Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

Наземне ефірне мовлення => Цифрове телебачення (DVB-T2) та обговорення телеканалів що мовлять у цифрі. => Тема розпочата: GMB від Жовтень 15, 2013, 12:53:30

Назва: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 15, 2013, 12:53:30
Народний депутат Микола Княжицький створює власний телеканал, який має вийти в ефір уже в листопаді. Про це він повідомив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV 14 жовтня.

Як розповів пан Княжицький «Телекритиці», це буде інформаційний телеканал «Новини TV». Засновниками ТОВ «Новини ТВ» є дружина пана Княжицького Лариса Княжицька (99% компанії) та екс-головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко (1%), який буде головним редактором телеканалу.

Кілька тижнів тому ТОВ «Новини ТВ» подало заяву на отримання супутникової ліцензії до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. «Мені цікаво цим займатися», - пояснив пан Княжицький, чому він вирішив створювати телеканал.

Зі слів пана Княжицького, він створює «Новини TV» за власні кошти, які є невеликими, і веде переговори про кредитування. «Я створюю канал у приміщенні, яке приватизував ще у 2003 році. Обладнання вже закупили. Ми розробили технологію, яка дозволяє мати корпункти по всій Україні і виходити в прямий ефір», - каже депутат.

Контент каналу складатимуть новини й авторські програми відомих особистостей, яким довіряє аудиторія. «Новини TV» планує мовити цілодобово, власне мовлення триватиме із 7:00 до 23:00. «Ми думаємо, чи давати повтори вночі, чи оригінальну документалістику», - каже пан Княжицький.

Телеканал мовитиме не лише на супутнику, а й в інтернеті - на власному сайті та на власному каналі на YouTube, з яким зараз укладається угода. На сайті та в ефірі планується пряма трансляція, на YouTube - найкращі ведучі та найкращі сюжети.

«Я вірю, що якщо робити сучасне телебачення, способи доставки не так важливі, тому ми будемо використовувати все - і супутник, й інтернет. Наше завдання - дійти до максимальної кількості людей. 25% населення нашої країни приймають ТБ через супутник, і це не ті люди, які дивляться ТБ через інтернет, не мешканці великих міст. Якщо будуть проводитися конкурси на ефірні цифрові ліцензії, теж будемо брати участь. Але на цифрову ліцензію в мене грошей немає, якщо будемо її отримувати, шукатиму партнера», - розповідає пан Княжицький.

Загалом на каналі працюватиме 100 осіб, зараз у команді пана Княжицького - близько 10 людей. Генеральним директором каналу буде Катерина Єрмолович (директор з виробництва каналу ТВі). Однак у заявці на ліцензію поки що вказана інша людина. Заступником головного редактора «Новини TV» буде польський журналіст Міхал Бронятовський. «У нас буде багато цікавих і відомих облич», - обіцяє народний депутат.

«На цьому каналі буде вести програми в тому числі Віталій Портников, - заявив в ефірі «Свободи слова» пан Княжицький. - Я буду запрошувати туди тих журналістів, з якими ми разом працювали на ТВі, і Мустафу Найєма теж. Я дуже сподіваюся, що ми повернемо ту хорошу сильну команду і доведемо, що в Україні може бути сильне незалежне європейське телебачення. З листопада виходимо в ефір» (на відео пан Княжицький розповідає про канал з 11:30).
Микола Княжицький на Свободі Слова 14.10.2013 (http://www.youtube.com/watch?v=z-Lex-WIblc#)
http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-15/86714 (http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-15/86714)

P. S. Так много каналов перед выборами запускается, прям аж страшно
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Жовтень 15, 2013, 16:21:22
tvi info, чи як воно там, видно вже загнулось.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sohok від Жовтень 15, 2013, 17:06:18
Скільки це вже буде у нас новиних каналів
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 15, 2013, 18:57:43
"Ох уж эти сказочки! Ох уж эти сказочники!" (с)  :hi:  То бишь сначала внёс смуту в коллектив ТBі, развалил, а теперь думает, что НАЙЕМник  :-) к нему пойдёт (с какого чуда? Тот буквально за месяц до запуска своего собственного Интернет-телеканала)... И ГДЕ ЭТО (не считать же депутатскую зарплату достаточной для подобного капиталовложения?)  бывший руководитель вроде бы убыточного телеканала наскрёб, по каким сусекам деньги на запуск УЖЕ  в ноябре ??? Ах, ну да, простите, забыл -- порно после полуночи и "Поддерживаете ли Bы оППозицию и ТBі?", Если "Да" -- звоните, если "Нет" --  тоже звоните... "Не поддерживаете ни один из вариантов"?! Да чёрт побери, тоже позвоните -- с вас не убудет :-), а нам сгодится :laugh: И кто с ним захочет иметь дело с ПОРЯДОЧНЫХ людей и ведущих после того, что было (кроме поляков, которые в стороне от телескандала с ТBі) ?  Разве что Портников   бабло

Цитувати
Скільки це вже буде у нас новиннєвих каналів
sohok, так завжди: якщо хтось береться за щось оригінальне, нерозроблене, то іншій особі, з відсутністю фантазії та совісти,  треба спрофанувати ідею, повторивши іі неодноразово, але у власному "виконанні"...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: володимир від Жовтень 16, 2013, 00:02:36
http://www.ogo.ua/articles/view/2013-10-15/43879.html (http://www.ogo.ua/articles/view/2013-10-15/43879.html)
Власники каналу розробили технологію, яка дозволяє мати корпункти по всій Україні і виходити в прямий ефір.

Отже, можна очікувати, що незабаром на каналі «Новини TV» з’являться і рівненські новини. :blush:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 16, 2013, 02:40:03
Судячи з того, що ні слова конкретики, схоже більше на банальну проплачену рекламу без відповідної позначки. Яка там технологія може бути? Мобільний зв'язок, як планує 112-Україна? Була раніше цікава технологія -- пересувні мобільні ТБ-станції, так зване Bуличне ТБ, котре при Кучмі використовували для прямого включення з міст, щоб царЬ-батюшка могли поспілкуватись з народом, але сумніваюсь, що та система лишилась. Хоча якщо пригадати, що техніка Громадського радіо Олександра Кривенка стільки років перебувала на балансі невідомої рівненської ГО -- чим чорт не жартує, усе може бути й Княжицький міг "відкопати" іі...
П.М. О, так, забув про Денисенка. Але на фоні Княжицького й він сприймається не надто добре...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 16, 2013, 02:41:41
Цікаве припущення у Катерини Щербаченко (автора на сайті ОГО) і головне цілком логічне - якщо по всій Україні, то можливо і в Рівному, що відкриють. Мене більше зацікавила розробка на каналі, який ще й в ефір не вийшов. Що такого революційного в способі доставки сигналу від корпункту в студію придумали на Новини ТV. Невже зв’язок буде здійснюватися через супутник?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Жовтень 16, 2013, 08:31:49
а що супутник ніхто не використовує?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: володимир від Жовтень 16, 2013, 08:44:22
Дійсно, в свій час "вуличне телебачення" використовувало супутник, але це була інша технологія формування контенту. Використання супутника корпунктом зробить "новини" золотими  :neutral: а Княжицький вже сказав, що грошей у нього не густо. Одне зрозуміло, якщо цей матеріал друкує ""ОГО" то в корпункт по Рівному та області "милиться" "РІВНЕ 1".
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 16, 2013, 11:24:14
а що супутник ніхто не використовує?
:oops: Забув смайлик поставити.
Використання супутника корпунктом зробить "новини" золотими  :neutral: а Княжицький вже сказав, що грошей у нього не густо.
Ну якщо так - то можуть через Skype зв’язуватися. Дешево і сердито  :wink:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 16, 2013, 18:21:43
Цього мудака Княжицького ... десь далеко тре заслати
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: дрон від Жовтень 16, 2013, 18:26:40
можуть через Skype зв’язуватися. Дешево і сердито  :wink:
Принаймні Скайпом на ТВі при Княжицькому користувалися коли було потрібно оперативно з інтерв'юером зв'язатися.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: cat від Жовтень 17, 2013, 11:59:28
Да собственно говоря хорошая вэб камера + хороший инет дадут неплохой результат по качеству для аналогового тв!
Если учесть - что нынче вижу операторов тв с бытовыми полупроф. фотокамерами, которыми снимают видео - то ничего удивительного в скайпе на тв и нет!
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Жовтень 18, 2013, 00:59:23
Как Княжицкий делает телевидение «на коленке». ФОТО
http://mediananny.com/novosti/2301684 (http://mediananny.com/novosti/2301684)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 18, 2013, 02:29:56
Ага, і знову назва каналу "немножечко по-дебильному" (с) написана, гидко дивитись на таких тупаків, що знущаються і над українською, і над англійською... :evil: Тьху :sick:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Жовтень 18, 2013, 17:54:04
А Ахметов не буде проти?
Ніби ж "Україна" збиралась запустити канал з такою назвою, хз яка там паперова  плутанина, але ми добре пам'ятаємо 24 інфо та спір з "24" з подальшою зміною назви.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 18, 2013, 20:42:14
та им бы Киноточку запустить... А то все откладывается запуск, да откладывается... Раньше о смене направления канала не говорилось, но а что выйдет в итоге - не известно...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 21, 2013, 12:08:22
Цитувати
Микола Княжицький
19 жовтня через кишеньковий пристрій
Вадим Денисенко і Катерина Єрмолович шукають ведучих на Новини ТВ. Канал інформаційний , так що ведучих потрібно багато. Але важливо, щоб вони розумілися на політичних, соціальних процесах і викликалу довіру у глядача. Друге навіть пріорітетніше. З глядачем потрібно вміти спілкуватися так, щоб ввечері йому хотілося почути вміло розказані історії. Колись я запропонував за такими критеріями вести Вікна своїй однокурсниці Олені Фроляк. І, як бачите ми з нею не помилилися. Якщо вам це цікаво, або ви можете когось порадити, порекомендувати з регіональних телекомпаній- пишіть до Вадима, Катерини або до мене. Я Їм передам. Термінової відповіді не гарантую, але раптом комусь поталанить знайти улюблену роботу. Прошу писати не лише номінантів, а й тих, хто готовий порадити. Мустафу Наєма не пропонувати, його таланти і так відомі:), а от когось, кого у Києві не знають можна рекомендувати.

Так что может у кого-то из вас есть местный любимый и одновременно яркий ведущий/ведущая и вы хотите, чтобы тот ещё ярче засиял на центральном телеуровне -- сообщайте о них мЫколе :hi: или Bадиму Денисенку или Катерине Ермолович, у них набор...

П.С. Ггг, быстрее Мыкола запустит свой созданный за скудные депутатские сбереженья канал, нежели некий олигарх 112-Україна... :neutral:

П.П.М. Електронка Княжицького для пропозицій: Mykolakn@yahoo.com    .
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: AlexFM від Жовтень 21, 2013, 15:50:01
Так что может у кого-то из вас есть местный любимый и одновременно яркий ведущий/ведущая и вы хотите, чтобы тот ещё ярче засиял на центральном телеуровне -- сообщайте о них мЫколе :hi: или Bадиму Денисенку или Катерине Ермолович, у них набор...

П.С. Ггг, быстрее Мыкола запустит свой созданный за скудные депутатские сбереженья канал, нежели некий олигарх 112-Україна... :neutral:

П.П.М. Електронка Княжицького для пропозицій: Mykolakn@yahoo.com    .


Супругу можна? А то парится на местном ОДТРК без перспектив за 1210 грн...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 21, 2013, 18:50:06
AlexFM, я не Княжицький :), запропонуватись можна будь-кому (хоча досвід, як я розумію, не зайвий), а там вже як пощастить... Bін наголос робить на тому, що потрібні навіть не стільки досвідчені, але " з добре підвішеним язиком", можливістю розворушити глядача і запам'ятатись (це для ведучих), бо має бути щось на зразок цілодобового (цілоденного) інформаційного марафону...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Жовтень 23, 2013, 12:32:28
Я як в воду дивився (http://www.telekritika.ua/rinok/2013-10-23/86944)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 25, 2013, 18:19:56
Ну що тут скажеш -- (перепрошую у присутніх) придурок той Микола: наче на слові "Новини" світ клином зійшовся, криза фантазії й через одну літеру у суд піде, бо у нього, бачте, латиницею, не кирилицею, а це ніби зовсім інша "планета"...
П.М. Ніби не можна узяти частку з "ТBі Інфо", наприклад, "Княжицький інфо" чи щось таке, думаю, тут копірайту бути не мае...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Жовтень 26, 2013, 11:16:44
Бют.tv.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sten від Жовтень 26, 2013, 13:26:21
Или могли бы назвать NTV - News TV
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 06, 2013, 13:06:40
АбаржаЦЦа!!! :laugh: "ЕспресоTV" :laugh: Наступним каналом мИколи буде "Капучінобачення" :laugh: :laugh: :laugh:
http://glavnoe.ua/news/n153793 (http://glavnoe.ua/news/n153793)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Листопад 06, 2013, 15:43:26
Та ну, це занадто тяжко ТБ лате.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 06, 2013, 15:56:32
Цитувати
На сегодняшний день
"ЕспресоTV" еще не
получил рецензию  на
вещание
— Нацсовет по
вопросам телевидения и
радиовещания перенес
рассмотрение вопроса о
предоставлении каналу
лицензии.
не зрозумів, ліцензію чи рецензію?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Листопад 06, 2013, 16:31:49
Рецензія нр - не давати ліцензію...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 20, 2013, 15:11:57
Нічого незвичного, усе йде за планом...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548214831938937&set=a.543988395694914.1073741828.542283352532085&type=1&theater (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=548214831938937&set=a.543988395694914.1073741828.542283352532085&type=1&theater)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 21, 2013, 17:20:32
Стали відомими параметри нового каналу на супутнику:
 
Цитувати
ASTRA-4A

12379МГц

поляризация - H-горизонтальная

символьная скорость 27500кСимв/с

FEC 3/4
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 22, 2013, 09:45:17
Из только что озвученого (exclusive :wink:) -- канал огласил время начала вещания. Итак, кто хочет испить чашку espreso производства Княжицкого, настраиваемся по указанным параметрам для спутника или заходим на www.espreso.tv (http://www.espreso.tv) 25ого в 7:00 по Киеву. Но, так скзать (с), тестовое вещание будет транслироваться днём раньше -- 24ого с 12:30 канал покажет митинг опозиции в прямом ефире...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Листопад 22, 2013, 10:45:26
FMDX
Підправлю, Княжицької.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 23, 2013, 10:00:08
в эфире Голдберри тоже есть Романов ТВ.
Но я не пойму - в каком формате они вещают все таки.
(http://cs311716.vk.me/v311716374/5f44/ynttBHacKVk.jpg)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 24, 2013, 11:52:33
Що буде каналу Еспресо тв за мовлення на супутнику без ліцензії?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Листопад 24, 2013, 11:55:30
Нічого, може потім ліцензію видадуть.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 24, 2013, 13:16:57
Ну але там хоч показуе (з припискою "Тестове мовлення"), а то з Нет-трансляціею Микола розвів людей. Укотре... Утім, йому не звикати :wink:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Листопад 24, 2013, 13:44:38
З понеділка починає роботу сайт espreso.tv.
https://www.facebook.com/espreso.tv?fref=ts (https://www.facebook.com/espreso.tv?fref=ts)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Листопад 25, 2013, 09:47:58
Прямий ефір Espreso.TV  :hi:
Дивись тут: espreso.tv (http://www.youtube.com/watch?v=bZ1s1bj6AZE#ws)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: vital-fm від Листопад 25, 2013, 10:20:06
Ага, вони вже мовчать.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Листопад 25, 2013, 10:29:21
Зранку було мовлення, зараз перерва
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Lev 55 від Листопад 25, 2013, 10:40:04
Цей канал якийсь не якісний ,не професійний ,сидять ведучі за маленьким столиком як в школі
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 25, 2013, 11:19:00
Ну такое от (с) :ermm:    Застал только последних пару минут вещания -- сидит молодая телепоросль и общается со зрителем, рассказывает о вчерашних событиях... B общем, неплохо как для начала, правда, парень-ведущий то ли из-за плохого зрения, то ли из-за плохой памяти, либо же из-за волнения постоянно тупится в минибук, а для ведущих сие непростительно. Ну ничего, аклиматизируется, пройдёт... Bечернее вещание начнётся в 17:30.   //Lev55, ну ви (ти) значно краще б провели (провів) ПРЕМ'ЄРНИЙ етер, хто сумнівається :wink:   //Нет-мовлення жоден з потоків не працює поки (ЮТюб не рахується) :(
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 25, 2013, 12:29:28
Зранку було мовлення, зараз перерва
мовлять, як в старі добрі часи, з перервою на обід  :lol:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 25, 2013, 13:03:24
Сайт вже працює.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 25, 2013, 13:40:21
Сайт вже працює.
До речі, назва ресурсу http://front.novyny.tv/ (http://front.novyny.tv/) має свідчити про те, що новосклепаний  :-) канал знаходиться під "патронатом" нібито вже неіснуючої партії яценюка???
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 25, 2013, 13:46:00
До речі, назва ресурсу http://front.novyny.tv/ (http://front.novyny.tv/) має свідчити про те, що новосклепаний  :-) канал знаходиться під "патронатом" нібито вже неіснуючої партії яценюка???
Я зайшов за посиланням Espreso.tv (http://Espreso.tv),онлайн мовлення не працює.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Листопад 27, 2013, 12:51:49
Знову не видали ліцензію. Інформація http://www.telekritika.ua/pravo/2013-11-27/87905 (http://www.telekritika.ua/pravo/2013-11-27/87905)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: серж1906 від Листопад 27, 2013, 21:56:32
Такое складывается впечетление, что государственному бюджету "не нужны деньги "в виде платы за получение лицензии...
Хотя это копейки, но все же....  :ermm:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Грудень 04, 2013, 14:46:09
Espreso.tv вже мовить без надпису "тестове мовлення"  :-?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Грудень 04, 2013, 15:17:53
Эспрессо приготовилось;)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Серпень 02, 2014, 12:36:29
заметил в эфире какую-то передачу от "Еспресо TV"
(http://3.firepic.org/3/images/2014-08/02/2h03m0xgvqlp.png)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Серпень 02, 2014, 16:08:29
вау. И еще попал в эфире на их ай-ди
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Серпень 02, 2014, 18:17:52
Подтверждаю слова GMB в эфире G идут сплошь программы Эспрессо ТВ, но не ретрансляция. эфиры отличаются
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Серпень 02, 2014, 18:24:21
Подтверждаю слова GMB в эфире G идут сплошь программы Эспрессо ТВ, но не ретрансляция. эфиры отличаются
http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=2984.msg76343#msg76343 (http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=2984.msg76343#msg76343)
та там не только Еспрессо ТВ - видел и старую программу про богатые дома, типа "в мире животных, ну и про города - начало попало в запись (создается при поддержке Просвіти)/
Как-то нелогично делать ребрендинг Голдберри для ретрансляции Еспресо ТВ. Изменения не тронули Ескулап ТВ, да и на следующей неделе именно Ескулап переоформляется - может что-то путевое и запустится
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Серпень 06, 2014, 18:34:08
no comment від еспрессо тв)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Серпень 07, 2014, 11:03:09
Зараз йде телемагазин.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Серпень 07, 2014, 11:38:38
Зараз йде телемагазин.

