Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Polyvko V.

#210
Цитата: Vova.UA від Жовтень 16, 2013, 16:21:39
Треба ставити підсилювач на кабель біля антени, ефект буде точно
При прямій видимості телевишки ставлячи підсилювачі на анттену тільки SWA-1 незабивало сигнал і тільки SWA-1 підсилював  рівень  наших каналів. На якій відстані від антени ставити підсилювач?
  •  

Vova.UA

Цитата: Левандівка від Жовтень 17, 2013, 12:40:25
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            При прямій видимості телевишки ставлячи підсилювачі на анттену тільки SWA-1 незабивало сигнал і тільки SWA-1 підсилював  рівень  наших каналів. На якій відстані від антени ставити підсилювач?
Я щось не зрозумів ... Якщо це та "Орбіта" , про яку я подумав, то там нема куди той СВА-1 тулити ... Тай взагалі при прямій видимості підсилювача НЕ ТРЕБА. А підсилювач на кабелі чим ближче до антени, тим краще. Але треба брати підсилювач суто на ДМВ, бо як почне при прямій видимості на ВЗ підсилювати метри+фм, то буде печально ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Орбіта ж наче те саме що DIP, а туда SWA стандартно йдуть
  •  

Vova.UA

Цитата: admin від Жовтень 18, 2013, 21:17:11
Орбіта ж наче те саме що DIP, а туда SWA стандартно йдуть
Ні, там узгоджуючий трансформатор стоїть в круглій коробочці, і від нього йде вже кабель. Це якщо йде мова про радянську Орбіту, яких в нас ще досить багато по дахах стоїть. А по конструкції - там здається директорів навіть більше, ніж в DIP
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

#214

Не знаю, просто згадав що десь на форумі це вже обговорювали. DIP узгоджуючий трансформатор менший аніж SWA але SWA у коробку влазить.
  •  

Vova.UA

Та ні... там зовсім інша коробка...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

#216
Та ні, це нова Орбіта аналог Dipol-19. Антена на Польщу направлена, але потужність Високого Замку збуджує підсилювачі. http://www.agsat.com.ua/product/antenna-orbita-naruzhnaja-tv-antenna-dmv-pasivnaja/
  •  

Vova.UA

Тоді ясно ... можливо, потрібна більш точна настройка самої антени
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

ЧІЗ

Цитата: Левандівка від Жовтень 20, 2013, 10:27:42
Та ні, це нова Орбіта аналог Dipol-19. Антена на Польщу направлена, але потужність Високого Замку збуджує підсилювачі. http://www.agsat.com.ua/product/antenna-orbita-naruzhnaja-tv-antenna-dmv-pasivnaja/
На цю антенку можна підбирати  підсилювачі типу SWA..., але я б порадив встановити там узгоджувач, а через 50-60 см (по теорії - довжина хвилі каналу, з яким працюєш, але практика показує, що оптимальною є  така довжина) кабеля встановити канальний резонансний фільтр на канал прийому  і хороший малошумлячий  підсилювач ДМД , наприклад виробництва "TERRA". Все це необхідно вложити  в  пластикову пляшку, щоб не замокало. Впевнений, що ефект буде однозначно позитивний. Один мінус - доведеться обмежитися одним MUX-ом. Настройка антени нічого не дасть - це не супутниковий прийом, а ефірний , і діаграма напрямленості цієї антени  не менше 30 градусів. До речі, якщо в Тебе така антена, то це досить пристойний варіант. Бажаю успіхів !
  •  

ЧІЗ

Цитата: dxman від Серпень 16, 2013, 18:04:08
У Львові нормально приймається з Перемишля, З Соліни лише у вечері та вранці. Вдень немає сигналу(принаймні в мене). Приймав на звичайну сітку з підсилювачем. Місце прийому вулиця Ярослава Гашика

Якщо мається на увазі прийом з даху 14-поверхівки, що виходить на Стрийську, то все зрозуміло. І навіть дивно що результати не ідеальні. Якщо ж це 5-поверхівки, то дуже цікаво. Напишіть, будь-ласка, конкретніше про висоту прийому , тип підсилювача і чи приймається сигнал з Замосця ?
  •  

gorodok

Добрий день шановним форумчанам!  :)
Думаю спробувати побавитися прийомом польських цифрових мультиплексів у Львові.
Антену можу встановити лише на даху 4 поверхової хрущовки в районі Любінська - Окружна
Яка антена булаби найкращою в цьому випадку - чи взагалі така є? )))
Для цього планую придбати тюнер Т2 який потім/в разі невдачі :) віддам тещі нехай дивиться.
Вагаюся поміж Стронгом 8502 і 8500 - деякі відгуки говорять що в 8502 є свій внутрішній підсилювач сигналу?
Чи взагалі обидва ці тюнери будуть приймати польські канали???
Дякую за підказки.
  •  

Vova.UA

Мабуть краще взяти "драбинку", і потім експериментувати з підсилювачем. Тут з Левандівки писали, що прийом не дуже на 9-му поверсі, ну не знаю, може треба попрацювати над АФУ. В 8502 краща чутливість, але гірша селективність, можуть бути проблеми через близькість Високого замку.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Поставив підсилювач біля антени LVT А-062. Ефекту з прийомом польської цифри немає. Добряче підсилює нашу цифру, а Польща йде тільки в нічний час і коли краще проходження.
  •  

gorodok

Купив вчора Томсона - перші враження позитивні - на мою "антену" з пивних банок ловить наші канали з якістю 80-90%  Мені здається що краще ставити пасивну направлену антену без підсилювачів або з підсилювачами які будуть працювати від тюнера 5В...
  •  

Vova.UA

Зрозуміло, дуже велика різниця в силі сигналу вдень і ввечері ((( В мене навіть не кожного вечора приймається, і тільки 26 ТВК. Інші сканувались тільки при сильних проходженнях.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •