Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

Kastet

Цитата: pavlo_23 від Березень 03, 2023, 21:34:48вона не звучить після пісні
Цікавий момент - що якщо  десь не чуєте закривашку дтмф - то може в налаштувавуванні ефірного софта стояти "при визначенні вильоту завершувати мовлення негайно" Але пам`ятаємо, що не всі працюють по цим дтмф, навіть коли їх можна чути :-)
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

pavlo

  •  

admin

от як раз відповіді на такі питання і видають)
  •  
    Подякували за цей пост: vadym_wfm

Radioraptor

Для мене більшість станцій офлайн на кілька днів. П'ятниця, Шансон, NRJ... «Авторадіо» хоч якісь ознаки життя подає, але зазвичай теж офлайн
  •  

sanyo

#829
Сьогодні відновило мовлення Radioitaliana https://online.radioplayer.ua/RadioItaliana_HD
п.с Але на головній сторінці Таврів поки що його нема...До цього з початку війни була інструменталка..
  •  

pavlo

Сьогодні icecast server заявився радіо nostalgie на регіон він покіщо мовить може сьогодні вночі запряцює
http://194.44.175.16:8000/SE_nst_prod.m3u
http://185.41.250.7:8000/SE_nst_prod.m3u
Може сьогодні в Львові включать передачик запустить
  •  

Radioraptor

Цитата: Radioraptor від Березень 05, 2023, 12:45:52Для мене більшість станцій офлайн на кілька днів. П'ятниця, Шансон, NRJ... «Авторадіо» хоч якісь ознаки життя подає, але зазвичай теж офлайн

схоже заблокували доступ за межі України

  •  

optimist

#832
Перевіряв мовлення радіостанцій Об'єднаної радіогрупи в Інтернеті.
Через VPN не можна слухати радіостанції УМХ, БРГ. Перець і MFM можна.
Radio club через VPN не працює.
RadioPlayer із включеним VPN дозволяє слухати радіостанції БРГ.
РадіоДім із включеним VPN дозволяє слухати радіостанції Об'єднаної Радіогрупи.
Тож у кого там не працюють, спробуйте додаток РадіоДім або RadioPlayer (правда у плеєрі тільки БРГ є із усієї Об'єднаної радіогрупи )

sen

У мене був досвід користування Старлінком - там же гелокація польська, як я зрозумів. І чесно кажучи не помітив щоб якісь станції не працювали - все було ок, але у мене плейліст з потоків.
  •  

Андрій

#834
Да, там как-то странно сайты и потоки через VPN работают. У меня DJ FM и Power - открываются и сайты, и потоки на сайтах, а вот в стороннем плеере поток не работает,  возможно на оф.сайтах адрес ссылок другой, не смотрел.
Шансон - сайт не открывается, поток в плеере новый не работает, а вот какой-то другой, которому больше года - работает. Тоже самое с Бизнес радио, только у меня нету более старого потока.
NRJ и Авторадио - сайты открываются, потоки не работают, на плеере старый поток Авторадио тоже не работает.
Пятница и Lounge FM - ничего не открывается.
Не знаю, как у кого, но у меня на телефоне  VPN бесплатно предлагает только Германию и Великобританию, возможно если через Польшу или другую страну подключиться, то все будет работать.

Radioraptor

Цитата: vitfm від Березень 07, 2023, 18:12:47Перевіряв мовлення радіостанцій Об'єднаної радіогрупи в Інтернеті.
Через VPN не можна слухати радіостанції УМХ, БРГ. Перець і MFM можна.
Radio club через VPN не працює.
RadioPlayer із включеним VPN дозволяє слухати радіостанції БРГ.
РадіоДім із включеним VPN дозволяє слухати радіостанції Об'єднаної Радіогрупи.
Тож у кого там не працюють, спробуйте додаток РадіоДім або RadioPlayer (правда у плеєрі тільки БРГ є із усієї Об'єднаної радіогрупи )


Дякую! Ніколи не чув про RadioDim, але ця програма, здається, вирішила проблему для мене (наразі), хоча вона трохи застаріла (Retro FM, RUD,...)


Цитата: Андрій від Березень 07, 2023, 21:37:10У меня DJ FM и Power - открываются и сайты, и потоки на сайтах, а вот в стороннем плеере поток не работает,  возможно на оф.сайтах адрес ссылок другой, не смотрел.
Шансон - сайт не открывается, поток в плеере новый не работает, а вот какой-то другой, которому больше года - работает. Тоже самое с Бизнес радио, только у меня нету более старого потока.
NRJ и Авторадио - сайты открываются, потоки не работают, на плеере старый поток Авторадио тоже не работает.
Пятница и Lounge FM - ничего не открывается

у мене точно така сама ситуація

corazon

#836
Аналогічно (правда, пробував тільки Авторадіо поки, але по ньому все так само - сайт працює, але потік на сайті не грає).
Цікаво, чому вони прийняли таке рішення. Раніше без проблем працювали і Авторадіо, і П'ятниця, і всі інші станції.

Через РадіоДім справді всі станції працюють і надалі. До того ж у них є s сайт, на якому теж працює, тож можна включати і на комп'ютері.
Вони самі пишуть, що їхній сервіс від рівненської рекламної групи. Думаю, що потоки у них інші якісь, раз працює. Можливо, навіть з рівненською рекламою.

Та й у RadioPlayer, очевидно, інші потоки у БРГ, раз працюють.
  •  

TV-Ukr

У мене через польский VPN в додатку RadioClub вантажить лише Перець FM, Gonivo Live, а також усі станції після Прищепкіна включно з ним.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

optimist

#838
Цитата: corazon від Березень 07, 2023, 22:51:19Через РадіоДім справді всі станції працюють і надалі. До того ж у них є s сайт, на якому теж працює, тож можна включати і на комп'ютері.
Вони самі пишуть, що їхній сервіс від рівненської рекламної групи. Думаю, що потоки у них інші якісь, раз працює. Можливо, навіть з рівненською рекламою.

Та й у RadioPlayer, очевидно, інші потоки у БРГ, раз працюють.
В RadioPlayer може й інші потоки, але я думаю вони як хостинг. Десь на своєму сервері може. Бо наприклад в Tune IN NRJ із VPN Cloudflare 1.1.1.1 вже не працює, а без VPN працює.
РадіоДім радіопотоки хостить на ZenoMedia. Витягував потік однієї станції із сайту РадіоДім, здається Kiss FM. То 320 MP3 там потік прописаний, а він вже перекодовується у 128 AAC і на хостингу ZenoMedia. Ну і рівненська реклама була присутня на Kiss FM в РадіоДім.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Так в Рівному не мовить Kiss fm.
  •