Про радіоприймачі

Автор Smart, Лютий 23, 2011, 19:45:58

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: DVB від Січень 13, 2020, 17:00:10
BanderaTV, вітаю. Теж собі такий придбав. )
Точніше кажучи, я лише планую його купити
  •  

vital-fm

BanderaTV
А tecsun 310 чи  398 не варіант? Ніби дешевше вийде.
  •  

BanderaTV

Цитата: vital-fm від Січень 13, 2020, 21:27:12
BanderaTV
А tecsun 310 чи  398 не варіант? Ніби дешевше вийде.
Дивився на них, але не вистачало RDS.
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

optimist

Всім привіт! У нас в Інтернет магазинах є Інтернет Wi-Fi радіоприймачі, правда вони дуже дорогі від звичайних.
Мені хотілося дізнатися вашу думку. Зараз з розвитком Інтернету як 4G так і оптоволоконного, чи будуть дешевшати на вашу думку такі wi fi приймачі? І чи будуть їх купувати? Особисто я купив би якби він був трохи дешевший. От FM не всюди ловить, а якщо і ловить то є великі перешкоди  , як наприклад у моїй місцевості ловить всього пару станцій і все, а хотілося б більше, проте на допомогу приходить Інтернет! Навіть якість звуку краща. Чи хтось із Вас користувався wi fi приймачем? Чи можливо хтось робив саморобний wi fi приймач?
  •  

Vova.UA

Мені здається - набагато простіше слухати онлайн-радіо на смартфоні, підключивши до нього навушники чи якусь акустику, ніж купувати оті вайфай приймачі. Через це такі приймачі і є не дуже поширеними девайсами, тому і ціни відповідні.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

optimist

  •  

sanyo

Скажіть будь-ласка хто розбирається в ремонті радіоприймачів. Приміром працює собі приймач кілька років а потім в один чудовий день якість прийому в фм діапазоні падає відсотків на 90..Чесно кажучи для мене це загадка що може це бути.Таку картину спостерігаю на жаль в себе вже втретє. Спочатку якісний музичний центр jvc, потім дешевий KIPO. А зараз аналоговий приймач panasonic...
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

DVB

sanyo, статіка. Взялись за антену руками і все. Можливо від одягу. Можливо якесь покриття на підлозі. Домашні тварини. Можливо ви користуєтесь радіостанцією. І при передачі, спалюєте приймачі.  І ще може бути кілька десятків варіантів.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

Radio_2019

У мене вдома завжди прийом погіршується, коли телевізор увімкнений... Або світло. Але в першому випадку сильніше.
Маю на увазі прийом радіо.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

До речі ще уточню що постійно підключена зовнішня антена..Плюс в неділю гроза була але чути було її десь далеко, може й тут причина..Правильно я розумію що в приймачі з ладу може вийти конкретна мікросхема?
  •  

DVB

Ну якщо зовнішня антена, то теж статіка. І не завжди під час грози. Буває при сильному вітрі, або перед дощем. Так, там крім мікросхеми і нема чому виходити з ладу.
Теж маю такий музичний центр, який притупився, що приймає лише місцеві станції. Теж була зовнішня антенна.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

В інтернеті ще знайшов що приймальна частина мого Panasonic RF-3500 зроблена на мікросхемі AN7220 https://picua.org/images/2020/06/02/c3e17051fbd856445bea394d156d762e.jpg
  •  

Vova.UA

колись і у мене приймач перестав узагалі ловити сигнал підчас грози, і зовнішньої антени не потрібно було...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Walle265

Цитата: Radio_2019 від Червень 02, 2020, 19:27:18
У мене вдома завжди прийом погіршується, коли телевізор увімкнений... Або світло. Але в першому випадку сильніше.
Маю на увазі прийом радіо.
В мене та сама проблема, вiдколи купили новий телевiзор в село. Скiльки рокiв мучився з цим, поки до мене не дiйшло, а може в мережу гадить iмпульсний блок живлення вiд якого вiн працює. Зробив простий фiльтр, катушка+конденстар i пiсля цього, при ввiмкненнi телевiзора, завад прийому стало набагато менше, але повнiстю вони не зникли...
  •  

Walle265

А хiба виробники радiоапаратури, не повиннi ставити якийсь захист на ВЧ блок, щоб вiн не горiв, хоча б вiд тої самої статики ?
  •