Радіо "Марія"

Автор sohok, Жовтень 22, 2011, 16:01:10

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

УКВ вижив себе... і нікому там та Марія не заважатиме.. якщо не вони то там не мовитиме ніхто  
  •  

panda

до FMDX.
ЦитатаИмел в виду Антополь, Ривненский обласной телерадиопередающий центр (Вы же через Антопольский передатчик вещаете???Или договариваетесь с РОДТРК/Р.Край, а они уже с центром решают технические вопросы Вашего присутствия на 68.24?). Это, если не ошибаюсь (если не прав - пусть меня поправят), и есть филия РРТ.
ох коректор довго би вмирав над цими двома реченнями, щоб такі як я з  першого разу вїхали.
Я бачу, що всі дивні питання крутяться навколо простого "А чи ви мутите шось з Радіво Край". Уялення не маємо хто це. Якісь дивні замути протиречать позиції Wrld Family of Radio Maria.

ЦитатаК примеру, Ватиканское радио - там эфиры ведут сестры...
В нас теж часом, та це не штатні, це волонтери. Усі, крім одного, священники також. Тобто їм є що сказати і ми даємо їм таку можливість. І робимо, щоб це було вчасно і в тєму.

До речі, ви могли чути про пльське РМ. Нажиль вони вже не є члени Всесвітньої Родини РМ (це така повна назва). Якщо коротко, вони трохи залізли в політику, їх пару раз попередили, потім поросили. Тепер вони самі по собі. Політика в нас трошки не формат.  
  •  

elena

panda, я пам'ятаю Ви хотiли запустити Радio Марiя у Донецьку на частотi 100.8 МГц, а зараз плануете запускати чи нi?  
  •  

admin

Цитата: "panda" post=10226Вас образили? Я можу Вас вислухати.  
Не зачаровуйтесь і не будете розчаровані, а якщо додати трохи єтики, то і притензій нівкого не буде. Це ж не для панків форум.
да коми Ви потібні  :D  :D
я щоки не підставляю, образять - відповім, а комусь про це розказувати.... це у Вас на радіостанції збір мамусеньких синків
а форум взагалі-то технічний
сьогодні, усе що не стосується мовлення радіостанції буде видалено

Цитата: "elena" post=10234panda, я пам'ятаю Ви хотiли запустити Радio Марiя у Донецьку на частотi 100.8 МГц, а зараз плануете запускати чи нi?
ну Вы же понимаете что это нереально....  
  •  

Lawyer

Цитата: "panda" post=10228
ЦитатаЗ іншого боку, тупо вмикапти лише на 6 годин передавач на некомерційному діапазоні, коли можна не вимикати взагалі, це моя особиста думка.

Деловой перец, да? )) Чтобы вовсе "не вимикати", нужно иметь лицензию на 24 часа. Да уж, их счастье, что это Украина и законы не работают. Сколько же, интересно, забашляли концерну РРТ за вещание без лицензии=пиратское?

З.Ы. Обратился сейчас к ХОРТПЦшнику- повещать на частоте культуры-променя-новой волны-симона-форы-нарта, сказал вали получай лицензию и тогда в лицензионные часы включим, никакого нафиг тестового вещания.
З.З.Ы. Один рабочий "Дождь-2" от НАРТа еще остался  
  •  

FMDX

Если что-то непонятно, можно прочесть 2-3 раза ;)      
panda, просто вы всё слишком жестко воспринимаете (возможно, с учётом моих первых слов о католическом священнике). Я не думал писать, что РМ что-то мутит, я только хотел узнать: с вас деньги лупят за ВСЁ наявное (включительно стем, котрое вы называете тестом) вещание или за позначенное в лицензии??? Так как в этом случае мой вопрос о деньгах может быть не к РМ, а к РОТПЦ/РРТ... Если так не хотите - ладно, не отвечайте.  
  •  

admin

РОТПЦ - это вобще непонятно что

если разговор идёт об РОРТПЦ (Ровненском ОРТПЦ), то его уже не существует
есть Ровненская филия КРРТ, РФКРРТ

в Украине остались только:
Харьковский и Одесский ОРТПЦ, есть РТПЦ АР Крым и есть Броварской РПЦ
всё остальное - филии  
  •  

FMDX

Ну да, о нём самом (так букв в аббревиатуре много :blink: , не удивительно, что пропустил одну), хотя сути вопроса это нисколько не меняет...  
  •  

admin

но в общем неплохо было бы знать что к чему  ;)  
  •  

panda

Цитата: "elena" post=10234panda, я пам'ятаю Ви хотiли запустити Радio Марiя у Донецьку на частотi 100.8 МГц, а зараз плануете запускати чи нi?
Слухи все...
ЦитатаДа уж, их счастье, что это Украина и законы не работают. Сколько же, интересно, забашляли концерну РРТ за вещание без лицензии=пиратское?
Нисколько. РМ - не коммерческая станция БЕЗ рекламы.
Цитата...с вас деньги лупят за ВСЁ...?
шары не бывает..  
  •  

neekeri

panda

Не знаю, як там у РМ з менеджментом, але бачу, що не дуже..
Якщо ж РМ хоче мати хоч якусь паству (слухача) на тому ж УКВ то для цього треба мовити не за принципом де Бог дасть, а йти до свого слухача. Я вас запевняю, що такий слухач чекає на вас у Львові місті.
Тож стартуйте в те місто всіма силами, тимпаче, що там є частота, як на ФМ так і на УКВ, по конкуруєте трошки з місцевим "Воскресінням". Але майте на увазі, що в НацРаду йдуть не з словом, а з ділом.  
  •  

panda

Цитата: "neekeri" post=10314panda

 Я вас запевняю, що такий слухач чекає на вас у Львові місті...
На разі конкурсу по Львову нема. Частота з останнього конкурсу так і лишилась у резерві.  
  •  

Lawyer

от люкса в отказе укв частота есть свободная во Львове. В ФМ такого добра лучше не надо  
  •  

neekeri

Цитата: "Lawyer" post=10327от люкса в отказе укв частота есть свободная во Львове. В ФМ такого добра лучше не надо
порівняно з тим добром, що є у львівському ФМ і від якого хочеться  :sick:  
Радіо Марія  просто  B)  
  •  

SFC

Цитата: "admin" post=10285но в общем неплохо было бы знать что к чему  ;)

так мы же кажись знаем ;)  
  •