Це для них привичне діло  :nosuper:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Серпень 07, 2014, 15:33:38
http://youtu.be/y-H8TARcwWw (http://youtu.be/y-H8TARcwWw)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: taras_l від Серпень 07, 2014, 16:13:31
Я так думаю, що Еспресо ТВ викупить ліцензії на Т2 в ТОВ Голдбері. І замість Голдбері буде йти Еспресо ТВ
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Серпень 16, 2014, 20:06:33
(http://i68.fastpic.ru/big/2014/0816/0c/61ea8bec3269832282832737c00f2f0c.png)

А им по лицензии телеторговля-то положена?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Серпень 17, 2014, 10:29:00
Канал уже 11 годин мовить без звуку.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Серпень 17, 2014, 13:03:46
подтверждаю, звука нет...  совсем
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Mr. Sander від Серпень 17, 2014, 15:50:14
Есть звук, но очень тихий. Идёт передача про награждение званием почётного гражданина города Харькова российских граждан. Речь "толкает" Геннадий Кернес :lol:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Серпень 17, 2014, 19:06:48
Есть звук, но очень тихий. Идёт передача про награждение званием почётного гражданина города Харькова российских граждан. Речь "толкает" Геннадий Кернес :lol:


Goldberry - это эксклюзивные обзоры из мира моды и дизайна, известных курортов и элитных ресторанов, драгоценностей и дорогих автомобилей.

С помощью телеканала Goldberry зритель получает уникальный шанс окунуться в роскошь, развить в себе безупречный стиль, а также стать экспертом в искусстве, драгоценностях, дорогих напитках, моде и антиквариате.

Goldberry предоставляет не только качественные иностранные телепроекты, но и программы собственного производства, созданные специально для украинского зрителя.


Сразу видно, программная концепция придерживается!
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Серпень 17, 2014, 19:09:06
а разве эта программная концепция еще не со старой лицензии?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Серпень 18, 2014, 08:19:52
Вчора вечері переставив жовтий і червоний кабель, в тюнері Стронг 8500, місцями(в мене смарт-тюльпан) і звук зразу же зявився. На іншому тюнері, теж Стронг 8500, там тюльпан, канал робив нормально.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Серпень 18, 2014, 22:03:59
Зараз "Малевич" з логотипом)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Серпень 18, 2014, 22:19:37
уже ТЮСО торгует)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Вересень 05, 2014, 17:24:32
Теж перевірятимуть)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Вересень 25, 2014, 16:08:59
"Неcподiвано".

ТОВ «Новини ТВ», яке має ліцензію на супутникове мовлення під логотипом «Еспресо TV», придбало ТОВ «Голдберрі», яке володіє ліцензією на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-3. Про це повідомила директор «Еспресо TV» Катерина Єрмолович на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
 
За її словами, зараз угода завершується. Суму угоди пані Єрмолович не розголошує. У коментарі «Телекритиці» вона повідомила, що на базі «Голдберрі» буде розвиватися телеканал «Еспресо TV», і документи на переоформлення ліцензії вже подано до Нацради.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Вересень 25, 2014, 16:32:45
 І теж без посилання на джерело. Ех... Xottabi4, ми вже в курсі, yadro повідомив. http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1935.msg79434;topicseen#msg79434 (http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1935.msg79434;topicseen#msg79434)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Вересень 25, 2014, 16:41:18
это хорошо.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: 2692775 від Вересень 25, 2014, 17:17:01
Як добре що незабаром на одну "пустушку" поменшає а замість неї з"явиться цікавий телеканал :super:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: taras_l від Вересень 25, 2014, 20:41:17
Ескулап або Вінтаж напевно викуплять під ТВІ
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Вересень 25, 2014, 20:55:37
У ТВі и так проблемы с финансированием и ко Княжицкому сейчас никакого отношения не имеет
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Вересень 25, 2014, 21:21:15
Бідний Микола, це ж тепер з хліба на водичку голу доведеться, бідачці, перебиватись, останню копійчину витратити на купівлю у клятих олігархів цифрової ліцензії 8-) :laugh:
 Це ДУЖЕ добре загалом, якщо не придиратись до персони власника, що розвалив ТBі і підробляв трансляцією порнухи, то нинішній його телепроект досить пристойний і цифру не зіпсує, а тільки покращить... Я також не перестаю сподіватись, що нові власники (УДАР, як розумію) ще раз подаватимуть ЗІК на мовлення у Західньому регіоні (може скасують хоч один зі "штучних") і виграють      -- хоч і не включаю майже свій Самсун(г), бо дивлюсь традиційньо через ноут, але поки не перейшли повністю з аналогу, краще буде, коли усе більш-менш нормальне таки збереться на цифровому тюнері...

п.м. а КОМУ зараз належить ТBі?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Вересень 25, 2014, 21:33:03
п.м. а КОМУ зараз належить ТBі?
Жванiя
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Вересень 25, 2014, 22:13:52
Жванiя
Мдяя, краще б вже таки княжицькому...  :P:sick:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Вересень 26, 2014, 08:36:00
І теж без посилання на джерело. Ех... Xottabi4, ми вже в курсі, yadro повідомив. http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1935.msg79434;topicseen#msg79434 (http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1935.msg79434;topicseen#msg79434)
З телефону сидів, не мав змоги додати посилання.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: taras_l від Вересень 26, 2014, 19:15:23
Канал Княжицького здобув місце в мультиплексіhttp://www.telekritika.ua/rinok/2014-09-25/98512 (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-09-25/98512)

Запитання: чому ж він не купив канал Вінтаж, який, як виявилось, йшов в пакеті на продаж ?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Вересень 26, 2014, 19:35:38
А нащо йому ще й Вінтаж?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Вересень 26, 2014, 19:38:05
Та с Винтажем непонятно вообще. И люди там уже появились, и собираются развивать пока именно Винтаж. Но мутно это все
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: taras_l від Вересень 26, 2014, 19:42:11
А нащо йому ще й Вінтаж?
Дивіться, в статті написано що Княжицький купив і супутникову і цифрову ліцензію Голдберрі. Цифрова ліцензія йде під Еспрессо, а на  супутниковій буде новий телеканал... Так чому б той новий телеканал не запустити і в цифру по  ліцензії ТОВ "Корона санрайс"  (Вінтаж) ?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Вересень 26, 2014, 19:51:56
Там не написано, що буде новий канал, написано "можливо". Княжицький сам не знає, що з супутниковою ліцензією робити. Думаю з часом скасують її і все.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Вересень 26, 2014, 21:16:58
Там не написано, що буде новий канал, написано "можливо". Княжицький сам не знає, що з супутниковою ліцензією робити. Думаю з часом скасують її і все.
Може вiн разом ще з кимось купив канали Голдберi й Вiнтаж пакетом, а потiм розiбрали кожен свiй канал. Ескулап за чутками наче до КРТ близький став
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Вересень 26, 2014, 21:26:56
они бы свои каналы привели впорядок, тот КРТ...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Вересень 26, 2014, 22:14:51
они бы свои каналы привели впорядок, тот КРТ...
А что с КРТ не так? Типичный заурядный кабельный канал как и другие. Вот канал 100 сейчас реальное болото
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Вересень 26, 2014, 22:32:57
ну вот и про 100 и говорил. Хотя как-то КРТ мне напоминал немного Добро.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Вересень 26, 2014, 23:48:09
А что с КРТ не так? Типичный заурядный кабельный канал как и другие. Вот канал 100 сейчас реальное болото
КРТ теж болото зараз... а от колись було не так... і фільми були хороші і програми .... і частоти аналогові він мав
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 09, 2014, 07:16:04
Цікаво,коли відбудеться заміна на Еспресо,може вже сьогодні,після переоформлення ліцензії?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Жовтень 09, 2014, 08:19:26
Не думаю, що так швидко. До кінця місяця я думаю відбудеться заміна.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Жовтень 09, 2014, 16:53:26
Еспресо TV стає загальнонаціональним телеканалом

