Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

ЧІЗ

Цитата: Vova.UA від Серпень 03, 2013, 10:34:52
Сьогодні зранку провозився з сіткою, пробував прийом з Соліни і Перемишля - результати невтішні (((( Є ривки сигналу на всіх можливих ТВК але стабільного прийому нема ... виходить нормально можна приймати тільки ввечері-вночі, і тільки МХ3 (26к) з Перемишля, ну і МХ1 (43к) звідти же, тільки нестабільно. Підсилювач SWA-3, десь маю ще сильніший, але не зміг знайти...
Місце прийому - Пустомити, можливо на дахах багатоповерхівок ситуація краща.
Колись давно(рік тому) я вже писав про складну ситуацію з прийомом польських МUХ-ів. Якось тоді цією проблемою ніхто, окрім Вас не зацікавився. Для всіх маю добру новину :bravo: . По досвіду річних експериментів можу потішити мешканців 14(15)- поверхівок - звідти прийом абсолютно нормальний навіть , а з грамотно підібраними антенними  підсилювачами  - прекрасний. На Сихові на таких будинках гарно приймається Соліна і Перемишль, Замосць забиває Львівський телецентр. Всіх решта потішити не маю чим, поки-що....
:-(-
  •  

admin

14-15 поверхівок з доступом на дах і мабуть кабелем не довше 10-15 метрів
ох небагацько
  •  

Vova.UA

Не буду говорити про телеканали, але прийом ФМ-ок у Львові місцями навівть на 2-3 поверсі кращий ніж в моєму місті. Особливо в Рясне - Рясне2. Можливо там і набагато простіше з прийомом "цифри"
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

  •  

ЧІЗ

Цитата: admin від Серпень 05, 2013, 20:40:54
14-15 поверхівок з доступом на дах і мабуть кабелем не довше 10-15 метрів
ох небагацько
При грамотній розкачці сигналу і грамотними руками можна на таких будинках робити навіть системи колективного прийому польських MUX-ів.
Перевірено  :hi:!!! Так що про 10-15 м кабеля  - це вже занадто Адмін згущає фарби.
  •  

admin

#200
 :hi:
не вигадуй. Колективні антени, майже не існують як клас, іх не ставлять ані на украінський аналог, ані на украінську цифру. Чому іх мають ставити на польску цифру? :evil: Але звісно я згущаю фарби...бо звісно усі грамотно ставлять спрямовані антени, а не полячку на балкон :evil:.
Як читаєш відгуки про Т2 то нема сигналу на бабушкину полячку, а як польське Т то розмова про ГРАМОТНЕ встановлення антен. Чому  брати різні критеріі? Я лише описав пересічні украінські реаліі
  •  

ЧІЗ

Цитата: admin від Серпень 06, 2013, 10:47:34
:hi:
не вигадуй. Колективні антени, майже не існують як клас, іх не ставлять ані на украінський аналог, ані на украінську цифру. Чому іх мають ставити на польску цифру? :evil: Але звісно я згущаю фарби...бо звісно усі грамотно ставлять спрямовані антени, а не полячку на балкон :evil:.
Як читаєш відгуки про Т2 то нема сигналу на бабушкину полячку, а як польське Т то розмова про ГРАМОТНЕ встановлення антен. Чому  брати різні критеріі? Я лише описав пересічні украінські реаліі
Пан Адмін стільки емоцій виливає там , де вони зайві...
По-перше, ніколи не видаю не перевіреної інформації .
По-друге, де написано було про "колективні антени"? Йшлося про системи колективного прийому, а слово ГРАМОТНЕ застосовувалося для того , щоб було зрозуміло, що для цього необхідно мати елементарні знання і навички в дальному прийомі телебачення і системах колективного телебачення.
По-третє, не розумію про які різні критерії пан Адмін говорить (який балкон, яка полячка  :laugh:?????)
Я лише поділився інформацією з тими , хто в цьому розуміється, і хто зараз збентежений ситуацією з прийомом польських MUX-ів. Це все...
  •  

admin

Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 15:53:44

По-друге, де написано було про "колективні антени"?
тут
Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 10:24:46
При грамотній розкачці сигналу і грамотними руками можна на таких будинках робити навіть системи колективного прийому польських MUX-ів.


Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 15:53:44
По-третє, не розумію про які різні критерії пан Адмін говорить (який балкон, яка полячка  :laugh:?????)
а я лише подправив на українські реалії (балкон та поляка, а не колективна антенна на даху), але дістав це
Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 10:24:46
це вже занадто Адмін згущає фарби.


Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 15:53:44
Пан Адмін стільки емоцій виливає там , де вони зайві...
а це вже мені вирішувати, де і які емоції виливати


Цитата: ЧІЗ від Серпень 06, 2013, 15:53:44
По-перше, ніколи не видаю не перевіреної інформації .
я ніде не казав що зказано щось нереально
я лише вточнив як це усе буде для більшості людей
  •  

dxman

#203
Був у своїй львівській квартирі та у батьків дружини в Дрогобичі. У Дрогобичі нормально приймається цифра лише з Соліни з Перемишля картинку вдень  рве, а часом взагалі немає сигналу
У Львові нормально приймається з Перемишля, З Соліни лише у вечері та вранці. Вдень немає сигналу(принаймні в мене). Приймав на звичайну сітку з підсилювачем. Місце прийому вулиця Ярослава Гашика
На фм крім поляків добре чути твоє радіо на санжині навіть гала не заважає, а ось на дегені треба чітко відстроїтись та знайти місце, бо гала заважає. Але про це не в цій темі
  •  

Focs

Вчора в селі Завадів Жовківського райноу всього за 10 км від Львова на сітку направлену на Замость приймав 50 та 53 ТВК. Сигнал на рівні 90%, якість в районі 50-60%. Інші ТВК не мав змоги провірити, оскільки в селі відключили електроенергію. На наступних вихідних спробую ще раз.
  •  

Vova.UA

Мда, виходить - це в мене утруднений прийом ... все-таки в низині живу (((

Ну правда - вчора ввечері дивився фільм по твп-1 на 26к і за весь час ніразу не рвало картинку
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Поексперементував з прийомом польської цифри з Перемишля - вул.Широка у Львові, антена Орбіта 30 м кабеля без підсилювача вдень на 26 сигнал 25% якість 40-80% 43 канал непросканувався. Вечером картина змінилась 26 твк рівень сигналу 30% якість 99% , а 43 твк сигнал 25% якість 55% інколи сигнал відсутній. Приймач  Romsat RS-300!
  •  

admin

яка висота антени від землі? 50 ТВК був?
  •  

Polyvko V.

Від землі приблизно метрів 35, дах дев"ятиповерхівки . 50 твк пусто, рівень сигналу провіряв по всіх каналах, з Перемишля MUX-2 ніби на 59 твк. На даний час на 26 твк стрибки рівень - якість картинка зависає і щезає все інше 0%. :-(
  •  

Vova.UA

Треба ставити підсилювач на кабель біля антени, ефект буде точно
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •