Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

gorodok

Цитата: admin від Листопад 18, 2013, 12:56:17
знизу гніздо, туда перехідник для штекера вставляється.
Чи такий перехідник легко знайти? придбати?
  •  

admin

  •  

gorodok

Цитата: admin від Листопад 18, 2013, 13:13:56
У комплекті з usb-тюнером.
В тому й то справа що в комплекті китайці дали лише антенку )) http://s2.ipicture.ru/uploads/20130804/dLQXHCIA.jpg
Можна звичайно її розпатрошити і впаяти туди кабель але хотілося би культурно...
  •  

admin

спитай на місцевому радіоринку, думаю підберуть
  •  

gorodok

Цитата: admin від Листопад 18, 2013, 13:28:02
спитай на місцевому радіоринку, думаю підберуть
Чи цей тюнер прийме DVB-T MPEG4 ?
  •  

admin

у тебе ж має бути техпаспорт, почитай. (за логікою речей має приймати)
  •  

Vova.UA

Я пробував прийом цим тюнером - нічого не прийняв, ну правда - при проходженні не пробував. Перехідник на звичайну антену на радіобазарі не знайшов, навіть самого штекера, тому замовив на Аукро. Можливо , в нього чутливісь гірша , ніж в моєї DVB-карти, а може просто не ловить ... не знаю
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Цитата: Focs від Серпень 18, 2013, 10:37:07
Вчора в селі Завадів Жовківського райноу всього за 10 км від Львова на сітку направлену на Замость приймав 50 та 53 ТВК. Сигнал на рівні 90%, якість в районі 50-60%. Інші ТВК не мав змоги провірити, оскільки в селі відключили електроенергію. На наступних вихідних спробую ще раз.
Сьогодні побував в гостях в с. Червоне  Золочівського р-ну і з інтересу вирішив провірити прийом польської  цифри, так як аналог там проходив  досить непогано. Результат- 53ТВК сигнал 35-55 якість20-35 за годину перегляду зо два рази зірвало. На 50 і 36 ТВК рівень 20-35 якість 15-30 і часто до нуля стрибає. Антена сітка з регульованим блоком живлення приймач,  Strong 8500.   
  •  

Иваныч

а можна через Т-2 зловити  румунську чи молдавську цифру . Хто знає? :hi:

Vova.UA

Зараз приймаю  третій мультиплекс з Пшемишля, 26твк. Зазвичай він в мене приймається ввечері і зранку(не завжди)
Дивився на сайті - тропо зараз нема
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

anatolli1966

#250
Цитата: Vova.UA від Травень 10, 2014, 14:45:44
Зараз приймаю  третій мультиплекс з Пшемишля, 26твк. Зазвичай він в мене приймається ввечері і зранку(не завжди)
Дивився на сайті - тропо зараз нема

Де, це такий прийом, конкретніше? Яка антена? Чи є підсилювач? Яка висота або поверх?
  •  

Vova.UA

Цитата: anatolli1966 від Червень 10, 2014, 21:50:14
Де, це такий прийом, конкретніше? Яка антена? Чи є підсилювач? Яка висота або поверх?
Це у львівській області, м Пустомити
антена радянська дмв, підсилювач 21дБ, але він не біля антени
висота десь 8 метрів

Але це мабуть все-таки проходження. Щодня десь з 8-9 вечора, і до ранку
Вчора ще приймався 1 МХ, 43 ТВК

Також в мене вчора пішли 29 і 32 ТВК, але не знаю звідки, бо там синхромережа
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

tatsyshyn86

Прийняв 2 мультиплекса mux1 s mux3 із Перемишя на антену хвильовий канал 13 елементна і підсилювач PAE-65TS. Живу в Зимній Воді. Пробував приймати з Замостя один раз вдалось прийняти. Телевізор Lg 42LN6400. HD Канали показують просто супер  O0
  •  

Polyvko V.

Цитата: tatsyshyn86 від Липень 05, 2014, 23:04:43
Прийняв 2 мультиплекса mux1 s mux3 із Перемишя на антену хвильовий канал 13 елементна і підсилювач PAE-65TS. Живу в Зимній Воді. Пробував приймати з Замостя один раз вдалось прийняти. Телевізор Lg 42LN6400. HD Канали показують просто супер  O0
Питання? Прийом цілодобовий.
  •  

tatsyshyn86

  •