Найближчим часом програми «Еспресо.TV» зможуть бачить всі глядачі кабельних та цифрових мереж. Це стало можливо задяки зміні програмної концепції телеканалу «Голдберрі» та рішенню Національної ради з питань телебачення та радіомовлення
http://espreso.tv/news/2014/10/09/espreso_tv_staye_zahalnonacionalnym_telekanalom (http://espreso.tv/news/2014/10/09/espreso_tv_staye_zahalnonacionalnym_telekanalom)

Похвастались  :laugh: :laugh: :laugh:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 09, 2014, 17:00:12
по сути - это можно сделать в любой момент уже. Я думаю, что подготовка к переходу была еще до сегодняшнего дня.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Жовтень 09, 2014, 17:09:48
по сути - это можно сделать в любой момент уже. Я думаю, что подготовка к переходу была еще до сегодняшнего дня.

Повністю згоден - будем моніторити
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Жовтень 09, 2014, 18:16:34
Кировоград. 18-00 вместо канала Голдбери идет Еспресо-ТВ... логотип и все оформление на экране Еспресо-ТВ... я так понимаю это легальный запуск?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 09, 2014, 18:25:29
Кировоград. 18-00 вместо канала Голдбери идет Експресо-ТВ... логотоп и все оформление на экране Експресо-ТВ... я так понимаю это легальный запуск?

Еспресо TV стає загальнонаціональним телеканалом

Найближчим часом програми «Еспресо.TV» зможуть бачить всі глядачі кабельних та цифрових мереж. Це стало можливо задяки зміні програмної концепції телеканалу «Голдберрі» та рішенню Національної ради з питань телебачення та радіомовлення
http://espreso.tv/news/2014/10/09/espreso_tv_staye_zahalnonacionalnym_telekanalom (http://espreso.tv/news/2014/10/09/espreso_tv_staye_zahalnonacionalnym_telekanalom)

Похвастались

Швидко вони.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 09, 2014, 19:15:23
Й у нас ВЖЕ Еспресо-ТБ -- а чого церемонитись? :bravo:
*****
Кумедно звучить:
Цитувати
Ефірна сітка «Еспресо.TV» буде повністю транслюватися на частотах каналу «Голдберрі».
...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 09, 2014, 19:51:34
Якщо хто забув - нагадаю, що Goldberry був загальнонаціональним каналом, відповідно заміна відбулася всюди і одночасно.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 09, 2014, 20:11:01
Ну мало там що, з передачею сигналу та увімкненням (так як у нас це роблять)... Хм, Голдбері шкода, хочу побачити :cry: :laugh: Ще десь лишився чи УЗАГАЛІ припинив мовлення?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 09, 2014, 20:12:54
ну он только в Т2 был, и сигнал везде один
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: border від Жовтень 09, 2014, 20:24:29
У него ещё лицензия на спутнике была.
Интересно что сейчас на спутнике на его месте?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 09, 2014, 20:26:02
а по той лицензии спутниковой вообще вещание было в помледнее время?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 09, 2014, 20:28:58
Ну мало там що, з передачею сигналу та увімкненням (так як у нас це роблять)...
З подачею сигналу якраз все просто. Пакет загальнонаціональних каналів у Т2 формується на станції мультиплексування в Києві і випльовується на супутник. В регіонах його лише приймають.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: taras_l від Жовтень 10, 2014, 19:39:34
З приводу статті Прощавай Голберрі і останнього речення в ній, що найбільше змін в МХ-3. З самого початку коли проводився конкурс потрібно було давати ліцензії відомим в країні каналам. Таким наприклад , як М2, ТВІ, Ru music.Тому очевидно, що нові канали не змогли запуститись. Бо вони нікому не були відомі
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Жовтень 10, 2014, 20:11:27
ТВі залишився без грошей, у Ru music їх ніколи не було. Ковалю і так М1 дорого обходится, а тут ще М2.
ті самі яйця
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 10, 2014, 20:42:35
Не витримав Еспресо такоі радости... Зник... Й це при рівні сигналу та якости по 60... Bже десь з півгодини нема...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 10, 2014, 21:02:35
У всіх зараз Еспресо в Т2 без логотипу транслюється?
Чи й на супутнику так?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 10, 2014, 21:03:37
Bже сигнал з'явився від 21оі -- певно, проблеми на супутнику виникли, бо спочатку заставка (глобус, що крутиться) була 2-3 хилини...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 10, 2014, 21:10:56
На супутнику, коли я увімкнув, було мовлкння без логотипу. Зараз все нормально.
а по той лицензии спутниковой вообще вещание было в помледнее время?
А воно взагалі було? Я жодного разу не бачив.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 10, 2014, 21:11:41
На YouTube зараз з логотипом:
(https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10639725_744443388954037_2122896649292920841_n.jpg?oh=06046bacf26e7f07013d889e24b3263a&oe=54CA8B65)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 10, 2014, 21:17:07
Про Еспресо TV пишіть будь ласка в цій темі.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 10, 2014, 21:18:29
У всіх зараз Еспресо в Т2 без логотипу транслюється?
Чи й на супутнику так?
спочатку не було, потім з'явився.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 10, 2014, 21:44:29
спочатку не було, потім з'явився.
Я вже став грішити на свого кабельного оператора!
Не встиг я потішитися появою Еспресо тв в кабельному,і тут на тобі,думав,вони вимкнули,але ж поки діє УПП трансляція всіх ефірних цифрових каналів обов'язкова)
Спочатку (приблизно 20:30) взагалі був темний екран,потім,писк,потім з'явився "глобус",що крутиться,потім відновилась трансляція з показу програми Миколи Вересня (але зображення трохи витягнуте по висоті екрану,був у цій студії наприкінці вересня,то мені технічний редактор сказав,що це через низьку стелю),без логотипу,наразі все гаразд!
Короче була така ситуейшен,спитав у Княжицького,він відповів
Цитувати
Зникло світло. Зараз запустять дизель
Як вчасно https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203539441900861&set=a.1649676675984.2086311.1058993524&type=1&theater (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203539441900861&set=a.1649676675984.2086311.1058993524&type=1&theater)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 10, 2014, 22:10:32
А Ви не помітили,що яскравість стала нижною після відновлення сигналу?
Княжицький написав,що вони досі працюють на генераторі,може в цьому причина,думаю віярні відключення,це район Кардач)
UPD 22:17
Електроенергію відновлено,Княжицький підтвердив,зображення знов стало яскравішим!
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 11, 2014, 11:18:37
я имею ввиду именно спутниковую лицензию Голдберри
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Жовтень 11, 2014, 12:37:47
я имею ввиду именно спутниковую лицензию Голдберри
Мне кажется, её аннулируют, вряд ли будут развивать еще какой-то исключительно спутниковый канал.Выходит, теперь осталось две пустышки на т2 в цифре: Винтаж и Эскулап.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 11, 2014, 12:45:16
Винтаж хочет расскуртится именно как Винтаж.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Жовтень 11, 2014, 13:01:52
Тема закрита....
Причина: Даного каналу більше не існує
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Жовтень 11, 2014, 13:52:08
Винтаж хочет расскуртится именно как Винтаж.
Как считаете, смогут? Вот смотрю их наполнение и очень не радует.Нет, мне нравится Богдан Ступка, но одни и те же киноленты уж очень надоели. Эскулап совсем непонятным теперь стал, одни глупые комедии идут.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 11, 2014, 13:54:09
они не смогли переоформится на последнем заседании, а делать лишние телодвижения, когда находятся под пристальным вниманием нацрады не особо хотят.
Голдберри с легкостью смогли переоформить кардинально, а просто сменить логотип - нет.
Может тот Винтаж и хочет поменять полностью свою концепцию, но сейчас же это "не своим" сдедать очень тяжело.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 11, 2014, 14:02:39
Имхо,Княжицький продась комусь,було б непогано Громадському тб)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 11, 2014, 14:09:10
Я теж подумав про заркиття теми, тільки чи не рано?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 11, 2014, 14:29:59
Ну можна  поки архівувати)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: ass1995 від Жовтень 11, 2014, 14:40:03
Я теж подумав про заркиття теми, тільки чи не рано?
Так потом её можно будет в любой момент открыть.

P. S. Создал голосование - Чи потрібно закрити тему "Goldberry [DVB-T2/супутник]"?

Голосование будет длиться до 14:40 14 октября 2014 года. По нему мы и решим, закрывать тему или нет.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Жовтень 11, 2014, 14:43:00
Що йде на супунтику на частоті Голдберрі зараз?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 11, 2014, 15:05:52
Короче так,цитую відповідь Княжицького на моє запитання: Що Ви будете робити з супутниковою ліцензією Goldberry?
Цитувати
Ми там зробимо канал укр. культури
Так,що цю тему можна поки закрити,а потім створити,щось типу: екс Goldberry відродився у новому образі Українська Культура,чи як там вже буде)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Жовтень 11, 2014, 15:20:30
А як голосувати тут?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: ass1995 від Жовтень 11, 2014, 15:29:56
Вопрос находится сверху. Нажимаешь на нужный из вариантов и нажимаешь "Проголосовать".
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 11, 2014, 16:46:50
Вау, канал про украинскую культуру... Ну еще ходили слухили, что с Голдберри продали и Винтаж... короче - чем дальше, тем все интереснее.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Жовтень 11, 2014, 18:39:39
они не смогли переоформится на последнем заседании, а делать лишние телодвижения, когда находятся под пристальным вниманием нацрады не особо хотят.
Голдберри с легкостью смогли переоформить кардинально, а просто сменить логотип - нет.
Может тот Винтаж и хочет поменять полностью свою концепцию, но сейчас же это "не своим" сдедать очень тяжело.
вони хотіли збільшити частку програм іноземного виробництва... їм зробили розрахунок скільки треба доплатити ліцензійного збору... після озвученої цифри представник Вінтажа впав в кому... Нацрада їх врятувала - не переоформивши нову програмну концепцію... якщо коротко
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 11, 2014, 22:03:00
Вау, канал про украинскую культуру... Ну еще ходили слухили, что с Голдберри продали и Винтаж... короче - чем дальше, тем все интереснее.
Доречі так,на Вінтажі теж деякі передачі Еспресо є )
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Жовтень 11, 2014, 22:39:11
А що саме зараз транслюється на супутнику на частоті Голдберрі? Хто має супутникове, перевірте, будь ласка.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 12, 2014, 00:24:53
А яка частота? Я його жодного разу там не бачив.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Жовтень 12, 2014, 16:11:42
Голдберрі на супутнику НЕ БУЛО!!! Можливо колись... ще до цієї всієї історії з Т2 ...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 15, 2014, 23:14:35
Ви помітили,що звук випереджає зображення на долі секунди?
Вже синхронізували)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Жовтень 21, 2014, 18:37:16
На мережi т2 вже прописано як Еспресо tv
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 21, 2014, 19:04:11
А я вчора не звернув увагу, дісйсно "ЕСПРЕСО ТV".  Коли вони нарешті знімуть кодування?!
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 21, 2014, 20:59:16
у меня - Голдберри, даже после пересканирования каналов
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Жовтень 21, 2014, 21:15:51
Нещодавно був схожий випадок - тюнер Strong 8500, який довгий час ніхто не вмикав і де в списку каналів ще були StarTV та купа тестів, після пересканування каналів так і залишив старі назви. Прошивка, якщо не помиляюсь, версії 1.57. Можливо видалення каналів допоможе? Я не пробував.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 21, 2014, 21:22:57
у меня 8502, да и не было такой проблемы. Даже без пересканирования названия каналов менялись.
Хотя, по сути - это же пустяк
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Don_Andrey від Жовтень 21, 2014, 21:24:33
8502 - пересканирование не помогло, Голдберри.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 21, 2014, 22:31:32
Спробуйте скинути на заводські налаштування, тоді тюнер буде чистий, і проскануйте. Має допомогти.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 21, 2014, 22:46:02
(http://savepic.org/6251163.jpg)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Жовтень 22, 2014, 07:55:13
Я вчора тоже пересканував. І теж прописався Еспресо ТВ
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Жовтень 22, 2014, 09:05:49
Десь у пятницю помінялось, бо я проскановував, думав що замісь Кіноточки на Індіго зміниться - поки що ні.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Alexs85 від Жовтень 22, 2014, 10:03:00
Вчера включил в 22:45 Еспресо ТВ в T2. Они вещали вообще без логотипа.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Жовтень 22, 2014, 12:10:53
Вчера включил в 22:45 Еспресо ТВ в T2. Они вещали вообще без логотипа.

Таке вже якось теж було, мабуть щось роблять, тестують  :lol:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Жовтень 22, 2014, 12:37:02
Що тестують? Вони вже кілька місяців в ефірі. Минулого разу в них зникло світло, після того вони мовили без логотипу. Може і цього разу стався якийсь збій?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Жовтень 22, 2014, 17:24:53
а может включили во время рекламы?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Жовтень 23, 2014, 18:53:46
Харківський IPTV-провайдер Макснет (кому належить?) замість Еспресо транслює Соціяльну країну (чи не єдиний з IPTV-провайдерів?) на місці Голдбері (стара назва й досі прописується у VLC). Хіба вони не мали АВТОМАТИЧНО замінити на канал княжицького чи то тільки для цифри таке правило?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: border від Жовтень 23, 2014, 20:13:23
Краматорськ та Ізюм: назва досі "Голдбері". Тюнер 8500.
Дивно, я думав на всіх вежах автоматично (на загальнонаціональних каналах) змінюється назва.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Жовтень 23, 2014, 20:45:22
Харківський IPTV-провайдер Макснет (кому належить?) замість Еспресо транслює Соціяльну країну

Ай я яй!!!  :lol: Проміняли Княжицького на Тимошенко
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 23, 2014, 20:51:26
Вчера включил в 22:45 Еспресо ТВ в T2. Они вещали вообще без логотипа.
І була якась програма,чи реклама,якщо реклама,то так скрізь,і на супутнику і в Т2)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Alexs85 від Жовтень 24, 2014, 10:05:38
І була якась програма,чи реклама,якщо реклама,то так скрізь,і на супутнику і в Т2)
Была и программа и реклама, но логотипа не было.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Жовтень 24, 2014, 11:48:59
Была и программа и реклама, но логотипа не было.
Ну тоді,значить був якийсь програмний збій,вчора в них зависла біжуча інформаційна стрічка,та збився годинник на 3 години)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Листопад 02, 2014, 11:20:08
Вчера на канале шла информационная строчка с перечнем городов и номерами каналов ретрансляции. Вопрос: Еспересо что и в аналоге будет вещать?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 02, 2014, 11:30:31
Напевно просто перерахували частоти МХ5 і все.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 02, 2014, 11:40:45
с 1го числа ожидалось появление во всех пакетах Воли по всем городам, может то было именно оно
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Листопад 02, 2014, 12:52:18
Точно я запомнил только по Кировограду: была надпись С-19... по остальным городам номера частоты были другими...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 02, 2014, 13:12:34
ну так в кабельном же тоже так и есть. В Т2 в Кировограде Еспресо на 47 ТВК
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 02, 2014, 13:22:34
то були номери каналів у кабелі бо зустрічалися наприклад такі як СК-8
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 02, 2014, 13:47:03
Del
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Mr. Sander від Листопад 04, 2014, 04:34:26
Винтаж хочет расскуртится именно как Винтаж.

Телеканал Винтаж, владеющий лицензией на цифровое вещание по всей Украине, меняет владельца. Телеканал купил харьковский бизнесмен Андрей Карпий, владелец холдинга Первая украинская радиогруппа, в которую входят радиостанции MFM, Best FM, а также спутниковый телеканал ProВСЕ...

