Радіо "Марія"

Автор sohok, Жовтень 22, 2011, 16:01:10

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

нічого... он ТВі на поки що незабутому 62 ТВК мовить...
на УКВ можуть уваги і не звернути... що там мовлять не за ліцензією...
роумінг ?? ооо краще місцеву сім картку купити... у нас тут деякі звірі ще беруть по 1евро за мегабайт...
але є альтернативи... інтернет-пакети... Укртелеком  
  •  

panda

Доброго дня.
Мене звуть Андрій. Я є працівником "Радіо Мрія".

Одразу дам відповідь на деякі питання.
РМ фізично не може піратсько виходити в єфір, так як орендує передавачі концерну РРТ. РОДТРК на разі припинило мовлення, РМ виходить в єфір в тестовому режимі, зі згоди концерну з оплатою по повній программі. Якщо мовлення РОДТРК, чи іншої компанії під іхньою ліцензією відновиться, нас вимкнуть і просто поставлять перед фактом.

РМ мовить в моно, це ток радіо, музика  - побічне.

Трохи дивує позиція адміністратора, дещо полярна та нагадує "... я книгу не читал, но думаю что...". Правда розмова про те, що пару затисавшихся збоченців НЕ Є Ісусом, Церквою, чи її офіційною позицією - тема окремої гілки на іншому форумі. Скажу лише, що вони своє відгребуть, мало не буде.

Ви вже помітили, що ми почали мовити в Ковелі та Рівно. Нас на разі цікавить, в якому радіусі нас чути і чи чути нас в Луцьку. Якщо є хто в цих межах, будемо вдячні якщо увімкнете нашу хвилю.  Авжеш ми зробимо об'їзд, але це буде аж наступного місяця.

Якщо маєте питання відносно роботи "Радіо Марія", можу відповісти.  Якщо почуєте щось дивне, не типове для комерційної станції - спробую пояснити.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "panda" post=10161Якщо маєте питання відносно роботи "Радіо Марія", можу відповісти.  Якщо почуєте щось дивне, не типове для комерційної станції - спробую пояснити.
Які плани по розширенню мережі ?  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

GMB

были слухи о том, что Вы появитесь в Донецке или Донецкой области - это правда?  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Lawyer

2 panda, пробачте, нiчого не маю проти станцiї, але такої підстави як тестовий режим для мовлення в Українi немає! Є ліцензія РОДТРК на цю частоту в певний час.  
  •  

Lawyer

з вище викладеного, хочу задати питання :
1. Чи лунають позивні РОДТРК в денний час згідно діючою ліцензії, на підставі якої  фактично РМ веде мовлення?
2. Чи співпадає концепція мовлення РМ з ліцензією РОДТРК?
3. І, нарешті, щодо майбутнього, які регіони в найближчих планах?  
  •  

panda

ЦитатаЯкі плани по розширенню мережі?
Поширення по всій території України на тих частотах, котрі будуть доступні. На разі ми не рвемось на комрційні частоти, не перебираємо.

Цитатабыли слухи о том, что Вы появитесь в Донецке или Донецкой области - это правда?
Потуги справді були, та найближчим часом ми не з'явимось в єфірі Донецька.

to Lawyer

Ви збираєтесь з нами судитись? 8)))

Цитата...підстави як тестовий режим для мовлення в Українi немає! Є ліцензія РОДТРК на цю частоту в певний час.
Тримач денної ліцензії припинив мовлення на частоті, фактично її не використовує і, наскільки мені відомо, не бажає її використовувати. РМ не використовує ліцензію РОДТРК. Домовленності держави та РОДТРК нам не відомі, та саме держава запропонувала нам мовлення у, так званому, тестовому режимі за умови повної сплати. Думаю, виключно тому що в нас є ліцензія на цю саму частоту. Термін не відомий, може дні може тижні, може довше.
Цитата...Чи лунають позивні РОДТРК в денний час..
Це заборонено ліцензією РМ, сигнал однаковий у Києві, Ковелі, Рівно.
Цитата...Чи співпадає концепція...
РМ веде мовлення виключно за власною концепцією.  
  •  

admin

Цитата: "panda" post=10161Доброго дня.
Мене звуть Андрій. Я є працівником "Радіо Мрія".
Доброго дня
Вітаю на форумі

