Калуш

Автор Lutsiv2008, Жовтень 27, 2011, 13:15:14

Попередня тема - Наступна тема

Lutsiv2008

Хтось заміряв напруженність поля,так як Калуш залишився осторонь,звідки краще буде приймати з Івано-Франківська чи з Долини?  
  •  

admin

трохи згодом спробую змоделювати, більшого не знаю  
  •  

Lutsiv2008

Непогано було б змоделювати всю Україну,як я це бачив на якомусь словацькому сайті  
  •  

admin

з ІВФ неможливо прийняти МХ5 у зв'язку із тим що цей ТВК вже використовується у Калуші  
  •  

admin

Цитата: "Lutsiv2008" post=8550Непогано було б змоделювати всю Україну,як я це бачив на якомусь словацькому сайті

Україна не Словакія (хто зна наскільки вірні словацькі), немає точних даних
моє моделювання бере середнестатестичне підсилювання передаючої антени у 8 ДБі, та максимальну висоту вежі  
  •  

Lutsiv2008

З Івано-Франкківська чи то з Долини прийом у аналозі взагалі був неважний через гірську місцевість,поки що нікого незнаю ,щоб хтось тестував цифровий прийом  
  •  

admin

Моделювання дало:

з Долини десь 60 ДбмкВ/м, з ІВФ та Рокити немає сигналу

висота приймальної антени - 10 метрів!  
  •  

Lutsiv2008

А взагалі,якщо 5мультиплекс з Івано-Франківська на 58част.каналі,то залишається Долина  
  •  

Lutsiv2008

Невже ,,Зеонбуд,,не планує поставити передавачі на цифру.30 км від франківська і 30 від Долини(де стоять передавачі),а впевненого прийому нема.Як поснити людям(особливо пенсіонерам,які одержали безкоштовні приставки),що ще потрібно потужну антену.Якщо аналог в Калуші зараз йде на звичайну кімнатну антену,провід.Чомусь за Союзу поставили ретранслятор в Калуші,тому що географічно він в ямі.Як Зеонбуд робив розрахунки?Чи може це прорахунки :dunno:
  •  

Shurik

Це просто бізнес: витратити менше, а отримати більше. Яма дозволяє бачити Сіріус з Амосом.
  •  

Ігор

Зеонбуд розрахунків не робив. Він просто провайдер, який збудував мережу. Розрахунки проводив УДЦР.
  •  

mikhail

важко пояснити луччанам що Підгайці на кімнатну антену не піймати((
  •  

admin

Отак взяти та пояснити.
Мені важко назвати Калуш зоною невпевненого прийома. Можливо це зона більш дорогих антен
Оновлено о 21:26:15
У Долині антени Т2 спрямовані на Калуш. При аналозі цього не було. І це вже 2 великі різниці
  •  

Lutsiv2008

Це повинна бути вузьконаправлена ДМХ антена?Тому ,що польські з підсилювачом не витягують.Ще 5-мп(регіональний),який прцює на 24 ч.к.з Долини прописується(рівень сигналу 80%).Чим вище по частотах,сигнал стає невпевнений,мигання рівня сигналу.Тобіш остальні мультиплекси не прописуються
  •  

admin

звісно вузьконаправлена ДМХ антена. Полячку взагалі важко назвати антеною. І висота 10 метрів над рівнем землі.
Оновлено о 21:46:52
Калуш тут вже доказана можливість прийому
http://ukrtvr.org/forum.html?func=view&catid=15&id=2904&limit=10&start=170#23371
Оновлено о 21:49:35
http://ukrtvr.org/forum.html?func=view&catid=15&id=2904&limit=10&start=90#22594
  •