Далее в статье - http://mediasat.info/article/cifrovoj-peredel-zachem-telekanal-vintazh-menjaet-vladelca (http://mediasat.info/article/cifrovoj-peredel-zachem-telekanal-vintazh-menjaet-vladelca)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 04, 2014, 05:40:39
мы уже разобрались в теме Винтажа
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Mr. Sander від Листопад 04, 2014, 11:07:05
мы уже разобрались в теме Винтажа

Вроде встречал раньше здесь тему про Винтаж, но поиск при запросе  выдаёт мне только эту, извините.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 07, 2014, 21:00:35
Запитання:
Еспресо у Т2 підторможує у когось?
В IPTV нормально)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Листопад 10, 2014, 23:44:00
Кировоград. Т-2, тюнер Стронг 8502. Телеканал Тонис (МП-3) прописан как Еспресо-ТВ.  К чему бы это?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 10, 2014, 23:57:16
Кировоград. Т-2, тюнер Стронг 8502. Телеканал Тонис (МП-3) прописан как Еспресо-ТВ.  К чему бы это?
Я це зауважив ще на цьому відео від border у темі Краматорська: http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=75.msg82482#msg82482 (http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=75.msg82482#msg82482)
Мабуть глюк якийсь у Зеона
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 11, 2014, 09:06:39
Так вони просто помінялись місцями :wink: -- вмикаю уранці, а замість Еспресо Тоніс (на 25му каналі), а замість Тоніса, звісно ж, Кавобачення (на 23ьому)... Може й глюк, бо "обмін" Микола не оголошував (навіть якщо ЩЕ й Тоніс прикупив 8-) )...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: димон від Листопад 11, 2014, 10:07:03
Це не глюк. Я тільки що просканував канали. На місці Тоніса прописується Еспресо.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 12:06:23
Так вони просто помінялись місцями :wink: -- вмикаю уранці, а замість Еспресо Тоніс (на 25му каналі), а замість Тоніса, звісно ж, Кавобачення (на 23ьому)... Може й глюк, бо "обмін" Микола не оголошував (навіть якщо ЩЕ й Тоніс прикупив 8-) )...
А я то думаю,що таке,у кабелі замість Еспресо Тоніс,та й видно по формату,що беруть сигнал з Т2,підключив Трімакс,оба,два Тоніса,Еспресо немає,через пару хвилин на місці Тоніса Еспресо і навпаки,назви відповідають самим каналам,до чого така перетасовка,на дві позиції вище  :-)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 11, 2014, 12:35:45
і це вони шено додумались помінятись :lol:
Голдберрі отримував ліцензію на МХ-3 ... Тоніс на МХ-5
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 13:19:58
То виходить Еспресо тепер без кодування,а Тоніс з?!
Напевно спеціально домовились)
Щоб доступність була більшою)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 11, 2014, 14:37:39
і це вони шено додумались помінятись :lol:
Голдберрі отримував ліцензію на МХ-3 ... Тоніс на МХ-5
Тю, серйозно?! А як же вони ТАК до цього мовили, коли один мав транслюватись у одному, а інший у іншому?! :roll:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 11, 2014, 16:15:41
та от так якось
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: asdef78 від Листопад 11, 2014, 19:32:32
Тю, серйозно?! А як же вони ТАК до цього мовили, коли один мав транслюватись у одному, а інший у іншому?! :roll:

Зеонбуд - Мечты сбываются! :victory:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 19:37:07
Шановні телеглядачі!
Звертаємо Вашу увагу,що в мережі Т2 змінився порядок розсташування каналів!
Просимо Вас переналаштувати свої приймачі!
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Djundich від Листопад 11, 2014, 21:18:00
Шановні телеглядачі!
Звертаємо Вашу увагу,що в мережі Т2 змінився порядок розсташування каналів!
Просимо Вас переналаштувати свої передавачі!
Передавачи  :dunno: може приймачи.
А какие именно каналы изменились ?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 11, 2014, 21:24:57
Не умничать! Сказано передавачі - значить передавачі! Нема чого приймачі крутити без потреби. Так що бігом налаштовувати передавач ;)

Це все жарти, але якщо серйозно - то такий текст бігучим рядком трохи б’є в очі. ІМХО.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 21:51:47
Не умничать! Сказано передавачі - значить передавачі! Нема чого приймачі крутити без потреби. Так що бігом налаштовувати передавач ;)

Це все жарти, але якщо серйозно - то такий текст бігучим рядком трохи б’є в очі. ІМХО.
:super:  :-)
Передавачи  :dunno: може приймачи.
А какие именно каналы изменились ?
Соррі,переплутав,виправив  :дякую:
Поміняли місцями тоніс з Еспресо)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: border від Листопад 11, 2014, 22:13:46
То виходить Еспресо тепер без кодування,а Тоніс з?!
Напевно спеціально домовились)
Щоб доступність була більшою)
Ні, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспросо кодований, а Тоніс відкритий.
Показати вміст
(http://i.piccy.info/i9/89d03b37c2feef1ec62d8e2fd738a1ff/1415736775/234683/827104/SAM_0290.jpg)
(http://i.piccy.info/i9/a94c0f3e5b8fe0e8de19d492b14a6e75/1415736795/296651/827104/SAM_0288.jpg)
Тому навряд це було якоюсь змовою цих каналів :wink:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 11, 2014, 22:34:19
Ні, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспросо кодований, а Тоніс відкритий.
Показати вміст
(http://i.piccy.info/i9/89d03b37c2feef1ec62d8e2fd738a1ff/1415736775/234683/827104/SAM_0290.jpg)
(http://i.piccy.info/i9/a94c0f3e5b8fe0e8de19d492b14a6e75/1415736795/296651/827104/SAM_0288.jpg)
Тому навряд це було якоюсь змовою цих каналів :wink:
Тоді дивне рішення =-O
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 11, 2014, 22:35:01
Краматорськ, не гальмуй, СНІКЕРСУЙ  :wink: Кавобачення тепер у нас (рівненська цифра) НЕкодоване, а Тоніс відповідно навпаки 8-)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 11, 2014, 23:08:02
Якась особлива рівненська цифра. Скільки вже раз писалось, що СУД в Зеонбуду стоїть тільки на головній станції в Києві, звідки однаковий сигнал женуть через супутник у всі регіони. Але тут вперто продовжують обговорювати особливості окремих каналів в загальнонаціональних мультиплексах так ніби місто трансляції має якесь значення. Рівне, не кодоване у вас - не кодоване всюди. ;)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: border від Листопад 11, 2014, 23:19:20
Я раніше на форуми зустрічав, що у когось Голдберрі перейменувався в Еспрессо, а у когось ні, але десь через тиждень і у нас перейменувався.
Можливо від приймача залежить?
Я ще на сайті звернув увагу що в MX-3 23. BUSSINES, а 24. Тоніс, на Вікі теж таке зустрічав. У мене на Strong 8500 ніби завжди 23 Тоніс, а 24 бізнес були.
Або ми якісь не такі... Хота і в Ізюмі також все як у нас.
Дивно.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 11, 2014, 23:46:32
У мене зараз Еспрессо кодований, а Тоніс чомусь аж 32-й.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 12, 2014, 00:46:16
Павле, а якщо УBАЖНІШЕ :wink:? До чого тут мій комент і моє місто, коли це border написав, що у нього не так, як у інших:
Цитувати
Ні, кодування залишилося на тих-же каналах що і було.
Еспресо кодований, а Тоніс відкритий.
? :laugh: Тобто щось Bаша формула про універсальність налаштування по усій країні шкутильгає, чи не так? А он ще й Ігор пише про кодованість...
Ще раз вмикаю У ЦЮ МИТЬ  і перевіряю (я правильно розумію -- кодування це активний значок бабла бабло?): на 25ому (Тоніс) він активний, на 23ьому (Еспресо) ні. Такі справи...
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Листопад 12, 2014, 01:04:58
Тоді перескануйте канали, хтось. Або усі разом. У мене на Strong-8500 після розкодування каналів індикація кодування вмикалася доти доки не просканував список знову. На жаль, зараз не маю доступу до тюнера.
П. С. Мав на увазі не тільки вас. Тут багато хто так писав раніше.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 12, 2014, 06:09:53
надо пересканировать каналы и все. У меня тоже на Тонисе кодировка на миг включается, а потом вырубается
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 12, 2014, 12:53:47
Еспресо некодований?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 12, 2014, 15:49:02
так что махнуть местами Тонис и КофеТВ?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 12, 2014, 16:04:23
Після другого пересканування щойно: Кавобачення кодоване, Тоніс ні (хоча після першого декілька хвилин перед тим Тоніс прописався з активним значком)... Та ну їх у очерет гуляти, заплутали зовсім  :laugh:
п.м. До речі, канали вже нарешті прописались своїми назвами.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 12, 2014, 16:20:43
Вони ще вчора прописалися. Але чому в мене Тоніс аж 32-й.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: hash67 від Листопад 12, 2014, 16:39:25
Вони ще вчора прописалися. Але чому в мене Тоніс аж 32-й.

