Рада залишила українським виконавцям на радіо лише

Автор Michael_15, Листопад 03, 2011, 18:03:55

Попередня тема - Наступна тема

Michael_15

Верховна Рада залишила лише 25% квотування музичних творів українських авторів у теле- та радіоефірі.

Таким чином, за проект "регіоналки" Олени Бондаренко проголосували депутати в другому читанні та в цілому.

За проект закону проголосували 238 депутатів з більшості.

Крім того, під час голосування було враховано поправку Олени Бондаренко про те, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 25 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт.

Решта 75% продукту залишається для закордонних виробників.

При цьому парламент не підтримав жодної поправки, внесеної опозиційними депутатами, крім тих, які були вже враховані комітетом.

Перед голосуванням бютівець Андрій Шевченко зауважив, що в інших країнах існує така квота, наприклад в Іспанії – 51% квота на музику власного виробництва.

Профільний комітет рекомендував підтримати законопроект, а юридичне управління дало негативний висновок.

Після голосування депутат від БЮТ Андрій Шевченко закликав президента Віктора Януковича накласти вето на цей закон.

"Те, що сталося – це спроба віддати український ринок в руки російському шоу-бізнесу...Я закликаю президента скористатися правом вето щодо цього закону та звернути увагу на 11 статтю Конституції, яка зобов'язує дбати про українську культуру", - зазначив Шевченко.

Після цього спікер парламенту Володимир Литвин зауважив, що при поданні закону на підписання президенту, буде подано висновок юридичного управління.

Раніше існувала 50%-ва квота на музиний та відопродукт українського виробництва.

Українська правда  
  •  

admin

  •  

mihaylin

УРААААААААААА!!!!!!!!!!!  Это самый оптимальный вариант для качественного радиоэфира)))  
  •  

admin

нет
самый оптимальный вариант
это конкурсы с жёсткимм правилами
например формат джаз, тут своего может быть 0
а если формат National ну так хоть 75%  
  •  

GMB

Цитатанапример формат джаз, тут своего может быть 0
а почему так жестоко?  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

я образно
ну или там 5%, что много укр джаза? (а то я както не интересовался)  
  •  

Lawyer

Надеюсь, что отмена квот приведет к появлению разнообразных форматов на сетевых станциях, а не завалом российской попсы  
  •  

admin

  •  

Ігор

  •  

Michael_15

Цитата: "admin" post=9228я образно
ну или там 5%, что много укр джаза? (а то я както не интересовался)
Джазу в нас насправді багатою Набагато більше буде ніж попмузики. Наші джазові бенди і сольні музиканти по цілому світу катаються:)  
  •  

SFC

у меня тут возник экспромт. хочу предложить господину Шевченко внести законопроект, по которому ввести квоту всем чиновникам, тратить не менее 51% от всех своих доходов на приобретение исключительно отечественных товаров и услуг. представляете как от этого выиграет страна? во-первых, у отечественного товара появится "спрос", пусть даже вынужденный. во-вторых, учитывая, что все эти господа попривыкали ко всему элитному, они же, зачастую являясь собственниками отечественных предприятий, наконец-то займутся модернизацией производства. в результате, отечественные товары поднимутся в качестве и смогут реально конкурировать с импортом.

эх, мечты... zzz  

пысы. пардон за "не в тему" :oops:  
  •  

Lawyer

я вот с момента появления Бизнес-радио и Супер-радио в Первой столице периодически их слушаю на предмет чего-то нового и думаю- у них закон о квотах какой-то свой  
  •  

Michael_15

Цитата: "Lawyer" post=9234я вот с момента появления Бизнес-радио и Супер-радио в Первой столице периодически их слушаю на предмет чего-то нового и думаю- у них закон о квотах какой-то свой

Плей-лист Супера останні 2 тижні крутить накатаний, тестовий плей-лист, жодних змін  
  •  

admin

Цитата: "Michael_15" post=9232
Цитата: "admin" post=9228я образно
ну или там 5%, что много укр джаза? (а то я както не интересовался)
Джазу в нас насправді багатою Набагато більше буде ніж попмузики. Наші джазові бенди і сольні музиканти по цілому світу катаються:)
вибачаюсь, не знав

зроби 5% reggae  
  •  

Lawyer

Ладно, отбросим Супер как еще не работающую полноценно станцию. Но Бизнес? Мне лично формат нравится, но закон нарушается  
  •