ТРМ у Кривому Розі та Жовтих Водах

Автор MAX, Березень 06, 2011, 18:23:12

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Дякую, в vlc теж працює.
Вони підняли також потік шансону із Павлограда - подивимось як там інді радіо виходить.
  •  

kram2000

Переможець конкурсу:
Кривий Ріг - Радіо Кривбас
  •  
    Подякували за цей пост: admin

vital-fm

Щось я не розумію, армію дозволили брати в ретрансляцію тільки з останього регіонального конкурсу, а цей був на місцеве з суспільним. За його умовами в ретрансляцію мали б брати тільки культуру.
Скоріш за все може вийти, як в Буську, говорили одне - вийшло інше, тим паче обсяги ретрансляції там мінімальні, для галочки я б сказав.
  •  

Влад

А що вийшло у Буську? Якось пропустив..
  •  

vital-fm

Там заявляли про 23 години ретрансляції, поки що її немає - йде повністю місцевий ефір, що і не є порушенням.
  •  

Влад

  •  

vital-fm

Конкурсними умовами ретрансляція армії фм не була передбачена.
Армію додали тільки на грудневому конкурсі, до цього ні, і зміни в оголошення конкурсу на 102,3 не вносили.
  •  

admin

#142
ЦитатаПривет, Влад! Вчера проезжал по улице  Днепропетровское шоссе 30, мимо ТАВРовского РПЦ. Вопреки моим предположениям и ожиданиям того, что передатчик "Рокс" (104,3 МГц) "дует" в отдельную передающую антенну, всё оказалось не так, точнее, не совсем так. На мачте РПЦ, как и ранее, установлено всего 2-е передающие антенны. 1-я антенна - состоит из 6-ти полуволновых вертикально-расположенных диполей, а 2-я антенна - состоит из 6-ти  антенн для элипсоидной (круговой) поляризации. Из чего делаю вывод, исходя из передающих антенн, уровней принимаемых сигналов и частот вещания, что на одну из этих антенн действительно включён только один маломощный передатчик - "Рокс" (104.3 МГц), отсюда и хороший приём этой станции несмотря на малую мощность (0,2 кВт). А на вторую антенну работают, скорее всего, по схеме "двойной мост" сразу четыре 1-но кВт-ных передатчика - "Релакс" (104,7 МГц) + "Русское" (105,9 МГц) + "Хит-ФМ" (106,9 МГц) + "НВ" (107,4 МГц). Принимая во внимание тот факт, что "Релакс" принимается, на большом расстоянии от РПЦ (около 30 км), лучше (уровень сигнала более сильный), чем у "Русского", "Хит-ФМ" и "НВ", можно сделать предположение, что передатчики "Русского", "Хит-ФМ" и "НВ" сначала подключены через мост сложения типа "Звезда", а затем с выхода этого моста сигнал подаётся на широкополосный вход "двойного моста". А  на узкополосный вход этого же моста подаётся сигнал передатчика "Релакс". И только после окончательного сложения на "двойном мосте" сигналы со всех 4-х передатчиков подаются по фидеру на передающую антенну. А поскольку сигналы с передатчиков "Русского", "Хит-ФМ" и "НВ" проходят по факту сразу через два моста сложения, то и сигнал ослабляется намного сильнее, чем сигнал с передатчика "Релакс". Думаю, что именно таким методом каскадирования мостов сложения у ТАВРа в Кривом Роге сейчас всё и скоммутировано. Можешь эту инфу поместить на сайт в соответствующую ветку форума - "Телерадиовещание в Кривом Роге и Жёлтых Водах".
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

maximusone

Шановні жовтоводці!

Повідомляємо важливу новину - телерадіокомпанія «Степ» з 1 травня 2019 року призупиняє свою діяльність. Таке рішення було прийняте керівництвом.

Аби попередити розповсюдження чуток, зауважимо наступне:

По-перше: телерадіокомпанія «Степ» має ліцензію на здійснення аналогового мовлення до 2023 року.

По-друге: ми маємо можливість перейти на цифрове мовлення. З боку офіційних установ не створюється жодних перешкод щодо переходу телерадіокомпанії «Степ» на «цифру».

По-третє: рішення про призупинення діяльності було прийняте на рівні керівництва компанії цілком свідомо, без будь-якого впливу з боку сторонніх осіб.
Висловлюємо щиру вдячність глядачам, які протягом 25-річної роботи ТРК «Степ» уважно слідкували за новинами, переглядали тематичні програми, замовляли вітання для рідних, зверталися до студії із пропозиціями та ідеями для репортажів.

Дякуємо міській владі, керівникам комунальних підприємств, діловим партнерам із якими нас пов'язує багаторічна плідна співпраця.

Спасибі щирим друзям нашого творчого колективу.

Окрема подяка кожному, хто працював у телерадіокомпанії «Степ» і зробив свій внесок у її розбудову цікавими інтерв'ю, яскравими зйомками, принциповими розслідуваннями, змістовними фільмами, незабутніми авторськими програмами, професійним вирішенням технічних питань.

«Не варто боятися змін. Найчастіше вони трапляються саме в той момент, коли необхідні». Таку думку висловив древній китайський мислитель та філософ Конфуцій. Погодимся з ним.

Дякуємо за увагу!
  •  

BanderaTV

Підтверджую, що на місці Степ/КРТ на 32 ТВК зараз порожньо
  •  

BanderaTV

Я думаю, що і ретрансляції КРТ - не буде у відповідний час.
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

#147

Дивно в ефірі нічого не чути, а онлайн-трансляція вже є.
  •  

admin

#148
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Вересень 02, 2019, 20:19:19
Є і на ютубі
Але жодної конкретики з виходу в ефір, у цьому відео немає.
  •