В мене вчора таке було - персканував перший раз Тоніс був 32. 5 МХ почав глючить, затримка при переключанні каналів була секунд 3-4. Пересканував 2 раз і все стало на свої місця Тоніс - 25, Еспрессо 23
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: FMDX від Листопад 12, 2014, 18:21:35
Bидається, що просто при скануванні не знайшовся той місцевий, що на 32ому -- у мене при першому перескані Тоніс теж виліз на 32ий (певно, якийсь МХ просто антена не піймала, бо змінив положення й не усі канали були), але я тому ЯНИчарському (януковичському) Тонісу швидко мізки вправив :lol:
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: АДВ від Листопад 12, 2014, 18:51:54
але я тому ЯНИчарському (януковичському) Тонісу швидко мізки вправив :lol:
незабаром повинні Костеріну повернути, обіцяє, що знову буде канал усіляких рибок, звірюшок та пташок :)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 22, 2014, 21:30:25
Перевірте будь ласка хто може Еспресо в Т2,щось мені здається там дефект якийсь із звуком,трохи глухувато звучить)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 22, 2014, 22:36:29
та как всегда, вроде
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Листопад 22, 2014, 22:41:15
На супутнику наче нормально, два рази перевірив.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Radiostyle від Листопад 22, 2014, 23:15:08
Дякую хлопці!
Значить то було всього лише на одному відеосюжеті,мабуть такий запис)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Листопад 23, 2014, 16:28:46
да... а Еспресо кодують((( і в чому ж складність тому Зеонбуду зняти чи поставити кодування?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 23, 2014, 17:00:46
Галочку зняти чи поставити у ПЗ
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Грудень 08, 2014, 22:09:17
поміняйте вже в таблиці що Еспресо вже у МХ-3 , а Тоніс у МХ-5
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ale12345 від Листопад 10, 2015, 09:28:15
Со вчерашнего дня отсутствует Espreso.tv на 12380Н 27500.
Вещание идёт только с Супутник ASTRA-4A 11766МГЦ. Поляризація-Н-горизонтальна. Символьна швидкість 27500КСИМВ/С FEC3/4
http://espreso.tv/ (http://espreso.tv/)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Листопад 22, 2015, 15:54:25
Можливо новий логотип з 23 листопада
https://pp.vk.me/c628424/v628424264/2561c/l8rWROKY-A8.jpg
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 22, 2015, 15:55:49
завтра обещают "редизайн" Еспресо. Сайт уже перезапустили с новым лого
http://espreso.tv/ (http://espreso.tv/)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Листопад 22, 2015, 16:34:51
(http://espreso.tv/themes/novyny/assets/images/logo.png)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 22, 2015, 18:18:19
кстати, открыл трансляцию Еспресо в ютьюбе и включил параллельно в Т2: так в интернете есть лого во время рекламы, а в Т2 - нет
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Qolo від Листопад 27, 2015, 22:09:03
имхо, лучше бы логотип "Еспресо" выглядел так:  (http://2.firepic.org/2/images/2015-11/27/brb9ank7sgkg.png)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 29, 2015, 14:01:45
имхо, лучше бы логотип "Еспресо" выглядел так:  (http://2.firepic.org/2/images/2015-11/27/brb9ank7sgkg.png)
теперь он с анимацией и периодически остается как раз буква "Е"
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Березень 19, 2016, 23:06:13
З 28 березня  Еспресо TV суттєво зміниться. По ходу трохи оновлять і логотип.
(https://pbs.twimg.com/media/Cd8CrtrWEAARpc_.jpg:large)
Джерело https://twitter.com/olarhat/status/711290217664217090
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Березень 20, 2016, 09:18:24
а мне их последний ребрендинг нравился, чем просто постоянный "Телеэкспресс".
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: mikhail від Березень 20, 2016, 16:11:23
конкуренція вже ... 112-й від завтра запускає "вечірній прайм" і буде він з 19 до 24 .... і новини щогодини....  загалом прямий ефір 18 годин на добу.... десь є аналоги такі у світі???
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sergeydesh від Березень 20, 2016, 16:41:15
В США и во Франции может быть подобное
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Березень 26, 2016, 22:16:37
Хтось може записати завтра вдень десь годину-дві ефір Еспресо, там обовязково будуть заставки, бо можливо в понеділок зміниться ефірна графіка каналу.
У відповідь я підготую до викладу в Ютюб чи Dailymotion заставки Еспресо за 14-15 рр.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Березень 26, 2016, 22:27:36
На сайті вже логотип підвели під курсив(змінили). На Ютюб-каналі вже два нових промо:
https://www.youtube.com/watch?v=O_mxXQkNclE (https://www.youtube.com/watch?v=O_mxXQkNclE)
https://www.youtube.com/watch?v=NMU3ELIuum0 (https://www.youtube.com/watch?v=NMU3ELIuum0)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Березень 27, 2016, 19:17:59
попадал на Еспресо два раза с промежутком в пол часа - нет лого в эфире
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Березень 28, 2016, 01:34:35
Близько опівночі вмикнули новий логотип, вчора ше й інформаційної стрічки не було внизу.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Січень 26, 2017, 19:07:07
еще один ищет покупателей части актива
https://mediananny.com/novosti/2320009/
Если вас интересует, заключены ли  какие-то соглашения, то нет. Но переговоры идут, мы этого не скрываем»
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Серпень 16, 2017, 18:33:33
еще один ищет покупателей части актива
https://mediananny.com/novosti/2320009/

Яценюк Арсеній став співвласником телеканалу "Еспресо".
http://www.ostro.org/general/economics/news/530962/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 01, 2017, 16:27:11
З 4 грудня Еспресо оновиться
http://detector.media/production/article/132477/2017-12-01-kanal-espreso-zapuskae-novi-sloti-i-perevodit-novini-u-shchogodinnii-format/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 30, 2017, 22:48:09
Костянтин Жеваго викупив у Яценюка та Авакова долю каналу "Еспресо"
https://glavcom.ua/economics/finances/u-telekanalu-espreso-zyavivsya-noviy-vlasnik-462885.html
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: BanderaTV від Грудень 30, 2017, 23:33:08
Не Костянтин Жеваго, а Іван Жеваго
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: pavlo_r від Грудень 31, 2017, 00:14:17
Не знаю, ху із позафракційний депутат Жеваго, але в твітері підказують, що він є гаманцем однієї дами з косою (не подумайте, що Смерті). Дехто собі телеканал під вибори купила
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sergeydesh від Грудень 31, 2017, 00:38:51
Меня ещё давно мучает вопрос, связан ли (Константин) Жеваго с издательской группой "Нова інформація"? (Gazeta.ua, Газета по-українськи, Країна). В прошлые годы вроде бы ходили слухи об этом, правда сейчас сложно найти об этом в поисковике
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Ігор від Грудень 31, 2017, 01:16:27
Не Костянтин Жеваго, а Іван Жеваго
може родичі.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 31, 2017, 08:44:59
Не Костянтин Жеваго, а Іван Жеваго

Іван Жеваго є сином Жеваго-старшого. Тобто останній вирішив переписати власність на свого нащадка.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Грудень 31, 2017, 18:45:30
Не знаю, ху із позафракційний депутат Жеваго, але в твітері підказують, що він є гаманцем однієї дами з косою (не подумайте, що Смерті). Дехто собі телеканал під вибори купила
жаль, хороший был канал
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Грудень 31, 2017, 19:41:24
Оцей видавничий дім Нова Інформація спочатку належав Жеваго, а потім десь із 2015 року почав обслужувати Народний фронт, а пізніше я знайшов інформацію, що дім належить Ігору Васюнику, депутату з НФ.
Ось такий кругообіг: раніше Жеваго володів Газетою по Укр, а зараз володіє Еспресо, який раніше переважно належав фронтівцям, а зараз вони контролюють Газету .
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 12, 2018, 13:42:05
У продажі телеканалу "Еспресо" Костянтину Жеваго не все так просто, як думалося раніше

http://detector.media/rinok/article/133639/2018-01-12-prodazhem-chastok-v-espreso-yatsenyuk-i-druzhina-avakova-mogli-vidmivati-koshti-zmi/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 12, 2018, 18:47:16
Позиція Миколи Княжицьеого щодо продажу каналу "Еспресо"
http://detector.media/rinok/article/133665/2018-01-12-espreso-persha-v-ukraini-prozora-operatsiya-z-prodazhu-media/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 13, 2018, 11:40:53
Позиція покупця щодо продажу канала "Еспресо"
http://detector.media/rinok/article/133671/2018-01-13-kompaniya-zhevago-mae-namir-investuvati-v-telekanal-espreso-ta-v-inshikh-movnikiv-v-ukraini/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Серпень 07, 2018, 19:13:17
На "Еспресо" з якогось дива нема ні логотипу, ні новинної стрічки зараз.

