Останні повідомлення
#21
Аналогове та цифрове радіо / Re: КОНКУРС (обговорення)
Останній допис від 0-0-0-0 - Сьогодні в 17:46:06У КР розіграли вже 3 частоти, і на жодну не подавалися ні Максимум, ні Авто. Зате востаннє подавалася Мелодія, думаю, вона і візьме частоту в місті.
Про походи Громадського на конкурси можна забути: їм на поточних частотах мовити грошей не вистачає, через що оголошували збір. Що вже казати про нові.
Але щодо перемоги DJFM я не впевнений, бо в Запоріжжі ще немає Чемпіона та Ностальжі)
Про походи Громадського на конкурси можна забути: їм на поточних частотах мовити грошей не вистачає, через що оголошували збір. Що вже казати про нові.
Але щодо перемоги DJFM я не впевнений, бо в Запоріжжі ще немає Чемпіона та Ностальжі)
#22
Аналогове та цифрове радіо / Re: КОНКУРС (обговорення)
Останній допис від vital-fm - Сьогодні в 17:27:46Ключові інтриги конкурсу:
"Ностальжі" зайде в Рівне чи Луцьк?
Якщо в Луцьк, то чи дочекається користувач форуму на прихід в Рівне "Мелодії"?
Візьме "Перець" Одесу, а "Чемпіон" Полтаву?
Дніпро: "Класик" чи "Novaline"?
"Максимум" візьме КР чи "Авторадіо"?
Зайде "громадське" в Запоріжжя, чи таки під "dj"?
Чи отримає "Терен" перший облцентр?
"Ностальжі" зайде в Рівне чи Луцьк?
Якщо в Луцьк, то чи дочекається користувач форуму на прихід в Рівне "Мелодії"?
Візьме "Перець" Одесу, а "Чемпіон" Полтаву?
Дніпро: "Класик" чи "Novaline"?
"Максимум" візьме КР чи "Авторадіо"?
Зайде "громадське" в Запоріжжя, чи таки під "dj"?
Чи отримає "Терен" перший облцентр?
#23
Аналогове та цифрове радіо / Re: КОНКУРС (обговорення)
Останній допис від admin - Сьогодні в 16:40:56За Гайсин драка була майже як за Полтаву.
#24
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від admin - Сьогодні в 14:20:29Рішення Національної ради від 25 червня 2026 року №№ 1623-1815 (у форматі ZIP) (оприлюднено 26.06.2026)
https://webportal.nrada.gov.ua/decisions/rishennya-natsionalnoyi-rady-vid-25-chervnya-2026-roku-1623-1815-u-formati-zip-oprylyudneno-26-06-2026/
https://webportal.nrada.gov.ua/decisions/rishennya-natsionalnoyi-rady-vid-25-chervnya-2026-roku-1623-1815-u-formati-zip-oprylyudneno-26-06-2026/
#25
Львівська обл. / Re: Українське Радіо - Львів (...
Останній допис від admin - Сьогодні в 11:32:43Прописав, дякую.
#26
Цифрове телебачення (DVB-T2) / Re: Про прийом DVB-T2
Останній допис від admin - Сьогодні в 11:23:54відновили?
#27
Проходження радіохвиль / Re: Тропосферне проходження
Останній допис від vetal-rock - Червень 25, 2026, 21:40:52Вчора вранці було невелике проходження з півночі. На штатну магнітолу Toyota TNS510 приймалися наступні станції:
90.4 — Голос Надії (Новоархангельськ)
90.6 — Бліц FM (Умань) + RDS
91.5 — Радіо П'ятниця (Умань)
94.8 — Терен FM (Умань) + RDS
98.6 — Радіо Промінь (Черкаси)
99.3 — Армія FM (Кропивницький)
101.5 — Радіо Максимум (Кропивницький) + RDS
101.9 — Радіо РОКС Україна (Кропивницький)
102.6 — Авторадіо (Кропивницький)
103.8 — Радіо Байрактар (Кропивницький)
106.1 — Люкс FM (Черкаси) + RDS
106.2 — Перець FM (Кропивницький)
106.7 — Шлягер FM (Кропивницький) + RDS
106.9 — Українське радіо (Буки)
107.9 — Наше радіо (Кропивницький) + RDS
90.4 — Голос Надії (Новоархангельськ)
90.6 — Бліц FM (Умань) + RDS
91.5 — Радіо П'ятниця (Умань)
94.8 — Терен FM (Умань) + RDS
98.6 — Радіо Промінь (Черкаси)
99.3 — Армія FM (Кропивницький)
101.5 — Радіо Максимум (Кропивницький) + RDS
101.9 — Радіо РОКС Україна (Кропивницький)
102.6 — Авторадіо (Кропивницький)
103.8 — Радіо Байрактар (Кропивницький)
106.1 — Люкс FM (Черкаси) + RDS
106.2 — Перець FM (Кропивницький)
106.7 — Шлягер FM (Кропивницький) + RDS
106.9 — Українське радіо (Буки)
107.9 — Наше радіо (Кропивницький) + RDS
#28
Цифрове телебачення (DVB-T2) / Re: Ми-Україна [DVB-T2/супутни...
Останній допис від Zheka - Червень 25, 2026, 18:57:14Цитата: 0-0-0-0 від Червень 25, 2026, 17:57:39Ну і сенсу в ще одній копії телемарафону небагато було. Я взагалі за те, раз ЄН не хочуть закривати, то хоча б залишити телемарафон на одному каналі (або на Раді, або створити якийсь з логотипом "ЄДИНІ НОВИНИ", бо на першій ще засідання ВР треба показувати), а всі інші копії погасити (заодно 1+1 Україна і ICTV-2 зможуть повернутися під основні назви і позбутися назв-приставок). Тоді можна буде поперетягувати частину каналів з MX-2 і MX-3 на більш передні позиції і таким чином запустити процес вивільнення, скажімо, MX-3, а вивільнені передавачі задіяти під розвиток Зеонбудівських MX у тих районах, де Т2 майже не представлене.
Версія телемарафону на різних каналах сприймається по-різному. Хтось хоче дивитися на 1+1, хтось - на ictv. Чим більш впізнаваний логотип - тим більше довіри від глядачів.
Відключення МХ-3 станом на зараз - малоймовірне. Воно ще може себе прокормити, бажаючі на місця в Т2 ще є. Так, велика кількість загальнонаціональних каналів - це постріл в голову всьому рекламному ринку. Можливо, через рік до менеджменту це дійде.
Запуск нових передавачів МХ-1/МХ-2 - це додаткові витрати як для Зеонбуду, так і для мовників. Всіх влаштовує статус кво. Запиту на більш широке покриття немає.
#29
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від Radioraptor - Червень 25, 2026, 18:20:26Результати радіоконкурсу, поповнення переліку заборонених медіасервісів, штраф за грубе порушення законодавства – результати засідання 25 червня
https://webportal.nrada.gov.ua/rezultaty-radiokonkursu-popovnennya-pereliku-zaboronenyh-mediaservisiv-shtraf-za-grube-porushennya-zakonodavstva-rezultaty-zasidannya-25-chervnya/
https://webportal.nrada.gov.ua/rezultaty-radiokonkursu-popovnennya-pereliku-zaboronenyh-mediaservisiv-shtraf-za-grube-porushennya-zakonodavstva-rezultaty-zasidannya-25-chervnya/
#30
Цифрове телебачення (DVB-T2) / Re: Ми-Україна [DVB-T2/супутни...
Останній допис від 0-0-0-0 - Червень 25, 2026, 17:57:39Ну і сенсу в ще одній копії телемарафону небагато було. Я взагалі за те, раз ЄН не хочуть закривати, то хоча б залишити телемарафон на одному каналі (або на Раді, або створити якийсь з логотипом "ЄДИНІ НОВИНИ", бо на першій ще засідання ВР треба показувати), а всі інші копії погасити (заодно 1+1 Україна і ICTV-2 зможуть повернутися під основні назви і позбутися назв-приставок). Тоді можна буде поперетягувати частину каналів з MX-2 і MX-3 на більш передні позиції і таким чином запустити процес вивільнення, скажімо, MX-3, а вивільнені передавачі задіяти під розвиток Зеонбудівських MX у тих районах, де Т2 майже не представлене.

