Останні повідомлення

#1
Дніпропетровська обл. / Re: ТРМ в Дніпропетровській об...
Останній допис від игорь88 - Сьогодні в 01:01:11
Цитата: Evgeniy від Травень 24, 2024, 20:45:51А что, с новой трубы только 101,5? Я заметил, что сигнал изменился одновременно ещё и на 92,9. Они теперь в Запорожье слышны слабее всех и из таблицы их нужно удалить.
Я об изменении качества приема этих двух частот писал еще в ноябре прошлого года. Были проблемные чамтоты и в один момент существенно прибавили, ну а у вас просело..
#2
Зі всім згідний. От сонце цілком можлива ваша теорія бо той мх 7 скажімо на старих тюнерах прописується там собі в кінці списку 800тою нумерацією і ніхто його там не шукає + в людей у більшості дециметрові антени нажаль. В мене у самого той мх7 у Здолбунові на неї приймається на рівні 42 відсотків тоді як зеонбуд 65-80. І ставити метрову антену коли ловиться і на дециметрову хай і на 40 відсотків і ще й з таким набором каналів я думаю сенсу немає. А ще каша знову у списку каналів, купа марафонів, достатньо таблиць рамок. На тюнерах на яких немає можливості самостійно переміщувати канали як хочеться то проблема

А Live нам не треба бачучи який вони контент поширюють у інтернеті. Помойму вони вирішили взяти шлях на маніпуляції через інші канали звязку.

Ще є так тв який у т2 поки мовить марафоном а на всіх ресурсах поміняв логотип UWN на так тб) у єдиний марафон так як з суспільним їм не проканає тому прийдеться якось... Хочаа у сітці мовлення в них стало якось дуже багато фільмів а прямоефірне мовлення якось скоротилося
#3
Київ (місто) / Re: ТРМ у Києві
Останній допис від TV-Ukr - Травень 25, 2024, 23:25:43
Вчора пройшов вже тиждень, як я знаходжусь в Києві, і схоже, що за цей час я пропустив багато проходжень. Не стільки через те, що в Києві є багато місцевого мовлення, скільки через щільну забудову. З цієї ж причини не приймаються станції і з найближчих міст, хоча ще 13 років тому можна було приймати УР-1 з Андріїівки на Академмістечку, а також не Теремках, де ще приймалось РадіоНет з БЦ. Я ж це не перевіряв, бо навряд чи прийняв би, натомість у липні 2023 року перевіряв прийом Бориспіль FM у Дарницькому районі на п'ятому поверсі. Напрям вікон був у сторону Борисполя, але прямої видимості майже не було, і жодного натяку на прийом я не почув.

Травень 25, 2024, 23:30:47
Натомість продовжую робити записи радіостанцій вже з київського ефіру, і записую переважно ті станції, у яких ефір не співпадає на 100% з онлайн-мовленням (Люкс, Максимум, Ностальжі, Перець), а також Просто Радіо, яке не має онлайн-мовлення, але його ефір відрізняється від одеського, і схожий на Армію FM.
#4
Дивно, що LIVE цього разу не став подаватися.
Змінили б концепт під Т2, прибравши суто інформаційне мовлення, й може б вибороли собі місце.

Також вражає наполегливість луцького Конкурент-TV :y32b4:

Цитата: DrewUA від Травень 25, 2024, 20:29:32телемагазинів в загальній цифрі не буде, дивлячись на те як НацРада наполегливо обґрунтовувала що їм не місце в загальному Т2 ще коли був конкурс на MX-7.
Вони наче казали, що їм не місце саме в державному мультиплексі. А для мовлення у Зеонбуді - може й погодять.
#5
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06Питання відкрите. Нашо ще одне місце сонцю.?Хочуть ще один канал? Чи хочуть працювати через зеонбуд?
Одна з теорій може бути що Сонце заміряло показники рейтингу у метровому MX-7. І вони їх не порадували маючи при мовленні у Зеонбуді рейтинг більше 1% частки (що для них є хорошим результатом).
Тому можливо будуть намагатися взяти ліцензію у Зеонбуді, анулювавши згодом ліцензію у MX-7.
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06Новий канал від своєї товки тож хоче ще один канал запустити?
ICTV Серіал?
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06Оце тб? Це теж старлайти. Шо вони задумали. М2?
Як варіант М2
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06Віжн 1+1.1+1 Україна сказав би але не знаю 😅 шо мішає просто подати заяви на зміну мх?
Не все так просто дивлячись що MX-1 має більше охоплення з поміж всіх. А дозволяти зменшити маратон ще на один канал у цьому MX я думаю не погодяться, тому Плюси можливо вирішили йти іншим шляхом (якщо не запустити ще якийсь телеканал-пустишку)
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06Прямий і 5й вирішили спробувати удачу на мою думку. Бо яка у нас нацрада зараз всі знають
Сумніваюсь що їх пропустять, посилаючись на те що вони і так мають ліцензії в Т2, хоч і під Радою поки що
Цитата: velychko.op від Травень 25, 2024, 18:45:06І і телемагазини я б найменше би хотів бачити у т2
Та можна з впевненістю сказати що вони в прольоті, телемагазинів в загальній цифрі не буде, дивлячись на те як НацРада наполегливо обґрунтовувала що їм не місце в загальному Т2 ще коли був конкурс на MX-7.

Взагалі виходить так що конкурс реально можуть виграти: Віжн 1+1, Хмарочос, Новий канал та Солар Медіа (Сонце).
#6
Сонце було в MX-5, зараз в MX-7.
НК, 1+1У, ОЦЕ може хочуть повище позиції.
5, Прямий - як пощастить.
#7
Київська обл. / Re: ТРМ в Київській області
Останній допис від AM/FM DX - Травень 25, 2024, 20:08:19
Цитата: DRV9911 від Травень 25, 2024, 09:52:01Я его в Чернигове принимаю на свой TEF 6686, а значит предполагаю, что 102.6 из Гомеля должна приниматься в Славутиче. 
На рівні присутності, ледве чути, якби було у горизонтальній поляризації, то простіше було б прийняти. Приймач: Retekess V115, телескоп. антена (40 см). Спробую згодом на розкладушку Samsung GT-C3592 прийняти, вона теж добре FM ловить, і антена довша, 1.6 м (навушники).
#8
Аналогове та цифрове радіо / Re: Короткі хвилі
Останній допис від jur_fm - Травень 25, 2024, 19:24:43
Луна надії з Південної Кореї на 49 м:

#9
Питання відкрите. Нашо ще одне місце сонцю.?Хочуть ще один канал? Чи хочуть працювати через зеонбуд?
Новий канал від своєї товки тож хоче ще один канал запустити?
Оце тб? Це теж старлайти. Шо вони задумали. М2?
Віжн 1+1.1+1 Україна сказав би але не знаю 😅 шо мішає просто подати заяви на зміну мх?
Чи перейдуть у мх 1 а на тому місці марафон пустять.
Прямий і 5й вирішили спробувати удачу на мою думку. Бо яка у нас нацрада зараз всі знають
І і телемагазини я б найменше би хотів бачити у т2
#10
Солар медіа подалась на конкурс мабуть хочуть перейти з MX 7 в інший мультиплекс