Останні повідомлення

#1
Полтавська обл. / Re: ТРМ у Полтавській області
Останній допис від admin - Сьогодні в 17:49:42
ось, сторінка ГОКу
https://ukrtvr.org/trk/945
#2
Запорізька обл. / Re: Мелітополь
Останній допис від Олег Перепелятник - Сьогодні в 17:35:07
Я проживаючі у селі Терпіння (Мелітопольського району), на саморобну антенну типу діполь, з підсілювачем сигналу типу SWA 3501, приймаю усі радіостанції Запоріжжя (115 км) на постійній основі, та інколи приймаю радіостанції Дніпра, та навіть Кривого рогу!, на автомобільну магнітолу "Panasonic cq-c3300n"
#3
Полтавська обл. / Re: ТРМ у Полтавській області
Останній допис від admin - Сьогодні в 17:32:30
Аналогове ефірне мовлення

На даний час на території Полтавської області в аналоговому форматі працюють лише радіокомпанії. У зв'язку із введенням в Україні військового стану, розвиток інфраструктури ефірного радіомовлення сповільнився, проте слід підкреслити, що всі місцеві радіокомпанії не припинили своє мовлення, а продовжили інформувати своїх слухачів навіть в таких складних умовах.


Подальший розвиток цифрового ефірного мовлення

У зв'язку з нападом ворога, з метою забезпечення об'єктивного та оперативного інформування населення місцевими та регіональними мовниками, у лютому 2022 року Національна рада дозволила місцевим компаніям розпочати мовлення в місцевому мультиплексі МХ-5 (на вільних місцях) на час воєнного стану:
• ПП «ТРК ПіТіВі» - Полтава, Іскрівка, Кобеляки, Красногорівка, Переліски;
• ТОВ ТРК «ІРТ-Полтава» (канал Місто+) - Красногорівка, Кременчук.

На жаль, ТОВ Студія "Місто" (логотип «Ц Центральний») через брак коштів припинила своє мовлення на всій території області на невизначений термін.
Компанія ТОВ «ТРК «ІРТ-Полтава» розпочала цифрове телемовлення у м. Кременчуці 10 січня, а у м. Карлівці – 26 грудня 2022 року згідно з минулорічним конкурсом. Компанія ПП «ТРК ПіТіВі» розпочала мовлення у м. Кременчуці 14 грудня 2021 року; компанія ТОВ «ТРК «ГОК» - із 1 листопада 2022 року.


Ефірне мовлення після відключення електропостачання працювало на вежах у м. м. Полтава, Кременчук, Гадяч, Гребінка, с. с. Красногорівка (Миргородський район), Іскрівка (Полтавський район). Інші вежі не працювали через відсутність генераторів або пального. Низка об'єктів КРРТ законсервовані через відсутність мовлення тривалий час.
#4
Київська обл. / Re: ТРМ в Київській області
Останній допис від Ігор - Сьогодні в 15:12:19
Цитата: admin від Лютий 03, 2023, 17:19:07хтось може підтвердити?
слухав їх вчора пізно ввечері то було власне мовлення
#5
Цитата: fediv від Січень 29, 2023, 20:40:36Якщо антена "ріжки" чи "ріжки і коло" підійде, то можна також попробувати антену "великий цвях". Ні, я песимістично оцінюю такі нещасні антени, треба хоч простеньку, але вузьконаправлену. Це ж метрові хвилі, будуть відбиватись від чого завгодно.
Я коли дочекаюся мовлення пограюся і з цвяхами і ріжками і з різними антенами, але підключу до прибора. У мене пряма видимість на вежу з якої планується мовлення, то буду моніторити.
#6
Як мінімум другий день на каналі Рада низький бітрейт, картинка квадратить і сипеться. Мовлення ще в Full HD.
#7
Сумська обл. / Re: Тростянець
Останній допис від admin - Сьогодні в 12:39:02
#8
Сумська обл. / Re: ТРМ в Сумській області
Останній допис від admin - Сьогодні в 12:37:06
Конотоп
#9
Аналогове та цифрове радіо / Re: Короткі хвилі
Останній допис від jur_fm - Сьогодні в 10:15:06
Радіо Фуерса де Пас з Колумбії на 4940 кГц:

#10
Запорізька обл. / Re: ТРМ в Запорізькій області
Останній допис від admin - Сьогодні в 09:00:57
Питання інформаційної безпеки є особливо актуальним на території Запорізької області. На жаль, станом на цей час більша частина Запорізької області є тимчасово окупованою військами Російської Федерації, внаслідок чого, було припинено українське ефірне телерадіомовлення в містах: Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Токмак, Більмак, Дніпрорудне, Енергодар, Пологи та смт Веселе.  Ефірне мовлення залишилось лише у м. Запоріжжя та с. Новомиколаївка Пологівського району Запорізької області (перенесено з м. Оріхів у зв'язку з пошкодженням технічної будівлі РТС, внаслідок ведення бойових дій). Крім того, окупанти, за допомогою захоплених передавачів, розпочали трансляцію своєї пропаганди в телерадіоефірі Запорізької області.
Протягом звітного періоду з початку військової агресії ворог регулярно завдає ракетні удари по м. Запоріжжя та його передмістю. Під час ракетних обстрілів пошкоджень зазнали і об'єкти телерадіомовлення. Вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та двері будівель АТ «НСТУ», ТОВ «Медіагруп Алекс.юа» та Концерну РРТ. Крім того, ворожими обстрілами було знищено головну станцію ТОВ «ЮНЕТКО» в м. Гуляйполе Запорізької області. Також вибуховою хвилею було пошкоджено вікна в приміщенні офісу представника Національної ради у Запорізькій області.

Станом на грудень 2022 року в Запорізькій області здійснюють телевізійне мовлення 2 регіональні телекомпанії (ТОВ «Медіагруп Алекс.юа», логотип: «ALEX.UА» та філія АТ «НСТУ» «Запорізька регіональна дирекція», логотип: «Суспільне Запоріжжя»), 3 телекомпаній місцевого мовлення (КП «Муніципальна телевізійна мережа», логотип: «МТМ», «ДП «ТРК «НБМ-Запоріжжя» ПІІ у формі ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ» логотип: «НБМ Запоріжжя» та ТОВ «ТРК «АЛЕКС» логотип: велика літера «А» у нижньому лівому куті екрану).

Радіомовлення у Запорізькій області продовжують здійснювати 7 регіональних та місцевих радіостанцій: ТОВ «Радіостанція «Великий Луг»  (позивні: «Максимум ФМ», мовлення – 101,8 МГц м. Запоріжжя), ДП «ТРК «Класик» ТОВ «РС «Великий Луг» (позивні: «Люкс ФМ FM», мовлення –102,2 МГц м. Запоріжжя), ТОВ «Ностальжі» (позивні: «Мелодія FM», мовлення – 107,5 МГц м. Запоріжжя), ТОВ «Радіокомпанія Ностальжі» (позивні: «Kiss FM», мовлення - 103,1 МГц м. Запоріжжя), ТОВ «Телерадіокомпанія «Контакт» (позивні: «Радіо Шансон», мовлення - 104,5 МГц м. Запоріжжя),  ТОВ «ТРК «Місто ФМ» (позивні: «Радіо РОКС – Україна», мовлення – 100,8 МГц м. Запоріжжя), ТОВ «ТРК «Алекс ТВ» (позивні: «Power FM», мовлення – 105,1МГц м. Запоріжжя).

Лідером серед регіональних та місцевих телеканалів є ТОВ «МЕДІАГРУП АЛЕКС.ЮА» (логотип: «ALEX.UА»). «ALEX.UA» - найвідоміша з недержавних телекомпаній в Запорізькому регіоні, найбільший виробник авторських програм з 30-річною історією, який позиціонує себе як сімейний телеканал. Діяльність телеканалу спрямована на створення соціально значущого телевізійного контенту, своєчасне інформування, реальну допомогу і правовий захист. З початку війни телеканал у щоденних випусках новин надає глядачам об'єктивну та правдиву інформацію про події, які відбуваються як в обласному центрі, так і в окупованих містах Запорізької області. У травні 2022 року в наслідок ворожої атаки вибуховою хвилею було пошкоджено 39 вікон будівлі телекомпанії, зокрема вікна в приміщенні студії телеканалу. Не зважаючи на це, «ALEX.UA» продовжує готувати та видавати в ефір випуски новин та інші соціально важливі програми. Контент телеканалу, на час воєнного стану, складається з власних програм та ретрансляції телемарафону «Єдині новини».  Мовлення телеканалу «ALEX.UA» здійснюється в МХ-5 цифрового ефірного телебачення DVB-T2. У зв'язку із тимчасовою окупацією частини Запорізької області, «ALEX.UA» продовжує мовити лише в м. Запоріжжя та с. Новомиколаївка Запорізької області.
ТОВ «ТРК «Алекс» (логотип: «велика літера «А» у нижньому лівому куті екрану») - єдиний телемовник, який продовжує мовлення в аналоговому ефірі м. Запоріжжя.

На жаль, станом на цей час більша частина Запорізької області є тимчасово окупованою військами Російської Федерації, внаслідок чого, були захоплені об'єкти КРРТ та передавачі, що належать українським мовникам та ТОВ «Зеонбуд». КП «Телерадіокомпанія «МЕЛІТОПОЛЬ» (логотип: «TVM», мовлення м. Мелітополь), ТОВ «Телерадіокомпанія «МТВ-плюс» (логотип:  «МТВплюс», мовлення м. Мелітополь), КП «Бердянська міська телекомпанія «ТБ-Бердянськ» Бердянської міської ради (логотип: стилізована буква «Б», мовлення м. Бердянськ), ТОВ «Телерадіокомпанія «ЮГ» (логотип: «ЮГ», мовлення м. Приморськ) та ТОВ «ТРК «Енергодарські телевізійні системи» (логотип: «ЕнТС», кабельне мовлення м. Енергодар) у зв'язку із захопленням, припинили свою роботу.
ТОВ «Телерадіокомпанія «АЛЕКС ТВ» (логотип: «Уніан.Запоріжжя», мовлення в місцевому цифровому мультиплексі м. Запоріжжя) також припинила мовлення на час воєнного стану. На жаль, у 2022 році ТОВ «ЗАПОРІЗЬКА НЕЗАЛЕЖНА ТРК «ТВ-5», м. Запоріжжя, звернулося до Національної ради з клопотанням щодо анулювання ліцензій на мовлення. Національна рада рішенням № 492 від 21.07.2022 задовольнила зазначене клопотання.

У квітні 2022 року надійшла інформація щодо прийому цифрового ефірного телевізійного сигналу пропаганди в Запорізькому районі Запорізької області. Після перевірки інформації було з'ясовано, що зазначені сигнали транслюються з м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області та є можливість їхнього прийому і у м.Запоріжжя. Представником Національної ради у Запорізькій області було ініційовано проведення термінової наради за участю голови Запорізької ОВА щодо необхідності вжиття заходів з метою недопущення розповсюдження телеканалів РФ. На нараді представником Національної ради було надано пропозицію щодо блокування прийому телевізійних програм РФ електронними засобами Запорізької філії КРРТ. Зазначену пропозицію було успішно реалізовано та заблоковано у м. Запоріжжя та в Запорізькому районі Запорізької області прийом програм агресора (Первый канал, Россия1, Россия24, Россия К, НТВ, Пятый канал, Матч та Карусель).
Також моніторингом радіоефіру щодо наявності мовлення телевізійних каналів та радіостанцій РФ в м. Запоріжжя було зафіксовано прийом сигналу радіостанції РФ «Авторадио» на частоті 99,1 МГц (мовлення відбувається з м. Дніпрорудне Запорізької області). Інформацію було надано до правоохоронних органів для реагування.


На жаль, у м. Мелітополь та м. Бердянськ розпочали мовлення телевізійні та радіоканали місцевих колабораціоністів, а саме: «ЗаТВ», «Зарадіо та «ТРК «Свободный Бердянск». Зазначені компанії працюють без ліцензій, до того ж, «ЗаТВ» та «Зарадіо» позиціонують себе як обласне телебачення та обласне радіомовлення Запорізької області.