Прийом ТРМ сусідніх країн

Автор dxman, Лютий 04, 2011, 22:10:59

Попередня тема - Наступна тема

Polyvko V.

МХ2 з Соліни наш СТБ мішає, а з Перемишля в мене якщо рівень 20-30 і то не сипеться.
  •  

Vova.UA

Цитата: Левандівка від Травень 04, 2015, 22:24:37
МХ2 з Соліни наш СТБ мішає, а з Перемишля в мене якщо рівень 20-30 і то не сипеться.
ну при проходженні МХ2 в мене і до 60 дотягував, канали сканувалися і показували.
А на рахунок % - то в мене юсб-тюнер, йому треба мінімум 50% ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

DVB-T(2)

З Перемишлі ніяких дій на передавачі НЕ не підтримується. Він стійкий.
У мене є питання про виключення аналогового телебачення в Україні. Виключення з передавача: Підбуж (Дрогобицького району), гора Магура буде в червні цього року? Коли точно?
  •  

mikhail

я думаю треба залишити ут-1, 1+1, інтер+одтрк при цьому для перших трьох потужність знизити
  •  

admin

Цитата: DVB-T(2) від Травень 15, 2015, 22:22:02
З Перемишлі ніяких дій на передавачі НЕ не підтримується. Він стійкий.
У мене є питання про виключення аналогового телебачення в Україні. Виключення з передавача: Підбуж (Дрогобицького району), гора Магура буде в червні цього року? Коли точно?
Теоритично так, І етап – з 17 червня 2015 року;
Практично: невідомо!
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Травень 15, 2015, 22:35:52
я думаю треба залишити ут-1, 1+1, інтер+одтрк при цьому для перших трьох потужність знизити
Логіки в цій пропозиції «нуль». В діда (баби) на селі нема тюнера не аргумент.  Крім того чим ці канали кращі (або гірші) від конкурентів, щоб помимо витрат на оплату аналогового мовлення косити ще капусту від реклами?

Цитата: admin від Травень 15, 2015, 23:50:01
Теоритично так, І етап – з 17 червня 2015 року;
Практично: невідомо!
Ще минулого року написав в себе кілька слів на цю тему. Досі цей пост висить на першій сторінці видачі Google по запиту про відключення аналогового ТБ. Новин ніяких нема і це сумно.
  •  

AlexFM

#276
Цитата: pavlo_r від Травень 16, 2015, 00:24:03
Логіки в цій пропозиції «нуль». В діда (баби) на селі нема тюнера не аргумент.  Крім того чим ці канали кращі (або гірші) від конкурентів, щоб помимо витрат на оплату аналогового мовлення косити ще капусту від реклами?

И да и нет. Мне кажется, что парочку о6щенациональныx каналов 6удут тянуть до окончания следущиx вы6оров.

И тут мне вспомнился рассказ отца: когда ему 6ыло 7 лет, дядька привез из Ленинграда первый на районе телевизор. В Таганроге на тот момент можно 6ыло уже смотреть ЦК из Ростова и Стаxанов из Донецка. В качестве 6ольшого экрана линза наполненная дистилатом, ПТК на 4 позиции и т.п.

Так вот, тогда по вечерам со6иралась в гостинной вся улица и до посдедней передачи (22:00 окончание) народ (как правило 10 - 20 чел, которые приxодили со своими та6уретками) смотрел свой первый домашний кинотеатр, 6ате тогда доставалось место под столом...

Так чувствую, и в скором 6удущем 6удут 6а6ульки по деревням о6ъединяться в кланы и устраивать совместные просмотры у теx, у кого внучки по6агаче.
  •  

admin

#277
всё по кругу
только бабки по сёлам уже давно спутник смотрят
  •  

Formally 20

#278
Пока не решится проблема с Зеонбудом+ТРК Ера+ТРК Етер DVB-H и созданием нового провайдера эфирной цифры в лице КРРТ и медиахолдингов, аналоговые телечастоты отключать не будут, по-моему.
Но передатчики Перший, 1+1 и Інтер мощностью менее 100 Вт можно отключить для экономии электроэнергии, компенсируя покрытие увеличением мощности передатчиков, которым можно покрыть только те места, где кроме передатчиков меньше 100 Вт ничего не принимает
  •  

pavlo_r

#279
ІМХО, прикордонні області скоріше всього таки вимкнуть, але як завжди  буде повна жопа з інформуванням. Про відключення вже зараз мали б кричати з кожного санвузла, а всі сидять тихо, так наче нічого й немає відбутися. Щодо Ери - гадаю домовляться. Там наче якась компенсація передбачена. А як ні — то лишити тільки її в теперішніх часових проміжках. Хай мовить і платить за роботу передавачів. Побачимо як довго вона сама в аналозі житиме.

Цитата: sergeydesh від Травень 16, 2015, 00:47:46
Но передатчики Перший, 1+1 и Інтер мощностью менее 100 Вт можно отключить для экономии электроэнергии, компенсируя покрытие увеличением мощности передатчиков, которым можно покрыть только те места, где кроме передатчиков меньше 100 Вт ничего не принимает

А то нічого, що:

  • Збільшенням потужності не завжди можна добитися збільшення зони покриття, так як це зовсім не визначальний чинник. Крім того вимкніть малопотужний передавач в якомусь селі між горами в долині. Хотів би я побачити як ви збільшенням потужності у Львові це компенсуєте.
  • Україна взяла на себе зобов'язання вимкнути все в 2015 році, а ви збільшувати потужність надумали :diablo:

  •  

AlexFM

#280
Цитата: admin від Травень 16, 2015, 00:45:50
всё по кругу
только бабки по сёлам уже давно спутник смотрят

Увы, история по спирали...

А вот 6а6ок с тарелками где-то 25% от о6щего кол-ва пристарелыx. Я 7 лет катался почти по всей о6ласти, так вот, тарелки есть только там, где есть xоть какое-то производство или нормальные клаптыки земли, которые можно сдать в аренду. У нас 40% сел, где тарель можно увидеть только у головы и еще парочки "зажиточныx": тракториста и ком6айнера...
Есть и а6сурды: при въезде в Баштанку есть пятиэтажка двуxподъездная, на которой я сам насчитал около 40 6линов...
  •  

Formally 20

pavlo_r, по поводу ТРК Ера не стоит забывать что ТРК Ера вещает не только на частоте Першого в определённые часы, но и на частоте УР1, тоже в определённые часы (ТРК Ера-Радіо)
  •  

admin

можно подумать в тех краях аналоговое тв нормально ловится
  •  

pavlo_r

В тих краях (Карпатах) майже поголовно всі дивляться супутник. Але візьмемо наприклад Турку, Львівської області і вимкнемо там їх малопотужний передавач. Де треба збільшити потужність, щоб покрити її сигналом? Ніде. Теж саме і з рядом сіл, які затиснуті між горами і мають свої маленькі ретранслятори. Фактично вже зараз ці ретранслятори марно гріють повітря, бо дивляться телебачення звідти одиниці (якщо взагалі хтось дивиться).
  •  

Ігор

#284
Може на роботі стоїть польська антена. А так навряд
  •