Цитата: "panda" post=10161Одразу дам відповідь на деякі питання.
РМ фізично не може піратсько виходити в єфір, так як орендує передавачі концерну РРТ. РОДТРК на разі припинило мовлення, РМ виходить в єфір в тестовому режимі, зі згоди концерну з оплатою по повній программі. Якщо мовлення РОДТРК, чи іншої компанії під іхньою ліцензією відновиться, нас вимкнуть і просто поставлять перед фактом.
це суперечить діючому законодавству України

Цитата: "panda" post=10161Трохи дивує позиція адміністратора, дещо полярна та нагадує "... я книгу не читал, но думаю что...". Правда розмова про те, що пару затисавшихся збоченців НЕ Є Ісусом, Церквою, чи її офіційною позицією - тема окремої гілки на іншому форумі. Скажу лише, що вони своє відгребуть, мало не буде..
книгу читал, катались - знаем
от коли відгребуть, і не тільки за це, ось тоді може зміню моє ставлення
а поки що, вчиться поважати й думки інших
доречі, не я почав ту розмову, я лише вказав Шурко що навіть якщо розмова про Радіо Марія, то геть непотрібно тут "освячувати" радіостанцію  
  •  

Lawyer

Шановний представнику радіо Марія, дайте все ж будь ласка, відповiдь щодо позивних у м.Рівне- чи лунають в денний час позивні "радіо Край" на частоті, де радіо Марія веде мовлення, чи це 100% ретрансляція київської студії Марія?  
  •  

FMDX

Приятно, что хоть кто-то будет представлять здесь саму станцию - так будет легче понять некотрые технические моменты...
Два вопроса:
1. Я правильно понял - платите РРТ или РОТПЦ за ПОЛНОЕ время вещания (то есть и за тест), а не за прописанное в лицензии???
2. Если не секрет, личный вопрос: Вы просто технический сотрудник или, как это в РМ зачастую, имеете какой-то религиозный сан?
Спасибо за ответы (не буду против, если ответите на нашем родном украинском).  
  •  

sohok

скажіть, коли ви можете запрацювати у львові.  
  •  

mikhail

частота знаходиться в нижньому діапазоні... то і непотрібна вона нікому крім Марії... і віддали її тоді просто так і притензій ніхто не матиме  
  •  

panda

Цитатаскажіть, коли ви можете запрацювати у Львові.
Як тільки виграємо конкурс.
Цитата1. Я правильно понял - платите РРТ или РОТПЦ за ПОЛНОЕ время вещания...
РОТПЦ=РОДТРК??? перепрошую, уточніть, бо навіть не гуглиця. Мені відомо лише про концерн та філії.
Цитата2. Если не секрет, личный вопрос: Вы просто технический сотрудник или, как это в РМ зачастую...
Зачастую??? В в нашому штаті лише один священник, хоч він і шерстить цей сайт, та не відписує.
Цитата...дайте все ж будь ласка, відповiдь щодо позивних у м.Рівне...
Весь радіо та інтернет єфір РМ Україна - ідентичні. Інтернет трохи з запізненням 8)

Цитата...а поки що, вчиться поважати й думки інших..
Sir! Yes Sir!
Вас образили? Я можу Вас вислухати.  
Не зачаровуйтесь і не будете розчаровані, а якщо додати трохи єтики, то і притензій нівкого не буде. Це ж не для панків форум.  
  •  

FMDX

"навіть не гуглиться"
 :)
Имел в виду Антополь, Ривненский обласной телерадиопередающий центр  (Вы же через Антопольский передатчик вещаете???Или договариваетесь с РОДТРК/Р.Край, а они уже с центром  решают технические вопросы Вашего присутствия на 68.24?). Это, если не ошибаюсь (если не прав - пусть меня поправят), и есть филия РРТ.
2. К примеру, Ватиканское радио - там эфиры ведут сестры...  
  •  

panda

Цитатато і непотрібна вона нікому крім Марії... і віддали її тоді просто так і притензій ніхто не матиме
Точно наші 6 годин, більше - через конкурс.
З іншого боку, тупо вмикапти лише на 6 годин передавач на некомерційному діапазоні, коли можна не вимикати взагалі, це моя особиста думка.  
  •