ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Михайло Лилик

02.01.2024 о 10:00 радіо янтарне фм переходить на нову частоту ефірного мовлення з 88.9 на 97.6

MediaPDK

Ja dodam także, że problem który opisywałem 28.12 już nie występuje. Oba kanały grają równo.

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku. :)

vital-fm

Михайло Л.
А на 88,9 мовлення буде, чи як до Янтарного було?
  •  

Михайло Лилик

Цитата: vital-fm від Січень 02, 2024, 05:39:29Михайло Л.
А на 88,9 мовлення буде, чи як до Янтарного було?
Зараз на 88.9 мовлення немає (шипить). На 97.6 є мовлення і потрібно виправити в таблиці місцерозташування передавача не Степана Бандери 32, а Шевченка 1

MediaPDK

W Przemyślu odbiera przyzwoicie 97,6, czasem pojawia się RDS. Do tej pory miałem na tej częstotliwości polski RMF MAXX z Krosna.

MediaPDK

Jeszcze kilka informacji odnośnie wykazu na stronie głównej. :)

Odnośnie 88,7 i Ukraińskiego Radia w obwodzie lwowskim zgłaszam kiepską jakość dźwięku.

W kilku przypadkach też jest w uwagach retransmisja RMF Ukraina - ta stacja już nie istnieje, nawet w Internecie.

Mam też pytanie odnośnie stacji Golos Prykarpattya - 95,6 - Góra Radych, wieża LFKRRT. Czy kiedyś był emitowany program? Aktualnie nie odbiera z tego co słyszę.
  •  

Sl@d

У Львові RDS на Армія ФМ тепер Rock Music, а не Pop
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

Sl@d

Після вимкнення Громадського, Армія ловиться відразу на двох частотах. В районі коло Високого Замку завжди ловиться в автоматичному режимі на автомобільну магнітолу + RDS. На окраїнах міста раз через раз без RDS. В ручному режимі налаштовував навіть в районі Городка (+/-20 км від вежі). Причому звук на 93.3 дещо вищий ніж на 92.4

admin

А з якого дива і відколи Армія на 93,3?

orest

Я думаю sl@d має на увазі про позасмугові випромінювання. Вони у Армії фм сильні, їх чути майже по всьому діапазону від 93.0 до 100.

admin


Vova.UA

Я щось у Львові ті побічки від Високого замку чув максимум на приміському вокзалі, але аж ніяк не за 20 км. І це від потужніших станцій. А в Армії сигнал один із найслабших (принаймні у південному напрямку). Тому не знаю, не чув нічого такого. Хіба завтра вдома на горищі спробую
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7

Sl@d

Цитата: admin від Січень 05, 2024, 15:51:42за 20 км?!
Цитата: orest від Січень 05, 2024, 15:50:29Я думаю sl@d має на увазі про позасмугові випромінювання. Вони у Армії фм сильні, їх чути майже по всьому діапазону від 93.0 до 100.
Мабуть так, я не дуже спеціаліст, тому трохи таке здивувало і написав сюди.
Спочатку подумав, що то "разова акція", але таке спостерігаю вже 5 день.
Щодо відстані, то сьогодні дещо гірше ловиться. В середу ще було багато проходжень, можливо тому і ловилося за 20 км.

Roman3101

Цитата: Vova.UA від Січень 05, 2024, 20:16:55Я щось у Львові ті побічки від Високого замку чув максимум на приміському вокзалі, але аж ніяк не за 20 км. І це від потужніших станцій. А в Армії сигнал один із найслабших (принаймні у південному напрямку). Тому не знаю, не чув нічого такого. Хіба завтра вдома на горищі спробую
.                  Підтверджую.Прийом Армії FM найгірший серед всіх Львівських станцій які я можу приймати кожен день на хороший приймач(муз.центр SONY)2 поверх будинку + висота точки прийому 592 м.над рівнем моря.Постійно на 4 зі Львова:100.8 Львівська Хвиля,102.1 Максимум,91.1 Kiss,91.5 Мелодія,93.3 (Бувше Громадське),97.0 Ностальжі.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

JohnTitty

Я згоден з Романом вище. Але додам - мені здається що у Армії ФМ у Львові горизонтальна поляризація.
Сигнал у мене покращується якщо антену поставити горизонтально.