"Промінь" на 783 іде дуже слабо, передавач явно 100, максимум 150 кВт. Навіть араби за 2500 км і то його "глушать". Аби його можна було ловити хоча б на 70% території України, передавач має бути 500 кВт, не менше. Але в Броварах така потужність шкодитиме здоров'ю, передавач слід ставити подалі від населених пунктів. Є якісь світові стандарти.
Щодо дискусії про "Промінь" 90-х. "Промінь" був суперовою, безальтернативною радіостанцією до 1995 року. З якого року не знаю - сам його "відкрив" у 1993-му. Купа свіжої західної та української музики, яка ще не була такою тупою й комерційною як зараз. Класні ведучі, хіт-паради Американський Топ-40, "12-2", розважальне шоу "Гарячий компот", записи концертів, музично-інформаційні блоки з професійними ведучими і цікавою пізнавальною інформаією. Слухав днями напрольот, практично не вимикаючи як на УКХ, так і на "середніх". У 1995 році "Промінь" повністю перевели на український формат, тож довелося переходити на комерційні ФМ-ки. Станцію фактично "завалили" "нацдебілізмом" і комерціалізацією радіопростору, плюс комерційні ФМ-ки "полізли" з більш різноманітною музикою.
Щодо новини про розвиток синхромережі "Променя" на середніх хвилях - обома руками "за!". Адже якщо ці 15 передавачів врублять, станцію можна буде приймати в будь-якому куточку країни, а ввечері і вночі "Промінь" будуть слухати за кордоном як "візитку" України, як зараз слухають Romania Actualitati. В 90-х пам'ятаю на інтерактивний ефір навіть з Мінську дзвонили - у них такої станції й близько не було. Звичайно сьогоднішній "Промінь", це не початок 90-х і він потребує реформування. Але це окрема тема для дискусії.