ? Я думав - там буде як при переході на мпег4, канали сканувалися, звук йшов, але відео не було на тих старих тюнерах...
А у мене навпаки, відео було а звуку ні))

P.S. доречі (до всіх), коли Польща повністю перейде на Т2? До кінця року?
  •  

Vova.UA

Перехід має відбутися в кілька етапів з березня по червень 2022 року
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Цитата: Vova.UA від Травень 02, 2021, 12:55:15
А хіба при трансляції в Н.265 канали не скануються ? Я думав - там буде як при переході на мпег4, канали сканувалися, звук йшов, але відео не було на тих старих тюнерах...
У мене з Перемишля сигналу нема. Але там потужність Т2 в 2 рази менша, ніж на інших мультиплексах у DVB-T
Сигнал слабкий, сканував при доброму  проходженні, але нічого не зберігалось. Буде проходження підставлю інший телевізор і тюнер Т2.⁹
  •  

Polyvko V.

#379
    Сьогодні добув зі "старої скрині" Romsat RS-300 і просканував. Тюнер зберіг 5 каналів,але радіо,  при відтворенні тишина. https://photos.google.com/share/AF1QipM-Emn5KscmXov8Lcs7vEhzZYZ9Vs4XXkZ3qJg2BEbgYMu9Ms4BP0OpYNX38oAItw?key=WGh1MDFhQ0o1MGRGU09sRjZtR3lYT1JDcWt5X1BR             
  •  

Vova.UA

Ну звуку нема, бо цей тюнер не підтримує АС3

А як рівень сигналу порівняно з іншими мультиплексами ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

#381
Цитата: Vova.UA від Травень 08, 2021, 14:59:43
Ну звуку нема, бо цей тюнер не підтримує АС3 

А як рівень сигналу порівняно з іншими мультиплексами ?
Зазвичай немає нічого , деколи зранку при проходженні рівень 20-40, якість 10-20. Порівнювнювати  нема що. 26 канал (рівень 50-60 якість 50-70), 31 канал (рівень 40-50, якість 30-50),   43 канал (рівень (30-40 по якості найкращий, майже без зривів 70-100%) Також пробував ще на HITACHI, при доброму сигналі, телевізор нічого не зберігає.

  •  

Kuzen

#382
                    Тільки що перевірив якість сигналу з Замостя на телевізорі: канал  32 - 67%;  канал 34 - 60%; канал 36 - 70%; канал 39 - 30%
  •  

admin

Напишіть як буде стабільний прийом на 10 метрів від землі щоб додати на сторінку міста.
  •  

Formally 20

Канал "Настоящее время" начал вещание в эстонской эфирной цифре (MUX6) на месте ушедшего оттуда англоязычного France24.
Изменения от 29.4.2021
https://levira.com/programm.pdf
Помимо Эстонии "Настоящее время" также вещает в литовской эфирной цифре (пакет LRTC1, вместе с каналами от LNK и TV3)
  •  

Sergij86

#385
Протестував антену "Харченко" сторона перемички квадрата 14см
Локація: вул.Стрийська, 9 поверх, пряма видимість горизонту


Результат: стабільний прийом MUX-3 (k.26), MUX-2 (k.31). MUX-1(k.43). В ранковий час якість100%, вдень падає, але прийом стабільний.










  •  

AndriyC

Антена "Харченко" не найкращий варіант для DX прийому. Вам варто спробувати щось на кшталт "Хвиля 2-24" з фабричних антен.
Якщо ж є бажання самому зконструювати, то за посиланням https://3g-aerial.biz/ є кращі конструкції. Принаймні так стверджують їх автори :dunno:
  •  

Sergij86

  •  

Formally 20

Польша перейдёт с DVB-T на DVB-T2/HEVC во втором квартале 2022 года. В четыре этапа.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/polsat-dvb-t2-jak-odbierac-jakie-kanaly
  •  
    Подякували за цей пост: Гоша

Kuzen

      Почав працювати в тестовому режимі на 39 каналі  з Замостя у стандарті DVB-T2/HEVC канал  TVP 4K UHD HDR з трансляціями матчів Euro 2020
  •