Радіо "Марія"

Автор sohok, Жовтень 22, 2011, 16:01:10

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Найближчим часом в ефірі львова, буде працювати радіо марія.

я говорив з ведучим радіо марія, він сказав, що у львові радіо марія буде працювати 2 години, на якій частоті не сказав, але я так думаю це радіо незалежність.  
  •  

Vova.UA

Незалежність - якраз підходяща станція ! Хто там тільки не мовить ))))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

vital-fm

"Люкс" відмовився від 67.82 (Рішення 2524), хтозна може повториться ковилський варіант.  
  •  

Шурко

У Рівному теж повториться цей варіант. Після повноцінного виходу в  ефір "Рівне ФМ" ОДТРК незабаром відмовиться від 18 годин на 68.24 УКХ,а "Марія", яка вже має нічних 6 годин в наступному році вийде на 24 годинне мовлення.  
  •  

pavlo_r

Цитата: "Vova.UA" post=8139Незалежність - якраз підходяща станція ! Хто там тільки не мовить ))))
Ой. Дійсно хто там тільки не мовить)))) Скоро часу для Незалежності не залишиться.  :angry:
В мене ще десь касета була зі записами старої доброї Незалежності. Треба знайти оцифрувати, поки є на чому  
  •  

Vova.UA

Цитата: "vital-fm" post=8710"Люкс" відмовився від 67.82 (Рішення 2524), хтозна може повториться ковилський варіант.
Хай включають ) Буде хоч якесь різноманіття на УКВ  :woohoo:  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Шурко

«Радіо Марія» вже можуть слухати три області України.            
(П'ятниця, 11 листопада 2011, 14:05)

 Сьогодні знаковий день для нашого радіо, адже саме від сьогодні наші передачі лунають в ефірі вже трьох областей України.

Сьогодні перший повноцінний день мовлення в двох областях України. Зі вчорашнього вечора наші позивні почали передавати передавачі в Ковелі та Рівне.

Потужності передавача достатньо для впевненого прийому на відстані до 60 км., від цього міста. Таким чином, жителі обласного центру і ближніх міст можуть почути програми «РМ» на хвилі 68, 24 FM.

Передавач в Ковелі (Луцька обл..) за своїми характеристиками дозволяє надавати наш сигнал до 100 км. Це значить, що на частоті 68,48 FM передачі «Радіо Марія» можуть слухати і жителі обласного центру Луцька.

Далі більше – наш сигнал цілком можливо буде прийматись і на території ближніх держав: Польщі та Білорусі.

Колектив «Радіо Марія» радий вітати нових слухачів.

Запам'ятайте нові частоти:
Рівне – 68,24 FM
Ковель, Луцьк та ближні райони Білорусі та Польщі – 68, 48 FM

Сайт «Радіо Марія»  
  •  

Vova.UA

Попробую зранку проDXити )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Шурко

У Рівному іде мовлення. Моно.  
  •  

Шурко

Пане, E.v.g., якщо Ви вже розмістили цю новину на головній сторінці, то підкоригуйте неточність,яку допустили на сайті Радіо Марії - Луцької області немає. Є Волинська.  
  •  

Шурко

До речі, цікаво, а як вони ведуть мовлення і у відрізок часу який згідно ліцензії до 2017 р. належить РОДТРК?? У РМ згідно ліцезії мовлення тільки у відрізок 00.00-06.00. І інших рішень НР ніби не має. Можливо РОДТРК тимчасово здійснює трансляцію???  
  •  

zoz

Cьогодні в нижньому фм діапазоні зявилось мовлення Радіостанції "Марія" на частоті 68,48 МГц у Ковелі, мовлення ведеться з  щогли ВФКРРТ вул. Варшавська 5,потужність передавача 1кВт, режим трансляції -моно.  
  •  

mikhail

Полішуки на півночі Рівненщини та частини Житомирщини... от Сарни, Костопіль - це вже Полісся...
Волинська область та південь Рівненщини(Рівне, Дубно, Острог і т.д.) ... а також південно- західна частина Житомирщини (Новоград-Волинський) - це Волинь
Радіо "Марія" слухав піймав на 68,24 після 22 години ... чи цілодобово мовить не знаю... можливу РОДТРК продала частоту Марії ?? Хто зна... аби вона не простоювала... Радіо "Марія" - хороше радіо... але для своєрідної аудиторії...  цікаво чути щось подібне поряд із 1НРУ  
  •  

FMDX

Опять же, полностью с Вами, Михаил, согласен, в том числе и о том, что местный эфир оно не портит. Просто мне тогда попалась такая трансляция (в 15 с копейками по нашему времени, то бишь днём, а не в официально выделенно время), а некоторые здесь присутствующие весьма бурно восприняли мои слова - как о Марии, так и о волыняках:), поэтому и минусами кидаются :hi: ... О продаже вряд ли (а злощасная лицензия? Куда её девать с регламентированным для ОДТРК времен? И сама обласная сообщила бы у себя на сайте что-то об этом), как и о круглосуточном (если не забуду, узнаю сегодня)...  
  •  

Philip_SR

Цитата: "Шурко" post=9967До речі, цікаво, а як вони ведуть мовлення і у відрізок часу який згідно ліцензії до 2017 р. належить РОДТРК?? У РМ згідно ліцезії мовлення тільки у відрізок 00.00-06.00. І інших рішень НР ніби не має. Можливо РОДТРК тимчасово здійснює трансляцію???

Я думаю, що Радіо "Марія" (далі: Просто Марія) у цей відрізок часу транслює свій контент піратським шляхом, тобто безбожно найобу..чи нашу Державу.  
  •