Калуш

Автор Lutsiv2008, Жовтень 27, 2011, 13:15:14

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2019/12/18/105245/view
У Калуші та районі поліпшиться сигнал цифрового телебачення — Нацрада
 •  

admin

Це і є нові ТВК які видали Зеонбуду для МХ-1.
 •  

admin

 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019


admin

Под лежачий камень и вода не течёт:

  Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» , міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити та направити звернення Калуської міської ради  Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману та  голові Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Юрію Артеменку  щодо вжиття заходів для забезпечення повного покриття  цифровим ефірним телебаченням стандарту DVB-T2 м. Калуша та Калуського району  (звернення додається).
2. Управлінню економічного розвитку міста Калуської міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Дзвони Підгір'я».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Романа Боднарчука.

       
Міський  голова                                                          Ігор МатвійчукПрем'єр-міністру України
Гройсману Володимиру Борисовичу

Голові Національної ради України
з питань телебачення та радіомовлення
Артеменко Юрію Анатолійовичу


Звернення

В м. Калуш та Калуському районі Івано-Франківської області спостерігається слабке покриття цифровим ефірним телебаченням стандарту DVB-T2. Згідно даних з сайту http://ukrtvr.org/dvb-tt2-movlennya/karti-pokrittya.html велика частина багатоповерхової забудови м. Калуш не покривається взагалі. (Карта покриття –Додаток1)
Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 13 червня 2018 р. № 509 «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України», з 31 серпня 2018 року буде припинено трансляцію аналогового ефірного телебачення.
У зв'язку і з вище наведеним, значна частина соціально не захищених верств населення м. Калуша та Калуського району, втратить можливість безкоштовно переглядати ефірне телебачення. Тарифи на супутникове, кабельне та інтернет телебачення постійно зростають, тому велика частина мешканців залишиться без будь якого доступу до телебачення.
Найближчі передавачі розміщені в м.Івано-Франківськ та в м.Долина. В м. Калуш на вул. Височанка34-А є існуюча телевізійна вежа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (ІВФКРРТ), де встановлено обладнання для передачі аналогового сигналу. Усі приймачі мешканців міста та району налаштовані на отримання сигналу з даної вишки. Перенаправлення антен в сторону Долини та Івано-Франківська не дають чіткого сигналу.
Прошу Вас, відповідно до Вашої компетенції, для не допущення соціальної напруженості серед населення, вжити заходів для забезпечення повного покриття  цифровим ефірним телебаченням стандарту DVB-T2 м. Калуша та Калуського району, розглянути можливість встановлення додаткових передавачів стандарту DVB-T2 у м. Калуш по вул. Височанка 34-А на вежі ІВФКРРТ.
                                   
Прийнято на ____ сесії  Калуської міської ради                               сьомого демократичного скликання   30.08.2018 р.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

admin

Розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«КАЛУСЬКА РАЙОННА ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»
КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ», м. Калуш Івано-Франківської обл.
(місцезнаходження юридичної особи: вул. Дзвонарська, 5, м. Калуш ІваноФранківської обл., 77300; директор Мацієвський Василь Ярославович), щодо
анулювання ліцензії на мовлення НР № 00149-м від 28.11.2016 (ефірне
(телебачення), місцеве, канал 32 ТВК, Р=0,1 кВт, територія розповсюдження –
м. Калуш та Калуський район, обсяг мовлення – 2 години 50 хвилин
середньодобово, строк дії ліцензії - до 28.11.2023), керуючись пунктом а)
частини другої статті 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та
статтею 24 Закону України «Про Національну раду України з питань
телебачення і радіомовлення», Національна рада
ВИРІШИЛА:
1. Анулювати ліцензію на мовлення НР № 00149-м від 28.11.2016
КП «КАЛУСЬКА РАЙОННА ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»
КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ», м. Калуш Івано-Франківської обл
 •  

admin

90.2 Калуш не запрацювало?
 •  

Zheka

Цитата: admin від Квітень 22, 2022, 09:37:35
90.2 Калуш не запрацювало?

Ні, нема нічого
 •  

admin

Розпочав роботу третій локальний мультиплекс на Прикарпатті

У місті Калуші Івано-Франківської області розпочав роботу третій локальний багатоканальний мультиплекс на Прикарпатті. Конкурс на мовлення у цьому мультиплексі відбувся 28 жовтня минулого року. Право мовити на 43-му ТВК здобули три компанії:
Комунальне підприємство Державна студія «Калуське міське телебачення» («КМТ»), м. Калуш,
Комунальне підприємство «Калуська районна телерадіоорганізація «Незалежність» Калуської районної ради («Незалежність»), м. Калуш,
ТОВ «ТРК 3-студія» («3 tv») м. Івано-Франківськ.

Таким чином, запустилися усі три передбачені для Івано-Франківщини мультиплекси. Цей мультиплекс у Калуші був одним із прорахованих для того, щоб місцеві телекомпанії могли завершити перехід на цифрове мовлення.

Одразу усі місцеві телекомпанії-переможці конкурсу розпочали багатоканальне телевізійне мовлення. Одночасно з початком роботи мультиплексу «Калуське міське телебачення» припинило аналогове мовлення в м. Калуші на 32 ТВК. Це був єдиний мовник із трьох, який досі мовив в аналозі.

Місцеві мовники показують в ефірі власні передачі, а також транслюють марафон «Єдині новини».

На початку грудня 2022 року, як стверджує оператор телекомунікацій локальних мультиплексів Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, розпочне роботу ще один локальний телевізійний мультиплекс, – у місті Івано-Франківську. Завдяки цьому відбудеться повний і остаточний перехід Прикарпаття від аналогового до цифрового телемовлення.
 •  

2006

КМТ анулювало аналог.
 •