ТРМ у Кривому Розі та Жовтих Водах

Автор MAX, Березень 06, 2011, 18:23:12

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

0-0-0-0

  •  
    Подякували за цей пост: admin

0-0-0-0

#347
У КР повністю припинено радіомовлення.
За Т2 не знаю, але Рудана не мовить точно.
  •  

0-0-0-0

Станом на зараз мовлять 102.3, 104.3, 105.2, 106.9 та 107.4.
На всіх інших - тиша.
  •  

0-0-0-0

Теле- та радіомовлення повністю відновлено!
Тільки поки не було врізок Криворіжжя на 90.4.
  •  

BanderaTV

#350
До речі, найбільш дальнобійною станцією виявився Люкс на 91,6. Він більш-менш тримався 55 км. від телевежі в напрямку Дніпра.
  •  

игорь88

У меня есть прием на 91.6 на расстоянии примерно 115км. Ловит слабо даже без тропо. В доме на телескоп в резонансе можно вытянуть разборчивый прием. 103.6 тоже частота хорошая, но идет на порядок слабее. В городе есть место где 103.6 вылезает на хороший прием.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

0-0-0-0

#352
Цитата з брифінгу начальника ВА Кривого Рогу Олександра Вілкула за 1 грудня та 4 грудня:
ЦитатаЗв'язок та інформування. У цьому питанні, коли все  відключилося, були очевидні недоробки. Прийнято рішення, що дві радіостанції Місто (Город) ФМ – частота 105,2 МГц і Радіо Кривбас - 102,3 МГц, обладнані генераторами - вони будуть вести мовлення навіть за повного і тривалого блекауту і через них ми будемо вас інформувати.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  

0-0-0-0

Я навіть більше скажу - після нещодавнього блекауту УРи у Кривому Розі відновилися в останню чергу. Спочатку були оці двоє, а через деякий час - Хіт, Рокс і НВ.
  •  

0-0-0-0

З останнього блекауту немає мовлення УР-Криворіжжя.
На 90.4 транслюється чистий УР-1.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

0-0-0-0

Під "останнім блекаутом" я мав на увазі 23 листопада.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

BanderaTV

Через тривале вимкнення світла у Жовтих Водах потухла єдина радіостанція на 88,9. Петрове, Кривий Ріг та Олександрія працюють.
  •  

BanderaTV

Світло з'явилося. Мовлення відновлено.
  •  

BanderaTV

Знову вежа підпала під вимкнення. Т2 та радіо лежить.
  •