ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

5ий відновив мовлення на Астрі (11747V30000), на старих параметрах 12284V27500 ще Рада.
#наташанемішай
  •  

UzUA108

Під час марафону транслювали програму 95 кварталу "Чисто Байрактар News". І саме цікаве: черга в марафоні була НЕ Плюсів, а... Ради :-)
  •  
    Подякували за цей пост: Evgeniy_SM

Evgeniy_SM

Думаю, "Байрактар news" будет выходить приблизительно в это время, независимо от того, чья очередь.
Сегодня с 23:00 до 4:00 вещает ICTV/СТБ.
  •  

kotenko.

В Київстар ТБ 5ий повернувся, Прямий - чисте 16:9. Перевіряв вчора ввечері.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

Про те, як змінюється медіаринок в умовах війни, про спільний інформаційний марафон, який запустили великі медіагрупи, про  обмеження свободи слова під час війни та чому матюкам на українському телебаченні – не місце, якщо це не популярна фраза про російський корабель, розповіла голова Національної ради Ольга Герасим'юк в інтерв'ю «Главкому».

Ольга Герасим'юк: Ми записуємо російські телепередачі для Гаазького трибуналу
  •  

kotenko.

Kiss fm станом на сьогодні, здається, вийшов з марафону.
#наташанемішай

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Квітень 08, 2022, 00:49:56
Kiss fm станом на сьогодні, здається, вийшов з марафону.
Погоджуюся, Дніпро є прийом.
  •  

vital-fm

Думаю релакс на підході, а на нашому поки можна залишити ЄН.
  •  

maximusone

Основний ефір радіо Релакс йде зараз на каналі Релакс International
  •  


Qolo

Цитата: vital-fm від Квітень 08, 2022, 11:49:24
І стб скоро з марафону вийде.
Получается, что у 1+1Media и SLM в марафоне останется только по флагманскому и международному каналу - 1+1/1+1 International и ICTV/ICTV Ukraine. Ну, и в случае Плюсов - еще информационный УНІАН.

На этом фоне интересно бы узнать, какие нынче планы у Интеровской группы, и думают ли в МГУ включать "Индиго".
  •  

DrewUA

Цитата: kotenko. від Квітень 08, 2022, 00:49:56
Kiss fm станом на сьогодні, здається, вийшов з марафону.
Нарешті!!! Я вже давно чекаю коли Kiss FM знову відновить мовлення. Доречі мене радує те що плейлисти наприклад тогож Хіт FM стали чистими від русскай музики. Наразі слухати просто кайф.
  •  

UzUA108

Вже пару тижнів як Shakhtar TV транслює марафон з лого України 24 (нема сенсу пояснювати чому). Хоча до того - із власним лого.

Так само кілька тижнів тому ICTV додав до свого біжучого рядка годинник


Все забував написати)
  •  

TV-Ukr

Розпакуй відновив трансляцію телемагазинів.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

TV-Ukr

Цікаво, яким буде формат Нашого радіо після виходу з марафону. 24 лютого на ньому крутили україномовні та російськомовні треки наших виконавців. Але не думаю, що буде такий формат, бо зараз російську мову усі радіостанції вичищають з плейлистів.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •