Радіо "Марія"

Автор sohok, Жовтень 22, 2011, 16:01:10

Попередня тема - Наступна тема

sohok

я ж про це і пишу, що буде внесена зміна в ліцензію на укв частоту ,в якій будуть нові позивні і формат, я про зміну ліцензії на укв частоту і говорив з директором.  
  •  

Sanio

Цитата: "sohok" post=20266я ж про це і пишу, що буде внесена зміна в ліцензію на укв частоту ,в якій будуть нові позивні і формат, я про зміну ліцензії на укв частоту і говорив з директором.
Я про те, що це зробити у Нацраді буде дуже складно, хіба що "Марія" надто сильно розщедриться і профінансує цю справу. Якщо просто подати документи, то швидше за все буде відмова. Немає законних підстав для внесення позивних "Радіо Марія" у ліцензію ЛХ на УКХ - треба йти через відмову від частоти і конкурс!  
  •  

sohok

йти через конкурс радіо марії, це буде дуже довго і не знати чи радіо марія виграє цей конкурс ,чи знову зявиться якесь радіо як радіо емануїл і марія знову програє, а інших частот у львові вже не залишилось,  так що у радіо марії залишився тільки один шанс зявитись в радіоефірі львова ,це договоритись з керівництвом львівської хвилі про укв частоту лв ,і договоритись з нацрадою, щоб радіо марія запрацювала на укв частоті львівської хвилі.  
  •  

sten

Цитата: "Sanio" post=20270
Цитата: "sohok" post=20266я ж про це і пишу, що буде внесена зміна в ліцензію на укв частоту ,в якій будуть нові позивні і формат, я про зміну ліцензії на укв частоту і говорив з директором.
Я про те, що це зробити у Нацраді буде дуже складно, хіба що "Марія" надто сильно розщедриться і профінансує цю справу. Якщо просто подати документи, то швидше за все буде відмова. Немає законних підстав для внесення позивних "Радіо Марія" у ліцензію ЛХ на УКХ - треба йти через відмову від частоти і конкурс!
Тем, более это же не FM, где конкурс бешенный, претендентов на УКХ будет минимум.  
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

sohok

директор львівської хвилі відмовився передати укв частоту львівської хвилі радіо марії, ще минулого тижня він говорив, що може передати ,а вже цього тижня відмовився.  
  •  

Vova.UA

Сам не гам, і другому не дам ...

Хай би він хоч послухав, що нам , на 66,27 МГц відбувається ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sanio

Ще є можливість появи (часткової) радіо "Марія" у Львові обсягом 2-3 год. на добу або на радіо "Незалежність", або на проводовій мережі мовлення в ефірі ТРК "Радіо-Місто", що виходить в ефір на УР-2/УР-3, про що раніше керівництво "Марії" вело переговори, але, наскільки мені відомо, ні там, ні там не досягнули домовленості! Можливо, переговори відновлять після втрати можливлсті мати власну цілодобову УКХ частоту?  
  •  

АДВ

Нехай прорахують собі укх-хвилю та й не парять мозок  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Vova.UA

Цитата: "ADV" post=20413Нехай прорахують собі укх-хвилю та й не парять мозок
Доречі, в мене сьогодні виникло питання, а чи можна прорахувати нову частоту в нижньому ФМ ?
Або перенести резервні 71.9 або 72.71 з Дрогобича .  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

АДВ

Цитата: "Vova.UA" post=20414
Цитата: "ADV" post=20413Нехай прорахують собі укх-хвилю та й не парять мозок
Доречі, в мене сьогодні виникло питання, а чи можна прорахувати нову частоту в нижньому ФМ ?
Або перенести резервні 71.9 або 72.71 з Дрогобича .
Легко!  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Sanio

З Дрогобича перенести 71,9 МГц не вийшло, бо для Львова прорахована 71,0 МГц, але ніколи не використовувалася і на конкурс не виносилася. Здається, 4 кВт і планувалася під "Культуру". Перенести 71,9 МГц у Львів мало намір радіо "НАРТ", але зробити цього не вдалося!
Не знаю як ситуація із 72,71 МГц - вона на конкурс не виносилася після відмови "Алсету" від неї.  
  •  

digitalif

"Промінь" в Івано-Франківську працював на 72,7 МГц  
  •  

sohok

я сьогодні говорив з директором радіо марія, так от він сказав, що радіо марія буде просити нацраду, щоб їм прорахували частоту на фм у львові ,і вони все таки зявляться у львові на фм і не мають наміру відмовлятись від львова.  
  •  

admin

якщо їм дадуть частоту раніше ніж НРКУ....вішатися можна  
  •  

Vova.UA

Дадуть... доженуть, і ще раз дадуть !

Цікаво, чого ЛХ не віддає частоту, ну хочаби в резерв. Яка їм вигода платити за безтолкову трансляцію ...  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •