Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

Цитата: kotenko. від Листопад 01, 2018, 01:55:34
Stalker, у мене на Ютубі теж лається на авторське право, хоча той дрельний звук розбивав пісню на чисті відрізки менше 30 сек.
Я мав на увазі , що Souncloud свариться. А він коли  свариться то аудіо просто немає))) Ютуб теж свариться, але вона хоча б є , та пісня)).  І її можна переглянути,, прослухати. От якось так))
  •  

DeJar

Приймав під Одесою. В одному положенні приймача приймалося радіо Придністров'я з Григоріополя, в іншому - радіо Промінь з-під Миколаєва.
Можливо це загальна система сповіщення військових, або ще якихось служб через потужну мережу радіомовлення.
Раз на добу передають тестовий сигнал для контролю працездатності системи,  коли потрібно - іншу інформацію.
От тільки зараз від потужної мережі мало що залишилося, але будуть працювати "до останнього клієнта".
Все написане тут - припущення, як насправді - незнаю.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Дякую за інформацію. Цікаві припущення.
  •  

vital-fm

Вчора в нас не вимикали промінь після 14-ої, може перестали.
В кого як?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Я сьогодні у Львові промоніторю після 00.00, завтра після 14.00.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

  •  

STALKER RADIOAMATOR

  •  

STALKER RADIOAMATOR

Львів радіо Культура - 67.04 мГц, радіо Промінь - 68.99 мГц немає мовлення. В кого як? То тільки на УКХ? чи на ФМ? По всій Україні чи тільки у Львові?
  •  

vital-fm

71,75 працює з графіком, видно минулого тижня випадково забули вимкнути.
Щось львівські халтурять.
А до 14-ої було?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#3714
От не скажу що до 14.00 було не було мене вдома. Але далі цікавіше- 17 година пропікала тільки що о 18.30. а в 18.00 мала бути передача Антологія. Український альбом. Це в інтернет мовленні Променя. Тут щось більш глобальніше.
  •  

kram2000

В Інтернеті Промінь мовить.  :music:  :music: Зараз йде програма Антологія про альбом ВВ - "Музіка" (1997)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#3716
Ага....може я не оновив сторінку інтернетову. Кіно і німці. не подумав. Точно йде ВВ. ну з одним я розібравася))) Соррі))
  •  

kram2000

Сьогодні було презентовано новий сайт і додаток для трьох каналів Українського радіо.
https://suspilne.radio/
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: GMB

IANDROCOM

 8-)
Цитата: admin від Січень 01, 2019, 19:29:06



https://transphoto.ru/photo/1172606/
Одним словом, Хоркін збільшив аудиторію на 67% але серед автомобілістів багато хто тільки про шансон та іншу  :pukan: знають а цією рекламою хочуть повисити аудиторію серед таких
  •