Про радіоприймачі

Автор Smart, Лютий 23, 2011, 19:45:58

Попередня тема - Наступна тема

steyr22

Доброго дня! Не підкажете як можна прошити Tef 6686 mini сенсор.в мене меню на китайській і немає налаштувань
  •  

AlexM14

  •  
    Подякували за цей пост: Scannerist

Vova.UA

Маю таке от поповнення барахла приймачів у себе - ноунейм десь з просторів аліекспреса HRD 727



Вирішив трошки поділитися враженнями:
ФМ 64-108 стерео
чутливість дуже добра, без проблем зловив усі станції зі Львова на відстані 16 км і несприятливому рель'єфі. З інших міст слабенько, але щось зловити можна
раніше найкращим приймачем з антеною-навушниками вважав Sony Z5 compact, цей ловить десь на рівні, але стерео спрацьовує набагато "раніше". В соньки вже може рдс нормально показувати, але для стерео треба ще кращий сигнал. Хоча тут є і друга сторона медалі - на деяких станціях вмикається стерео, але з шумом, і тут вже хіба шукати краще місце прийому
по звуку в навушниках: реально ГУЧНО, мінімальний рівень міг би і менший бути, добре що маю навушники з регулятором. Доречі - в комплекті йдуть навушники, які можна сміло викинути))) Сам звук непоганий, я ще користувався приймачем HRD-104 (мабуть той же виробник), який функціонально набагато кращий, але там звук без низький частот взагалі
До мінусів:
управління не надто зручне, хотілося б окрему качельку для гучності, а не все на одному джойстику
нема підсвітки (але то я вже балуваний)
По роботі від батарейок поки точно не скажу, але вже певний час працює від дешевих сольових батарейок ААА, які були під рукою


AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Мені потрібний був приймач, щоб слухати радіо в дорозі, на телефоні його на жаль немає, спочатку вирішив цю проблему MP3 плеєром, але він має суттєвий недолік, постійно розряджалися батарейки, я їх хоть і купував оптом, але задовбався. Подумував купити старий телефон спеціально під радіо, доки не заїхав до сестри в гості і чомусь розговорилися за радіо. Вона сказала, що у неї є два старих телефони, які вона тримає як запасні на випадок поломки основного, домовилися, що дасть їх на тест, який підійде залишу собі. Дала Samsung i LG,  перший звичайний сенсорний телефон без ОС, другий звонілка із дуже старою версією Андроїд. Приїхав до дому, перевірив, що LG зовсім дубовий, у Самсунга чутливість більш менш, плюс до того має РДС (я його викладав на відео коли запустився Шлягер у БЦ).
Наступного дня їду на роботу у БЦ і слухаю Бліц з Рокитного, на диво сигнал не пошиплював аж до Одеської траси, на плеєрі приблизно так само, але трабли були. На трасі з боку Рокитного є завали у вигляді горбів, де плеєр зовсім зникає, а телефон починає тільки трохи губити сигнал. Біля Росави є пряма видимість через поля, то слухав на рівні місцевих станцій, по дорозі до Новуса з перемінним успіхом дослухав, потім сигнал задавили гармоніки, але на днях по дорозі до Фастова зміг послухати Рокитне з іншого боку міста.
Ось так я вирішив проблему приймача у дорозі. Під час блекаутів возив із собою ще Tecsun, але його в маршрутці не послухаєш, а буває потрібно і для роботи також.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

Vova.UA

Теж маю мп3шку Сандіск прошитий, радіо непогано ловить і з рдс. Але акумулятьо вже такий собі і екран в нього підглючує, треба іноді натискати на корпус збоку щоб нормально показував...

Ну і так, телефон без радіо :(
хоча апаратно ніби і підтримує, але після котрогось оновлення стало недоступне
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

А якщо скачати якусь оболонку для радіо?
  •  

Scannerist

Цитата: Lupus68 від Квітень 14, 2024, 17:24:01
ПРОДОВЖЕННЯ ОГЛЯДУ QODOSEN SR-286
На 470, 480, 515 кГц приймаються привідні радіомаяки. На 490 кГц чути звук, що нагадує "трель" (якась передача даних).

Це NavTex
https://en.wikipedia.org/wiki/NAVTEX
  •