UPD. Вже оперативно виправили.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Вересень 06, 2018, 18:36:35
Допомога "ерівцям" надійшла зовсім неочікувано з рук Миколи Княжицького.
https://detector.media/rinok/article/140808/2018-09-06-rankova-programa-virobnitstva-era-media-mozhe-pochati-vikhoditi-na-espreso/

Я чомусь думав, що "Доброго ранку, країно" може перейти на NewsOne. А он вийшло як.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Листопад 22, 2018, 14:31:49
https://mediananny.com/novosti/2330900/ (https://mediananny.com/novosti/2330900/) Сменили лого. Великоват, мне кажется.

(https://c.radikal.ru/c32/1811/e9/9bd5c543fa08.png)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Листопад 22, 2018, 18:59:50
у них все большое - это что бы бабушки на меленьком телевизоре все увидели. А выглядит не очень, хотя идея норм.
У ЗИКа строка новостей мелковата, мне тяжело ее читать, на пример.
А буква Е на зеленом фоне мне напомнил это
https://youtu.be/mmmMPJPvoUc?t=555
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Листопад 26, 2018, 15:14:29
Тепер заставка на екрані виглядає так:
"Е"  та інформація про погоду тепер в одному рядку з правого боку
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Грудень 13, 2019, 18:28:37
програма "#Технології24" от France24 появилась на канале Еспресо
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 27, 2019, 17:40:33
Схоже, що у "Еспресо" проблеми з фінансуванням. Спочатку відмовились від "Реддколегії" Скрипіна, тепер відмовляються від програми Марії Бурмаки...
https://detector.media/rinok/article/173574/2019-12-27-na-espreso-zakrili-proekt-kultekspres-z-marieyu-burmakoyu/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 28, 2019, 12:03:31
+1 повноцінний інформаційний телеканал
https://detector.media/production/article/173581/2019-12-28-kanal-espreso-zminyue-format/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Грудень 28, 2019, 13:46:24
Перекладывают яйца с одной корзины в другую? Недаром Пятый канал решил вернуться к концепции показа фильмов и документалок.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: DJ ZHYK від Грудень 29, 2019, 13:14:13
Только вопрос, когда уже 5 канал будет переформатирован, а то новость давно написали, а он так и вещает, как новостной
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Marjan0506 від Грудень 29, 2019, 13:27:18
Только вопрос, когда уже 5 канал будет переформатирован, а то новость давно написали, а он так и вещает, как новостной
не вказано коли саме зміна концепції відбудеться https://www.5.ua/suspilstvo/do-uvahy-hliadachiv-5-kanal-pochynaie-movlennia-u-formati-hd-203227.html
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Грудень 29, 2019, 15:07:30
на сколько я понял - он и будет с новостями, но примешают еще и документалку. Не знаю как кому - а документалки на 5м умели выбирать. Да и на Еспресо.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 02, 2020, 20:30:02
Перезапуск телеканалу Еспресо буде 15 січня.
https://telekritika.ua/news/espreso-iz-za-problem-u-zhevago-otkazalsja-ot-rjada-programm-i-gotovit-perazapusk-na-15-janvarja/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: corazon від Січень 03, 2020, 22:25:36
Випадково помітив, що Еспресо зараз транслює передачу каналу НТА (львівського).
Але не в прямому ефірі, а в запису (сам НТА транслює іншу передачу зараз).
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: admin від Січень 04, 2020, 09:54:17
Додав до опису.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Січень 04, 2020, 18:11:47
они уже довольно давно транслируют одну передачу совместно с NTA - Говорить Великий Львів
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Січень 12, 2020, 10:58:23
Судячи з програми телепередач на сьогодні, зміна формату каналу "Еспресо" може бути здійснена вже від завтра.
http://www.vsetv.com/schedule_channel_937_day_2020-01-12.html
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: sanyo від Січень 12, 2020, 12:39:55
Возможно https://tvgid.ua/channels/espresso_tv/13012020/tmall/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Березень 23, 2020, 12:12:55
Телеканал «Еспресо» через карантин змінює сітку мовлення та припиняє виробництво низки проєктів
https://detector.media/rinok/article/175754/2020-03-23-telekanal-espreso-cherez-karantin-zminyue-sitku-movlennya-ta-pripinyae-virobnitstvo-nizki-proektiv/
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Березень 18, 2021, 09:48:23
Вечір з Миколою Княжицьким повертається на телеекрани після тривалої перерви в етері
https://www.youtube.com/watch?v=T1p3ysKCwvE
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Травень 01, 2021, 23:24:35
Интересно, с чего бы эфир 5-го и Эспрессо формировался с одного пульта даже в такой мелочи, как ретрансляция эфира Youtube-канала ПЦУ, в свою очередь ретранслирующего эфир UA-Першого. Понимаю, что эти вещатели стали частенько кооперироваться, имеют одно общее шоу Портникова в эфире, но ведь эту ретрансляцию можно было соорудить и по отдельности. А так вижу, как идёт идентичный эфир с идентичным "пятиканалым" оформлением, но только у Эспрессо свой логотип в углу поверх лого "Першого", лого 5-го при этом вообще отсутствует. То есть формируется один эфир на два канала, и они уже сами накладывают свои логотипы. Интересно.

(https://i5.imageban.ru/out/2021/05/01/e10fc87846d6aef58f7fb8a15cc55408.png)

(https://i5.imageban.ru/out/2021/05/01/ee10d9bdc4049f4434ef82ff0c45f3ec.png)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Травень 02, 2021, 19:40:43
Близька ідеологія. В одному з інтерв'ю (https://detector.media/community/article/180184/2020-09-01-espreso-ne-vkhodyt-do-pulu-kanaliv-poroshenka-oleksiy-mustafin/) генеральний продюсер "Еспресо" казав, що канал "не належить до групи Порошенка, хоча має спільний я

Трансляцію також транслювали "Прямий" (без коментарів, чому), 24 канал, 1+1 (після 24:00 - дивно, але без вказання джерела UAПершого, чи навіть ретушування логотипу - офтоп).

Аналогічно, було і сьогодні зранку і трансляцією з УГКЦ (лише замість 1+1 був ICTV)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Травень 03, 2021, 00:06:01
Бо то НСТУ спільно з 1+1 знімали, як і минулого року
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kram2000 від Грудень 30, 2021, 11:56:09
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=50558.msg148293#msg148293
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Лютий 25, 2022, 13:29:34
Еспресо возобновил вещание
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Лютий 25, 2022, 13:52:56
Еспресо возобновил вещание

Ще зі вчора...
Еспресо - повернувся спецефір (без годинника та новинної стрічки)

Але час від часу (як перерва) йде заставка або повідомлення "Еспресо народився у часи Майдану..."
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: GMB від Лютий 25, 2022, 13:59:42
зранку сьогодні була динамічна заставка, котра була вчора
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Лютий 25, 2022, 19:19:45
На Еспресо вчора була здійснена атака. І ввечері вчора на їх місці мовив НТА (звідти й інформація). Через це Еспресо "переорієнтував свій ефір з Києва до Львова". На відео 29:34

https://www.youtube.com/watch?t=1775&v=4nkXSUmP6QY
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: Xottabi4 від Березень 20, 2022, 15:15:48
По указу СНБО Еспресо отключили эфир марафона Прямого канала, включили общенациональный (зрада - интерфейс на ПК в студии русский).

(https://i116.fastpic.org/big/2022/0320/72/8eb1030c7745e6c29b3ccb7cd4c79772.jpg)

(https://i116.fastpic.org/big/2022/0320/2f/b04f5499e42e2ea23a4f6eaa47b2752f.jpg)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: kotenko. від Березень 20, 2022, 16:56:26
В Еспресо поки є свої новини.
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: UzUA108 від Березень 20, 2022, 19:29:33
З Еспресо цікаво. Вже кілька днів цей канал аж вже надмірно дружить веде спільний етер з Прямим... навіть більше той з 5-ий.

Можна припустити, що це через спільну студію у "місті лева" :ermm: (на прямому, до речі сам чув, що оприлюднили місцезнаходження)
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: TV-Ukr від Березень 20, 2022, 19:47:20
Моє припущення - через глушіння частот на Амосі, а як відомо, на Астрі лише Прямий HD. Цікаво, що робило Еспресо на 12130, невже 12073 теж глушили?
Назва: Re: espreso.tv (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]
Відправлено: 2006 від Травень 10, 2022, 12:01:09
Тим часом "Вільні медіа" все більше стають схожими на медіахолдинг "Новини".
Недавно Держспецзв'язку заявило, що 3 канали вимкнули через порушення наказу РНБО. Але у Еспресо з цим не погодилися. (https://detector.media/infospace/article/199083/2022-05-09-espreso-derzhspetszvyazku-ne-maie-povnovazhen-vymykaty-efir-i-prykryvaie-dii-krrt/)
Ну от нащо було підіймати хайп? Наказ РНБО був для всіх. Мовили б собі на ютубі, а в телеетер пускали б ЄН з власними логотипами. Он в У24 та Суспільного непогано виходить.
"Свобода слова" по-медведчуківськи така свобода.