Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

 Ніяк не міг згадати назву пісні, за акордами якої створювали рекламні джингли. Та сьогодні десь півгодини тому прозвучала в їх ефірі відповідь - пісня Smooth від Santana.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Цитата: kram2000 від Січень 01, 2022, 01:13:08
Після півночі було чутно на Ретро ФМ західну музику.
З 1-ої години ночі - лише україномовна. Мовлення відбувається без реклами алкогольних виробів.
Вітаю. Ти вперше слухав Ретро після 1-ї ночі (там завжди не було реклами)
#наташанемішай
  •  

kram2000

У 2-ій годині ночі на Ретро ФМ розпочали "Ранковий експрес" :dash: :dash:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Цитата: Ігор від Січень 01, 2022, 00:53:43
Хотів записати перехід, але слухав на городі телефоном через шум. Після привітання президента прозучав джингл "Ретро ФМ" і пішла грати класична композиція. Такий перехід мені сподобався.
В мене є останні 20 хвилин і початок нового року, якщо хочете можу скинути для ваших реконструкцій.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

На Ретро ФМ знов рекламують radio911@ukr.net для зворотнього зв'язку щодо якості радіосигналу

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Зараз на Ретро ФМ йде випуск свіжих новин.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

#366
Слухаю онлайн Ретро - справді іноді звучить ролик "пишіть на radio911@ukr.net в разі поганого прийому", також є новини і є DTMF-мітки (приблизно о 18:50 була, але можливо, тільки на вхід, бо на вихід не чув), але київської реклами більше немає - після мітки дають пісню.
  •  

kram2000

Вчора зранку, під час моніторингу, я ще чув один ролик місцевої краматорської реклами. З тих пір її не вмикали.
  •  

kotenko.

Щойно і черкаська реклама була. А шо, РА треба ж свій бюджет на цей рік вже виконувати, прийде Перець - відкривашку і закривашку змінять.
#наташанемішай
  •  

kram2000

#369
На Ретро ФМ тепер блоки з місцевою рекламою лунають лише один раз на годину (і то в деяких містах, як Краматорськ, її вже нема).

А ні, є рекламні блоки на 10-ій хвилині кожної (?) години
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

Ретро ФМ припинило мовлення у Шостці. Чекаємо запуску Культури.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

kram2000

А що в інших містах з вимкненням Ретро ФМ? В Краматорську поки що грає.

kram2000

#372
В Сумах теж відсутнє мовлення Ретро ФМ.

kotenko.

В Черкасах вже немає.
#наташанемішай

Ігор

У БЦ ще мовить